Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

sedmitecka
11. črc 2011

@eyael děkuju, taky si je držím! nakrev nechci, kdybych to nemohlavydržet, manža mě nabere a máme kámošku v laborce, takže bych měla výsledky hned, ale zatím to nemá cenu, co mi asi řeknou, ano, máte hcg 40, což znamená sice těhu, ale jak to bude pokračovat se stejně nedozvím......že tam nějaké je, je jasné, čárka by jinak nebyla žádná......

ani nevím, když v moči má mtřebatěch 10, když to udělá čárku na testu, tak o kolik víc je v krvi? trojnásobek???? čert ví.....

janinav
12. črc 2011

@sedmitecka - nevíš proč Števíková odchází a nebo kam? Já se chystala na podzim, že se k ní objednáme a začneme znovu. Měla jsem k ní největší důvěru a měla nejlepší přístup z těch doktorů, co jsem tam potkala. Tak teď jsem teda posmutněla, když jsem četla, že odchází.

anna2802
12. črc 2011

@sedmitecka ahoj co dělá duch 😨

ofra
12. črc 2011

@janinav Jani, mě řekla paní recepční, že odchází ke konkurenci, a že jí to je taky moc líto. Měla ještě nějaký termín v srpnu, ale nové pacientky už nebere. Já se objednala k Dr. Vobořilovi, jsem nová. Sedmitečko, moc držím palce.

helousek1
12. črc 2011

ahoj holky, hlásím se do party. My dnes měli první konzultaci u MUDr. Vobořila. No, zatím mám z něj smíšené pocity, tak nevím...Jinak mám 30 DC a teď jsem 41 DC, tak mi rovnou píchl vyvolávačku. A já doufala, že to konečně vyšlo :(,

sedmitecka
13. črc 2011

@janinav nevím,proč odchází, ale ráda bych věděla kam...šla bych za ní, taky ji mám nejradši, je lidská, ochotná a pečlivá!

sedmitecka
13. črc 2011

@anna2802 duch nedělá nic, je tam pořád jen ten duch, ale do toho hodně silně krvácím, takže už mám nervy,abych při svém štěstí neměla ještě jako bonus mimoděložní třeba......fakt super, jsem totálně v háji ☹

sedmitecka
13. črc 2011

@helousek1 vítám tě do party 🙂 u dr.Vobořila hodně záleží na tom, jak se zrovna vyspí,jednou je super a jindy na ránu, nekomunikativní a protivný 😠 držím palce,jaký bude další postup??? IUI?

anna2802
13. črc 2011

@sedmitecka ach jo to je v čudu ☹ už bys měla nárok na kousek štěstíčka.To jsem zvědavá co vám navrhnou,vždyt když nejsou embria dobrý tak to jde nějak zjistit ne.Někde jsem o tom četla,že odeberou pár buněk a ty testujou.

ankava
13. črc 2011

@sedmitecka ach jo, to je fakt takovej pech... drž se

slunicko_78
13. črc 2011

Ahoj, prosím o radu. V Pronatalu nám nabídli jako další řešení dalšího neúspěchu imunologické vyšetření, ovšem u jejich iminologa, na kterého jsou strašné ohlasy. Chtěla bych do Podolí na imunologii, ale tam potřebuji žádanku, abychom to nemuseli platit. Vím, že některé z Vás tam byly, napsal Vám Pronatal žádanku, nebo jak jste to řešily? děkuji.

sedmitecka
13. črc 2011

@slunicko_78 ahojda, nám dala paní doktorka v Pronatalu žádanku s tím, že můžem jít kamchceme...ona sama se při zmínce o jejich imunologovi jen usmívala......neměli by ti nutit jejich imunologa......

sedmitecka
13. črc 2011

holky pronatalky, tak nejen, ze nam odchazi skvela Stevikova, ale trochu jsem googlila a odesel i mudr. Kult, zalozil si vlastni CAR na Praze 5 😕 😕

sedmitecka
13. črc 2011

@ankava nj, moc to nejde, nejsem uz moc silna, je to na palici uz ....takze plan je co nejdriv na laparo a pak jiny CAR,chce to jiny pohled a nazor, mozna jinou stimulku......a na podzim se pokusim ziskat lazne

ankava
13. črc 2011

@sedmitecka já ti to naprosto věřím, já po druhém potratu byla úplně na dně. Strašně mi pomohlo, že jsem si našla aktivity, na které jsem se musela pekelně soustředit a hlavně zabíraly tolik času, že jsem neměla čas se litovat a pořád si přemílat, proč zrovna já mám takovej pech a kde je ta chyba. Dala jsem se dohromady celkem psychicky a pak to najednou šlo. Přeju moc štěstí, určitě jinej CAR zkuste, myslím, že to nebude ani tak o tom názoru, ale hlavně o štěstí, který může přijít někde jinde 🙂

helousek1
13. črc 2011

@sedmitecka děkuji 🙂. Tak to se mám na co těšit :(. Dostala jsem Agolutin (mám cyklus 30 DC, dnes jsem 42 DC a test negativní), pak půjdu klasicky uprostřed cyklu na UTZ, manžel spermiogram a další měsíc stimulace a IUI. Jsem na to zvědavá. Hlavně kdy teď dorazí po té injekci MS. Kdybych náhodou byla těhu, tak by mě to fakt pobavilo, ale na UTZ nic neviděl.

slunicko_78
14. črc 2011

@sedmitecka děkuji za odpověď a je mi líto, co prožíváš.
Prosím a , co ti na tu žádanku napsala? A o jakém CARu uvažuješ. No to je docela úbytek doktorů, takže to vnitřně v Pronatalu musí být asi pěkně napjatý .........

sedmitecka
14. črc 2011

@slunicko_78 vystaví ti tu klasickoužádanku o vyšetřenímna předtištětném formuláři a naíše tam,že žádá o reprodukčníimunologické vyšetření páru 🙂 my jsme byli nakonec v Imumedu na Praze 1a spokojenost maximální 🙂
myslím,že v Pronatalu je to teď trošku rozložené, jak se tam střídají lidi, kdoví, co se tam děje.....já plánuji oro naše další snahy Gennet

sedmitecka
14. črc 2011

@ankava ty jdi měla dokonce dva ty potraty? asi uz jsem to pozapomnela.......nojo, co mi zbyva, nez se soustredit ted na jine veci, zacnu zase chodit naanglinu, tu jsem posledni rok flakala, a cvicit, co nejdriv chci na laparku a pak doufam do lazni.......plan na podzim 😉
adoufam, ze spachame nejakou dovcu k mori, i kdyz rekonstruujeme bt, takze penize jen litaji ☹

sedmitecka
14. črc 2011

@helousek1 po tom agolutinu by snad mela do tydne dorazit, mrcha jedna hnusna 😉

ankava
14. črc 2011

@sedmitecka jj během půl roku, obojí to skončilo revizí. Ale mělo to dobrý konec a uvidíš, že u tebe bude taky. Jseš mladá holka, času ještě dost. U mě to bylo už trochu na hraně.

sedmitecka
14. črc 2011

@ankava děkuji ti kočko,on to čas trochu spraví.......moc mladá si teda nepřipadám, ale nenadělám nic.......věřím, že se taky toho svého šťastného konce dočkám 😉

sedmitecka
14. črc 2011

baby, kam jste všechny zmizely?????

petula22
14. črc 2011

@sedmitecka Ahoj, jak se citíš? Byla jsi u dr, kvůli tomu, aby to nebylo mimoděložní?

sedmitecka
14. črc 2011

@petula22 nebyla, je to zbytecne,test uz je bily a ja dva dny krvacim jako protrzena, slo to ven, to je jasny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

petula22
14. črc 2011

@sedmitecka Tak to je mi moc líto 😒 . Přejdete teda k někomu jinému? Mě se už všichni ptají, jestli už budu testovat, moc se mi do toho nechce, abych nebyla, tak brzy zklamaná, chci si to ještě chvíli užít, že tam něco je ... 😕

sedmitecka
14. črc 2011

@petula22 přemýšlíme, co dělat, ale uvažujeme o Gennetu....nejdřív chci ale na laparku a doufám, že třeba dostanu lázně na podzim.....to bych jela 🙂

sedmitecka
14. črc 2011

@petula22 s tím testováním vydrž, je to brzy, aspoň ještě dva dny počkej.....držím palcáky, ať dopadneš lépe!!!!!
máš nějakétušení nebo příznaky? mě vždycky bolela hlava....

petula22
14. črc 2011

@sedmitecka Já byla na laparce v lednu, chtěli jí než půjdeme do IVF. Dnes mě bolelo břicho jako při MS, tak jsem se natáhla a přešlo to, jinak nic.

zuzanka26
14. črc 2011

Ahoj holky, jak to tak čtu, působí to na mě tak nějak divně, jako kdyby ten Pronatal by skoro k ničemu.... ☹ taky by se mi nechtělo odcházet.....
je tam tedy vůbec někdo z lékařů dobrý? já jen slyšela o menší úspěšnosti než třeba v ISCARE. 😖