Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
24. dub 2008

aha, to je mazec no, se platí za všechno co 😒
hele a na kolik tak to jedno IVF cca vyjde?

klaruska1
24. dub 2008

jo, jo to je pravda, kámoška měla možnost zkusit oboje a říkala, že to pero je jednoznačně podlnější a bezbolestnější než ty injekce, já to nemůžu posoudit, protože jsem vždycky měla jen injekce, tak nevím-pro nás bylo důležité aby se to povedlo a tak se i stalo 😉 a nebojte holky vjde to i Vám 😀

jmisa
24. dub 2008

Gucci, nás to vyšlo na 12 tisíc, ono záleží, kolik máš pak oplodněných vajíček, my nemáme mrazáky, takže jen to základní.
Léky cca 4500, ICSI 7000 a katetr, kterým zaváděj embryjka a je vidět pod ultrazvukem - 500 Kč.

gucci
24. dub 2008

jmisa: tak to ještě jde, já myslela, že to vychází kolem dvacky

jmisa
24. dub 2008

gucci pokud budeš mít mrazáčky, tak jo - 2500 prodloužená kultivace a 5000 zamražení.

murasek
24. dub 2008

jak pise miska, s pérem je to vzdycky lepsi 😀 😀

campi
24. dub 2008

Gucci:
Nas financni plan je tento:
doplatek leky cca 5000
ICSI 7000 (i kdyz mame dobre spermie, tak nechame pulku vajicek oplodnit touto metodou - asi)
prodlouzena kultivace 2500
katetr pro embryotransfer 500
zamrazeni embryi 5000

Celkem tedy predbezne 20 tisic.

A uvidime, jak to vyjde. Treba Grej z Gestu nerostly folikuly, tak ji pridavali leky a doplatek byl myslim kolem 8 tisic.. Nebo nebudeme mit co mrazit a usetrime 5000.

jmisa
24. dub 2008

Gucci, jinak taky záleží, jak reaguješ na léky, já reagovala dobře, takže jsem měla tu minimální dávku.

klaruska1
24. dub 2008

gucci pokud byste si nechávali zamrazit embryjka, tak se platí 5.000,- včetně 2-letého uchování,pokud byste měli asistovaný hatching spojený s prodlouženou kultivací tak je to za 6.000,- a samotná prodloužená kultivace vyjde na 2.500,- ale to záleží na tom co k tomu řekne embryolog-zbytek ti přesně popsala jmisa

campi
24. dub 2008

jmisa: vy jste nemeli prodlouzenou kultivaci? To nejak doporucuje embryolog nebo podle ceho se to ridi?

jmisa
24. dub 2008

Campi, o PK rozhoduje embryolog, měli jsme ji zaškrtlou, ale rozhodl, že není třeba. Ona stejně ničemu nepomůže, maximálně ušetříš cyklus, když se embryjka třeba 4den rozpadnou. Ale zase prostředí v děloze je pro ně lepší než ve zkumavce.

klaruska1
24. dub 2008

campi kldině si to můžete taky objednat,ale pokud to není potřeba tak to nedávají a jak už jsem psala určuje to embryolog

gucci
24. dub 2008

a to zamražení je dobré k tomu, aby se příště nemusely píchat zase injekce a tak jo...to už je pak jen KET že

klaruska1
24. dub 2008

Tak se tady hezky doplňujeme a opakujeme,ale opakování je matka moudrosti a aspoň to máš potvrzené z více stran a je vidět, že si nevymýšlíme 😉

murasek
24. dub 2008

holky, nas tahle sranda prisla na 45tis, ale pocitam v tom i manzovo T/M a to byla darda cca 16tis, mrazaky uz nemame, ale za nekolik let jdu do toho znovu!!

jmisa
24. dub 2008

gucci, pokud máš to štěstí a máš dostatek embryjek tak Ti je zamrazí na další použití, přesně jak píšeš - nemüsíš píchat injekce a všechno se děje v rámci jednoho IVF cyklu.

campi
24. dub 2008

Jmisa: aha, diky za info. Ja myslela, ze to je pro embryse lepsi, ale vypada to, ze jde hlavne o to, ze by to clovek vedel hned, ze se rozpadly a stalo by ho to 2500 Kc. Kamaradka prodlouzenou kultivaci mela a stejne ji to nevyslo. No, uvidime co embryolog.

gucci
24. dub 2008

no moc díky za vyčerpávající info 😉

gucci
24. dub 2008

holky tady máte to téma IVF květen/červen 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jmisa
24. dub 2008

Campi, neboj se neboj, embryologové a vůbec všichni jsou v Pronatalu dobří, tedy recepce je někdy slabší článek, oni vědí, co dělají, tak jim prostě věř a nestresuj se víc, než je bezpodmínečně nutný 🙂

jmisa
24. dub 2008

Mur, zítra jdeš na ultrazvuk, co? Tak držím palce, ať krásně vidíš dutinku 🙂 nebo dutinky 😀

klaruska1
24. dub 2008

murasku tak zítra koukej vykročit pravou nohou a pak dej hned vědět,ať se můžeme radovat s tebou, držím pěsti 😉 a pak už můžeme vyrazit na to kafíčko 😀

jmisa
25. dub 2008

Mur, dneska vám prší štěstí 😉 Tak držím všechno co mám.

julmel
25. dub 2008

Mur: Také moc držím palce 😵

murasek
25. dub 2008

Ahoj holky, moc dekuju, je tam jeden mimisek, 9,8mm plodove vejce, za 14 dni jedu na dalsi UTZ, mam takovou radost!!!
jeste jednou dekuj, ze jste na me myslely!!!
diky

campi
25. dub 2008

Ahoj Murasku, taky blahopreju, at miminku prsi stesti🙂

Ja dostala rozpis stimulace a prvni injekci Gonalu, dr. Voboril byl v pohode, vystavil mi ochotne potvrzeni, ze nebudu moct tlumocit u jednoho jednani na soude (budu totiz pravdepodobne zrovna nesvepravna po narkoze🙂).

A uz se mi zacalo zdat, ze me picha ve vajecniku na strane vpichu - ta autosugesce je silena vec.

jmisa
25. dub 2008

Campi a jakej máš rozpis?

Mur, gratulkááá, takže srdíčko ješětě nebylo?

murasek
25. dub 2008

Campi - Voboril je prima, ze?

Misko, srdicko jeste nebylo, podle me jsem 5+4...ale jsem vdecna za ten flek 😀

jmisa
25. dub 2008

Mur, jj, ono je to nrmální, Lazarovská říkala, že někdo ho má už v 6 tt a někdo až za týden, to já jen ze zvědavosti, abych měla jasno 🙂

campi
25. dub 2008

Murasku, tak mas fotecku? A budes ji posilat nascannovanou vsem znamym, kteri vubec neuvidi, ktera skvrnka je dotycne miminko? 😀