Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

aniii
12. čer 2008

jmisa dík, to je asi pravda, ale to vím teď a asi až pozdě.

gucci
13. čer 2008

tak zítra jdu na utz na 10 hod.

jmisa
13. čer 2008

Tak jsem zvědavá na úrodičku 🙂

gucci
13. čer 2008

no to já taky, věř mi, akorát jsem se zapomněla zeptat, kdo tam bude

jmisa
13. čer 2008

Tak to je jedno, nejspíš ne ten, kdo tam byl minulý víkend 😀

gucci
13. čer 2008

tak tím pádem je to ok 😀

dckami
13. čer 2008

ahoj, tak dnešní den pátek 13. se fakt "povedl" ☹ , je mi zle - zrovna jsem to dostala. O 3 dny dříve, jsem hrozně smutná, tento měsíc jsem věřila, že by to mohlo konečně vyjít........ 😢 Vždyť už se snažíme celé 2 roky.

chiwule
13. čer 2008

dckami, nezoufej 😉 vím že to asi moc nepomůže, ale my se snažili ofiko 3 roky a k tomu tak nějak sami 2-3 roky. 😉 a povedlo se nakonec, věřím, že se povede i vám 😉 🙂

julmel
14. čer 2008

dckami: neztrácej naději, určitě to jednou vyjde!

Holky, dnes jsem byla na kontrolnim utz a dostala pregnyl. Jsou to 3 ampule a máse to smícht. Nějak jsem v tom fofru nezaznamenala jak se to používá. Má se to všechno smíchat, ale mě se zdají 2 ampule prázdné....Máte s tím některá zkušenost?

julmel
14. čer 2008

gucci: jak si dopadla v sobotu, já byla ve 13 hod, nabízeli mi 10 hod, ale to jsem nemohla, takže nakonec si tam šla ty 🙂

Zažila jsem porpvé Kulta- raz dva jsem byla venku, byl milej. Já jdu v pondělí na OPU, co ty? Potkáme se? Jinak nedokážu posoudit, jestli je to špatný nebo dobrý, ale mám na jednom vaječníku 10 a na druhém, 8 folíků, to je hodně nebo málo?

klaruska1: to fuměmí nebude tak hrozný, drž se

dckami
14. čer 2008

Díky za podporu, snad se i my brzo dočkáme. 🙂

Já jsem dneska zničená, právě jsem se vrátila z nákupů v Německu, skoro 4 hodiny jsem byli se švárou a jeho přítelkyní v Ikea, potom pár dalších krámků a mám dost. 😉 Ale něco jsem i já nakoupila - dřevěné skládací židle na balkon, skleničky na víno, nové příbory, svíčky. Prostě jsem si musela udělat radost 😵 Teď mám na stole kafíčko a za hodinku pomažu k babičce pro malou. Táta hlídal přes den a teď odešel - má sraz ze základky, tak asi dorazí k ránu 😝

jmisa
14. čer 2008

Julmel, já si to bohužel nepamatuju, jak se ten pregnyl míchá, to dělal manža, ale nemáš u toho návod?

Jinak 18 folíků je tak ah¨korát, hlavně aby v nich bylo dost vajuch.

julmel
15. čer 2008

dckami: jééééé, kafíčko na balkoně na nových židlích.....tak to je opravdu na zvednutí nálady, dobrý recept! Píšu si 🙂

jmisa: tak to jsem ráda, že to není nějak málo, tak uvidíme v pondělí, jak to nakonec dopadne. Nakonec jsem na to přišla, jak se to míchá, ale dali mi to bez návodu!! - takže trochu panika.

dckami
15. čer 2008

Julmel, jak ti mohou prodat léky bez návodu, to se snad ani nesmí... 😒 J8 se schválně dívala do lednice, mám tam i návod,a le píchá miho známá sestrička, takže jsem to nikdy nečetla.

Jinak ode dneška beru Clostilbegyt 2 tbl. a v pátek jedu na utz. Tak uvidíme, jak bude moje tělo reagovat. Pokud to bude v pořádku, tak bychom udělali IUI.

Tak já se pro dnešek loučím, půjdu si lehnou, jsem utahaná jako kotě 😔 . Měli jsme doma dětskou oslavu, holka slavila 6.narozeniny a pozvala si kamarády i s rodiči. Doma nás bylo jednu chvíli 18 a v bytě 3+1 je to celkem dost 😀 Ale bylo sranda a hezky jsem si to užili.

gucci
16. čer 2008

Dobrá ránko holky

tak hlasím naši sobotní úrodu: jeden velký folikul napravo, a nalevo jeden velký, jeden střední a asi pět menších
v sobotu jsme dali poslední dávku Puregonu a včera doma píchali Pregnyl (to byl zážitek)
na IUI jdeme zítra na 10,00 hod.

julmel: potřebuješ ještě poradit s tím Pregnylem? Už asi ne co?

jmisa
16. čer 2008

Gucci, a kdo tam nakonec byl?

gucci
16. čer 2008

dckami: moc ti držím palce a nesmutni, někdy to prostě vyjít musí 😉

jinak já u toho Pregnylu taky návod neměla, sestra mi to vysvětlovala, jako bych byla přebornice mezi zdravotními sestrami nebo co, musela jsem jí zastavit a poprosit, aby mi to znova pomalu vysvětlila

jmisa
16. čer 2008

Ono se nějak vezme ten roztok a tou větší jehlou se nasaje a vbodne do toho prášku a pak zase nasáh a ještě jednou do prášku, ne? Nebo to bylo to s těma ampulkama, co se jim lámou hlavičky?

gucci
16. čer 2008

Mardešič 😵
jo jo, dostali jsme tři ampulky, jak se jim lámou ty hlavičky, ve dvou byl pregnyl a v jedné rozpouštědlo, rozpouštědlo natáhneš do stříkačky tou tlustou jehlou a namícháš si to s oběma prášky, pak natáhneš do stříkačky, vyměníš jehlu a pícháš

jmisa
16. čer 2008

gucci, jj, už vím. Jsem měla obavu, aby to manža nerozlomil tak, že mu to upadne 😀

gucci
16. čer 2008

no čéče taky jsem měla obavu, hlavně, aby nám třeba kousek skla nevpadl do rozpouštědla nebo tak, ale to mají asi ošetřené

gucci
16. čer 2008

hele ten pregnyl se taky píchá do břicha ne?

jmisa
16. čer 2008

Gucci, do břicha lze taky, ale taky se dá píchat do svalu. Ale my taky bodali do břicha.

gucci
16. čer 2008

jj jsem se ted lekla, mi psala grej, že píchala do zadku, uff

jmisa
16. čer 2008

Ono, když to bodá sestra, tak to bodne většinou do zadku, ale pro domácí užití se doporučuje podkoží na bříšku.

gucci
16. čer 2008

no minule mi to taky píchala do břicha
po včerejšku mám krásný flek od Pregnylu, manža jak viděl tu injekci tak se krapánek zapotil

jmisa
16. čer 2008

Tak já měla fleky akorát po cetrotide, což se píchá při IVF spolu s puregonem a spol., brání to předčasnému praskání folíků. Ale to pak zase mizelo, po půl dni.

gucci
16. čer 2008

jj, no však se kukni do alba 😉

jmisa
16. čer 2008

Jak tam máš ten flek červenej, tak já ho měla minimálně 2x tak velkej a nateklej, jak když bodne vosa a máš na to alergickou reakci, pak mi holky poradily namatlat to hned fenistilem a ono to pomáhalo, rychleji to splasklo a hlavně tak nesvědilo.

gucci
16. čer 2008

no já to měla včera taky napuchlý jak po vose, ale ted je to už lepší, akorát to trochu bolí, ale to mi Tonko říkal, že je to normál, že se nemám leknout....manža se ho ještě ptal, jestli si může dát v neděli na fotbal alkohol, tak Mardešič prej, že pokud to nebude půl litru vodky tak jo 😀