Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

ankava
23. bře 2010

boruvko, já byla vdaná 15 let, to už byl zvyk a závazek, po desíti letech jsem věděla, že je to v háji, ale sama sebe jsem furt přesvědčovala, že to tak má být... ale pak šlo vše ráz na ráz....
dneska už vím, že být rozvedená mě nijak nepoznamenalo a jsem ráda, že jsem to udělala. třeba se toho mimča nedočkám, ale už nebudu nikdy moct litovat, že jsem to nezkusila.
Dneska jsem zaříkávala svojí dělohu a mý dva folíky, aby to zítra vyšlo. Tak doufám, že to prostě dám 🙂
myslete na mě, jak to půjde, dám vědět.

sedmitecka
23. bře 2010

ankava- strašně MOOOC držím vše co mám 😉 prostě to klapne!!!!!!

boruvkova
24. bře 2010

Dobré ránko holky,

ankava: hned nam napis vysledky, hlavne hodne stesti!! 🙂

trpytkaa
24. bře 2010

Ahojky,

ankava: držím palce tfuj, tfuj..... dej vědět 😉

kata79
24. bře 2010

ankava: pripojuju se a moc drzim palce 🙂

angus
24. bře 2010

Ahojky,
tak mám od včerejška 2 pindulky v sobě transfer prováděla MUDr. Paseková a je opravdu fajn 😉 Hodinu jsem si poležela a pak hurá domů na klidový režim 😎 😎 Testík si mám udělat 9.4. ale já si ho udělám už 6.4. mám narozeniny tak si dám krásný dárek 😉
Jinak držím všem pěstičky, svítí sluníčko tak to půjde všechno hladce 😀

Pa Pa

angus
24. bře 2010

regius:mrazáčky taky nemáme 😒 nějak se jim nechtělo 😠

sedmitecka
24. bře 2010

angus, taky držíííím všechny palce, určitě se jim u tebe bude líbit 😉 tak se opatruj 🙂

kata79
24. bře 2010

angus: Mudr. Pasekova je fakt super, radost tam na ni narazit! A jak se citis? ja mam v sobe bobulky od soboty, tak jim porad domlouvam, aby se koukaly uhnizdit...ale uz od ET me porad boli vajecniky, je to normalni?

ankava
24. bře 2010

angus, tak to je moc prima, doufám ,že se k tobě v pátek připojím.

Já: dva folikuly a dvě zralá vajíčka 🙂 🙂 je to jen dílčí úspěch, ale určitě víte, jak jsem šťastná, že vůbec mám vajíčka 🙂 když to dobře půjde, tak v pátek bude ET.

Dělali mi OPU bez narkozy, byla jsem radši, trvalo to fakt jen asi 3 minuty a bolelo to jen málo...
Mimo jiné, dělal mi to pan doktro Vobořil a též mi říkal ty výsledky. ALe dneska byl skvělý, i na tom sále, takže si u mě získal trochu body 🙂
Ale vaječníky mě bolí pěkně, hlavně ten levej.

Holky, kéž by alespoň jedno rostlo 🙂

kata79
24. bře 2010

ankava: tak to jsou super zpravy 🙂 jsi statecna, zes to zvladla bez narkozi,budu drzet palce, at se obe oplodni? Budes mit standard IVF nebo ICSI? co ta sliznice?

kata79
24. bře 2010

pardon, chtela jsem napsat bez narkozy....

boruvkova
24. bře 2010

ankava: tak super, dobry vysledek, tak vidis, obavy se nepotvrdily... bud v klidu, ja meli 4 folikuly a 2 vajicka oplodnily se obe. Dobre to dopadne i u tebe🙂

ankava
24. bře 2010

kata, máme ICSI, o té sliznici dneska nic neříkal, nevím jestli ji zkoumal nebo to bylo v poho, ale mluvil o tom pátku, že když bude co, tak bude ET a do pátku mi snad ještě trochu naroste 🙂
ten zákrok byl fakt krátký, spíš mě teĎ ještě pořád to břicho bolí, ale to určitě brzy přejde.
já jsem raději, že ta narkoza nebyla, vloni jsem měla dvě a ono to není nic dobrého, i když je to ta krátká

a díky všem za podporu... budeme bojovat 🙂

kata79
24. bře 2010

ankava: ta ICSI urcite moc pomuze, budu moc drzet palce, aby bylo v patek co transferovat 🙂 A at to bricho prestane bolet...me bolelo jak cert 2 dny a pak se to nejak ustalilo, ale od ctvrtka boli uz tak nejak snesitelne, tak snad je to normalni a prejde to! drz se a dej v patek urcite vedet!

m.aa.b
24. bře 2010

Krásné odpolko 🙂

tak jsme dorazili dom z utz 😵 a prvně jsem narazila na dr Pasekovou - opravdu velmi sympatická 😉 a urodička prý také dobrá a je i přesvědčená, že odběr bude možný i z pravé strany !!! 😵 😵 😵 😵 jinak na levo mám 20 folikulu různé velikosti a počet na pravo si nepamatuju pže jsem si myslela že to stejně nepůjde tak jsem to ani neregistrovala 😅 jinak opu v sobotu !!! 🙂 😵 🙂 😵

Jo a přítelák mi říká kvočno 😅 😀 😅 😀

holky co už máte bobísky u sebe tak moc držím palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kata79...............................1 IVF 16.3. OPU, 24 folikulu,5 vajicek, PK zvladla 2, 20.3. ET, 6.4. testík
m.aa.b...............................2 IVF od 17.3. stimulace Puregonem+Orgulutan UTZ 24.3.- 20folik. vlevo, vpravo si nepamatuji,
OPU 27.3.
Ankava................................1 IVF od 15.3. stimulace Menopur+cetrotide UTZ 21.3.
Regius................................2 IVF 17.3. OPU, 5 zralých vajíček, 19.3. ET, 5.4. testík
Angus..................................2 IVF 19.3. OPU 8 vajíček stimulace gonal+synarel, teď utrogestan a prednison
Trpytkaa............................. IVF ............................ 6 tt........ 1.4. UTZ už by mělo být srdíčko

trpytkaa
24. bře 2010

Angus: tak at se jim u tebe líbí a odpočívej

ankava: já také beru Ultrogestan 2 - 2 a Prednison

trpytkaa
24. bře 2010

kata79...............................1 IVF 16.3. OPU, 24 folikulu,5 vajicek, PK zvladla 2, 20.3. ET, 6.4. testík
m.aa.b...............................2 IVF od 17.3. stimulace Puregonem+Orgulutan UTZ 24.3.- 20folik. vlevo, vpravo si nepamatuji,
OPU 27.3.
Ankava................................1 IVF od 15.3. stimulace Menopur+cetrotide UTZ 21.3.
Regius................................2 IVF 17.3. OPU, 5 zralých vajíček, 19.3. ET, 5.4. testík
Angus..................................2 IVF 19.3. OPU 8 vajíček stimulace gonal+synarel, teď utrogestan a prednison
Trpytkaa............................. IVF ............................ 7 tt........ 1.4. UTZ už by mělo být srdíčko

trpytkaa
24. bře 2010

m.aa.b - tak to je pěknéééé to bude i do mrazáčku 😉 gratulace

m.aa.b
24. bře 2010

Děkujuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mě dr Paseková opravdu dobře naladila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak snad ... jo a sliznici jsem měla 10 mm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jsem přesvědčená že za to vděčím femigardu! Minulé IVF jsem měla "jen" 7,5 mm což je spodní hranice. Takže i peřinka je super 😵 😵 😵 😵

trpytkaa
24. bře 2010

jo,jo já měla i Pasekovou na transfer! Bylo to super, vše mi vysvětlila, ukázala....pobolívalo mě břicho a trpím na cisty
tak mě ještě před transferem dělala ultrazvuk a vše o.k. cistička prý ničemu nevadí! 😉
Tak jsem zvědavá, zda ti po transferu napíše hodně pít a Nutridrink jako jsem měla já 🙂

ankava
24. bře 2010

m.aa.b tak to je super... 🙂 moc gratuluju,
a prosím tě, když jsi měla minule těch 7,5 tak to bylo při ultrazvuku nebo při ET, mě ta moje sliznice moc trápí, protože dneska při tom odběru už nic neříkal a mluvil o tom transferu v pátek a já byla zase vynervovaná, že jsem se nezeptala.

angus
24. bře 2010

Kata79: břicho mě pobolívá, ležím ale přes poledne jsem byla venku (máme psa tak venčit) ale jinak když jsem unavená tak spím. Co ty cítíš nějakou změnu? 😉

m.aa.b
24. bře 2010

brý večer přeji 🙂
Trpyt - pak dám vědět 😉, líbilo se mi, že ještě než mě začla vyšetřovat tak se hned ptala zda mě nebolí břicho atd (kvuli hyperstimuláku)
Ankav - těch 7,5 mám za to že bylo až při ET, že to ještě před zavedením kontrolovali, protože při UTZ byla nižší(a dr který/á mi dělali ten kontrolbí utz to poznamenal do PC, že mi to ještě před transferem musí zkontrolovat), ale dorostla 😉
A tentokrát je fakt super 😵 . Od té revize užívám Femigard a každý měsíc mi sliznice narostla - i když ms chodí jen s agolutinem, ale za tu sliznici jsem moc ráda - kvůli tomu že mi nerostla jsme musela i jednou odložit KET i přes léky mi totiž narostla jen na ca 5mm ☹ ale to už si myslím že se mi ted nestane 😉 držím Ti palce 😉

boruvkova
25. bře 2010

DObré ránko holky 🙂
maab: velká gratulace 🙂

kata79
25. bře 2010

Dobre rano holciny!

angus: tak snad brisko brzo bolet prestane 🙂, myslim, ze spanek i prochazka (ted kdyz je tak krasne) muzou jedine prospet! ja zatim zadnou zmenu necitim....nejak o bobulkach vubec nevim a az na ty vajecniky, co porad pobolivaj, je mi fajn (ale to bude mozna i tim, ze ted nechodim do prace, uz jsem nejak potrebovala vypnout...takze pekne relaxuju, ctu, vyhrivam se na slunicku a verim, ze to vsechno klapne 🙂

maab: drzim palce, at je na sobotu spousta kousku 🙂

sedmitecka
25. bře 2010

maab, také velká gratulace 😉

ankava, to jsi vážně holka statečná, OPU bez narkózy, to bych já srábek asi nedala ☹

holky, co jste braly clostil, krvácely jste po něm někdy? já včera (14DC) začala krvácet, tak jsme celkem vyděšená.....buď jsme měla cystu a praskla při cvičení nebo mám nějakou super ovuli? stalo se vám to někdy?

ankava
25. bře 2010

sedmitecka, fakt to bylo hrozně krátky, jenom šlo o to, udělat to rozhodnutí.
dneska jsem se nakonec rozhodla, že tam volat nebudu, že to nechám až na ten zítřek, jak mi napsali do zprávy. Kdyby mi dneska řekli, že embryjka nejsou, tak bych to asi neunesla.
Mám sice děsnej strach, jak to dopadne, ale strašně věřím, že alespoň jedno zavedou 🙂

sedmitecka
25. bře 2010

ankava, embryjka budou !!!!!!

m.aa.b
25. bře 2010

Krásný slunečný den přeji 🙂 🙂 🙂 🙂

holky moc děkuji 😉 😉 😉

Ankav nebuj, jak píše sedmitečka - embryjka budou 🙂 😉
Sedmitečko clostil jsem kdysi brala, ale už si fakt nepamatuju 😒