Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

campi
25. dub 2008

Miso: stimulace od 2. do 9.DC.
225,225,150,150,150,225,225 Gonal + Cetrotide 6.-9.DC

murasek
25. dub 2008

campi, fotku dodam az nafotim, ted fotak cestuje s manzou nekde venku 😀 😀
nebudu s tim delat takovy obstrukce, mozna po potvrzeni srdicka 😀 😀
campi, hlavne, ze my dva vime, co je to ten flek!!! 😀 😀

jmisa
25. dub 2008

Campi, to máš jako já, jen ten třetí den sem měla 187,5.

murasek
25. dub 2008

Campi, ja mela taky podobne jednotky!!
tak vzhuru do bodani 😀

campi
25. dub 2008

Murasek: jojo, to je treba mit fotecku🙂. Pekne sup do obchodu pro album "Nase miminko".

Ty stimulaci teda vubec nerozumim, necham to uz ted na prirode (pokud v tomto pripade lze o prirode hovorit). Manzel nechtel ICSI, ze se mu to zdalo malo prirozeny, ale nakonec podlehl, protoze od ted prirozenyho neni nic.

murasek
25. dub 2008

campi, my meli ICSI...ono prirozeny, jakmile jednou hupsnete do CAR, tak uz neni prirozenyho nic...prirozeny je hezky doma pod perinou nebo dle pocasicka hezky venku 😀 😀

jmisa
25. dub 2008

Campi a kdy jdeš na sono?

gucci
25. dub 2008

murasku moooooooooooc gratuluji k mimísovi 😵 😵 😵

deninka07
25. dub 2008

ahojky - mohla bych se přidat k vám do diskuze?mám za sebou 1IVF neúšpěšné v Pardubickém Sanusu,změnila jsem CAR na Arletu a na OPU a ET budu muset do Prahy....
Mám z toho trochu strach - je to od nás 100km - myslela jsem si,že po ET bych měla co nejrychleji ležet - nejste tu taky nějaká z větší dálky a jak jste ro řešily s cestou zpět z ET?
Hlavně sázím na kvalitní embriology - aby se jim podařilo ICSI...mám trochu pocit,že v sanusu mohla být chyba právě v laboratoři...měla jsem 14 vyjíček a oplodnily se jen 4 a při KET se ty 2 nepodařilo rozmrazit....
dík za vaše názory
Deninka

campi
25. dub 2008

miso: krev a UTZ mam pristi patek. Pri drivejsich stimulacich jsem mela ovulaci vzdy 11.DC, Voboril rikal, ze se neda rict, jestli to bude mit stejnej prubeh, ale myslim, ze OPU by mohlo byt v nedeli - vyhoda kratkeho cyklu.

gucci
25. dub 2008

ahoj deni, moje známá jezdila z Jablonce do Pronatalu i na IVF a všechno ok 😉

deninka07
25. dub 2008

gucci dík za info...
ještě mě neco napadlo - chodíte teď někdo do Pronatalu?potřebovala bych zjistit jednu věc - z Pardubic by do pronatalu měl teď přejít dr. Středa (ironie je,že jsem u něj byla na IVF,změnila jsem CAR a on přešel taky o)).
Kdybyste tam nějaká náhodou šla - nemrkla byste po tabulkách,jestli je tam dr.Středa?¨
dík

murasek
25. dub 2008

gucci - dikiy moc.
ahoj Deninko, v Pronatalu jsou supr a ta vdalenost nevadi, ja tam taky jezdim 100km a dost casto sama 😵

klaruska1
25. dub 2008

murasku moc velká gratulace, jsem ráda i za tebe, vidší, že to dobře dopadlo, já ti to říkala pořád 😉

murasek
25. dub 2008

ahoj klarus, diky moc, jsem rada, i kdyz je to jen rozmazany flekanec a zatim bez srdicka!!

klaruska1
25. dub 2008

to věřím,ale neboj i toho srdíčka se dočkáš a pak tu bude úplná nádhera,vezmi s sebou svého chlapa-uvidíš, jak bude nadšený-ten můj byl v sedmém nebi 😉

murasek
25. dub 2008

klarus, ale dalsi UTZ bude taky vnitrni, ne? ono by toho asi moc videt nebylo, pocitam, ze budu presne 8tt.

deninka07
25. dub 2008

holčičky - podle toho co si teď píšete jste těhulky????
a z Pronatalu??můžu se zeptat na kolikátý pokus?? 😵

klaruska1
25. dub 2008

mur, jo to máš pravdu, nejspíš bude vrnitřní,ale aspoň tak uvidí ten malý váček a i to je nádhera.Pak když mi dělali sono už přes bříško, tak byla nádhera, jak už se tam malej hezky hýbal a utíkal před ultrzvukem ,protože jsme ho asi vzbudili a on se nám zrovna teď ukázat nechtěl.

hnedoocko13
25. dub 2008

ahoj děvčata,chtěla jsem se zeptat jestli někdy už vyšla někomu první inseminace.mám jí za sebou a jsem hrozně nervozní jak nám to vyjde.děkuji za odpovědi 😉 😉

gucci
25. dub 2008

hnedoocko: to zkus spíše tuhle diskusi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😉

murasek
25. dub 2008

jj, klarus.
kocky hezky vikend!! boli me zada, jdu hajat.
hnedoocko - s inseminaci zkusenost nemam, neporadim ☹

klaruska1
25. dub 2008

hnedoocko, zkus se mrknou do tématu IUI-je tam spousta holek co s tím má zkušenosti-nám se to nepovedlo,ale to neznamená, že tobě se taky nepovede.Držím pěsti a buď trpělivá akdyž by to nevyšlo hned, tak to vyjde na podruhé a nebo je tady pak IVF.Tak hlavu vzhůru a naděje umírá poslední, pak dej vědět jak sji dopadla 😉

hnedoocko13
25. dub 2008

děkuji gucci 😅

klaruska1
25. dub 2008

mur dobře děláš, já jsem taky hodně polehávala a to víš teď budeš ještě víc unavená, tak si to hezky vychutnej a ,, natáhni si hrb,,

jmisa
25. dub 2008

Deninko, byla jsem tam teď často a žádnou cedulku Dr. Středa jsem tam neviděla.

Campi, já taky měla krátkej protokol, začínala jsem čtvrtek a OPU neděle, právě na kontrole mi ještě jednu dávku přidali.

deninka07
25. dub 2008

jmiso dík za info!!on se tam asi teprve objeví...třeba od května

jmisa
25. dub 2008

Deni, k té vzdálenosti, se mnou byla na OPU i na ET holčina až zpoza Liberce. Oni Tě po ET nechaj hodinu ležet a pak stejně musíš jít, tak se nestresuj.

campi
25. dub 2008

Deni: nebo nektery Prazandy dojizdeji do Budejovic nebo do Brna, takze vzdalenost nicemu nevadi.

jmisa
25. dub 2008

Jinač Deni, ono stejně chodíš k různým dr. podle toh jak Ti vyjde cyklus, kde kdo má službu, takže je nakonec jeden dr. fuk.