Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

dusice
31. bře 2009

Ahoj Barce, to je mi moc líto. Řekli ti vůbec důvod, proč ti změnili léky. Doufám, že mně snad nechají opět ten gonal. S tou cévkou je to dost děsiví. Už jsem tady na koníkovi četla, že se to stalo jedné holčině. U ní na to ale přišli až za pět dvanáct( až když doma měla hrozné křeče a omdlela). Člověka by skoro ani nenapadlo, že OPU přináší i taková rizika. Barce,budeš moc jít vůbec ne ET? Doufám, že už ti je dobře a že to jedno embryjko bude velký bojovník 😉

barce
31. bře 2009

ahoj dusice, jestli na tebe gonal fungoval, ja po nem mela 9 folikulu a 7 vajicek, tak na nem myslim urcite trvej. nijak mne to nezduvodnili, jen furt rikali jak s menopurem maji u zen nad 40 lepsi vysledky, ale to ja teda rozhodne jeste nejsem! tak si trochu myslim, ze se nekde stala chyba..... na OPU kdyz sem se probrala tak mi hned rikali co se stalo a ze me budou sledovat,tak sem tam stravila asi 3hodky, pak me propustili a ja sebou malem rizla v ty satne. nastesti akorat vesel doktor a chytl me, ja v zivote neomdlela! pak sem zacla omdlivat znova a uz volali sanitku a jela sem 😢 . v nejhorsim by me to museli laparoskopicky odsat, ale krvaceni se nezvetsovalo nastesti. tolik utz sem nemela ani za cely zivot co za posledni 3dny. na et vyrazim za chvilku a taky na kontrolu jak to vypada. bricho me boli furt, ale v normalu, jako po minulem OPU, tak snad budu ok. ale obcas mam takovy stavy nic moc ☹ . no jo no, proste nejaky riziko je opravdu u kazdyho zasahu do tela, to si ale myslim vsechny uvedomujem.

jmisa
1. dub 2009

Ahoj všem.

Barce, držím palce na ET. Hlavně, že je aspoň jedno embryjko a IVF nevyjde vniveč.

Jinak to, zda jsou folíky plné vajíček a nebo ne, to se neovlivní.

barce
1. dub 2009

miso diky,jo jo, nadeje je samo i s tim jednim 😉 . v pronatalu na me byli pri ET jeste milejsi a starostlivejsi nez pred tim, tak to bylo po to vsem pozitivni 🙂 .

gucci
1. dub 2009

barce: držím moc palce
já jdu zítra na UTZ tak bojim bojim at je toho dost

olca5
1. dub 2009

Ahoj holky,

barce, taky přeji hodně štěstí a držím palce.

gucci, neboj určitě to bude dobrý a bude hodně vajíček. A co jinak, jak ti je po lécích? Zvládáš to?

janysek70
1. dub 2009

Pronatalky, držím pěsti Gucci při OPU a pak všem hlavně po transferu 🙂

gucci
1. dub 2009

olca: no zatím úplně v poho, už dva dny bodáme k Menopuru i Orangutána a kromě fleku je to pohoda...mám teda trochu problém koukat na sporty v TV páč u toho bulím 😀 , ale jinak dobrý

barce
1. dub 2009

gucci hlavne nebud spatna kdyz tam nebudes mit 20 folikulu. znova me v pronatalu rikali, ze je dulezita kvalita a ne kvantita. mne osobne se teda stimulace kdy mas takovyhle vysoky pocty moc nelibi 😒 a pak se i ukaze ze treba z 20 vajicek mas pouzitelne 3 ☹ . ja byla uplne spokojena se 7 vajicky pri 1.IVF, oplodnilo se 5. ted to holt nevyslo. ale ja mela celou dobu teto 2. stimulace takovy divny pocity.... citila sem se hur nez pri 1. jako kdybych to tusila, ze bude nejaky pru.. furt sem premyslela jestli to je proste spravny tu prirodu takhle balamutit. proste mi to tentokrat asi nejak nesedlo. ale co maj rikat chudaci holky co jim vypukne hyperstimulace,to je fakt hnuuuuus 😢 ! ale tak mam v sobe jedno pry super kvalitni embryo 🙂 , takze no stres 😉 !

gucci
1. dub 2009

barce: no 20 folinů mít nemusím, ale kdybych jich byli ASPON 10 tak jsem ráda a čím víc vajec tím líp, to je jasný, já bych moc chtěla mrazáčky, tak uvidíme jak dopadnem

olca5
1. dub 2009

gucci, tak to je super, že to zvládáš takhle dobře. Taky jsem z té stimulace měla strach a nakone jsem to cítala jen poslední dva dny před OPU. Proč sporty? Brečíš, když někdo prohrává...? 😀 No jo, to jsou ty hormony 😅

barce, taky si to myslím. Já měla 32 foliklů a taky mi 1. ET nevyšel. Je to o kvalitě a ne jich mít co nejvíc. Ale tak mám ještě 9 mrazáčků, tak snad to vyjde příště.

barce
1. dub 2009

gucci je to urcite super po tom co clovek podstoupi mit jeste neco na zamrazeni a tim padem vic sanci, takze to drzim palce aby ti to klaplo! tak dej vedet jak si dopadla na UTZ 😉 .

gucci
1. dub 2009

barce díky moc, jestli máš 9 mrazáčku, tak je to super, já budu hned klidnější, jestli něco zmrazíme

jj s tím sportem je to přesně tak 🙂 , v neděli jsem koukala na F1 a když vypadl Massa, tak mě to fakt vzalo 😀 ... včera jsme zase koukali na dokument o Tour de France z roku 2003, to bylo taky něco na mě 😀

olca5
1. dub 2009

gucci 😀 To je něco...Já jsem naštěstí nic takovýho neměla, to by mě manžel hnal 😅

gucci
1. dub 2009

no olca, já právě miluju sporty a i ty v TV, já jsem ráda, že ted není žádný tenis, kde by hráli proti sobě Roger a Nadal, to bych řvala jak želva, kdyby Roger prohrál 😀

olca5
1. dub 2009

gucci, to vyšlo dobře, že jsi začala stimulovat až po tenise, že? 😅 To já bych brečela, kdyby prohrál Nadal a ani si nemusím nic píchat 😀
Je to zajímavé, co ti ty hormony všechno vyvolají.... No a počkej v těhotenství, to se asi nebudeš moct na TV ani podívat...a 9 měsíců...No máš se na co těšit 😅

gucci
1. dub 2009

já se obětuju 😀

olca5
1. dub 2009

gucci, to věřím 😉 Taky bych toho hodně obětovala, jen aby to vyšlo...

modena11
1. dub 2009

Ahooj všem,mohla bych se tady někoho prosím zeptat,jestli mají v Pronatalu v Praze,v lékárně co tam je,otevřeno i v sobotu??????A odkolika dyžtak,děkuji mooooc!!!!

barce
1. dub 2009

modeno na podzim tam meli v so otevreno dopo, ale ted 100% nevim.... radsi si cinkni na recepci, ja mam ted dobry zkusenosti se tam dovolat uplne v klidu 😉 .

modena11
1. dub 2009

Barce,jo díky cinknu tam!!!

jmisa
2. dub 2009

Já tedy nevím, jak v sobotu, ale v neděli jsem měla vždy léky připravené na recepci.

gucci
2. dub 2009

modena11: já tam dneska jdu, tak se ti můžu zeptat 😉 anebo si tam zavolej

modena11
2. dub 2009

Joooo,tak to je možný,že to budou mít připravený na recepci!!!GUCCI,tak to seš hodná jestli ses optala 🙂

gucci
3. dub 2009

modena: moc se omlouvám, ale zapomněla jsem, úplně se mi to vykouřilo z hlavy
byla jsem totiž na kontrolním UTZ a po takových dávkách co jsem měla mi zjistili jen 3 folikuly ☹ , zítra jdem na OPU a hned v pondělí ET, jestli vůbec teda

gucci
3. dub 2009

holky, já byla včera tak rozhozená, že jsem se ani nezeptala dr., co si mám vzít sebou na OPU?

janysek70
3. dub 2009

Ahojky gucci, vůbec nic si brát nemusíš, vše v Pronatalu dostaneš.

gucci
3. dub 2009

janysku: díky moc 😉

dckami
3. dub 2009

Gucci, nezoufej, má měla 5 foliklů a 5 vajíček ( PK přežil pouze 1). Důležitá je kvalita, ne kvantita. 😉

gucci
3. dub 2009

dckami: já vím, to mi říkaj všichni, ale JEN 3 foliky? PK mít ani nebudem, zítra OPU a hned v pondělí mi je vrací zpátky (jestli bude vůbec co)