Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

kackys
7. říj 2012

@musilka tak jste si to asi přečetla. Jak jste na tom Vy? Myslím na Vás, ať to alespoň někomu vyjde...

musilka
7. říj 2012

@kackys také nic test bílý a i veškeré pocity nijaké.... úplně stejně jako v červnu při nepodařeném KETu. ☹
NO ještě počkám do čtvrtka skáknu na krev ať mám jistotu a vysadim léky. Máme dva mrazáčky tak se pokusíme jít v lednu na KET protože v březnu se jinak vracím do práce.Tak doufám v ten lednový KET. Jestliže je úspěšnost transferu cca 33 % tak snad ten třetí v lednu vyjde..... Věřím tomu 🙂
Protože jinak se vidiny druhého dítka vzdávám na 3. IVF už asi nepůjdu už tak mi obě nechali dost velkou stopu na zdravotním stavu.....

lucido
7. říj 2012

@musilka @kackys Holky vydržte, zkuste testit ještě za dva dny nebo zajít rovnou na krev. Držím palce.

musilka
7. říj 2012

@lucido já vím ještě zkusím v pátek tak jak jsem měla po těch dvou týdnech ale myslím že do tý doby už přiijde MS. Mám za sebou dost cyklu symptotermální metody a sledování čípku a takjůe čípek v těhu bohužel nevypadá zkrácený a otevřený... škoda no jsem se těšila na Václava....

lucido
7. říj 2012

@musilka Krev bude jistota, pokud by to nebylo, tak určitě příště.

petris82
8. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem vcera rano volala do laborky a pry prineste 3100 ☹ tak jsem se slzami a v depce jela do Pronatalu. Z 9 vajicek se oplodnilo 8, jedno dalsi pak vyradili a byla tam jedna blastocysta. Zavedl mi ji pan Docent M. a pry je pekna a transfer se podaril krasne! Dalsich 6 nam nechali do dnesniho rana v kultivaci a dnes rano jsem volala a mame jeste 2 krasne expandovane blastocysticky😉
Musim vychvalit do nebes pana docenta- prenesl na me spousty pozitivni energie. 🙂
Holky drzim vam palce at se vam jeste na tom testu neco objevi.... U nekoho to je precejen opozdenejsi...!

elliem
8. říj 2012

@petris82 To je ukázkový rozdil oproti mému prvnímu CAR. Tam jsme měli k zavedení dvě ranní blastocysty a na mrazák nic, přitom jedna už se překlápěla na blastocystu, ale nedali ji šanci víc, jak dvě hodiny a protože to nestihla, mrazáček zůstal prázdný... jsem tak ráda, že jsi měla štěstí na Mardesice, je prostě nejlepší🙂 tak držím palečky!!!

petris82
9. říj 2012

@elliem jj je uplne nejnej a jsem hrozne rada ze jsem ho mela na transfer 🙂

musilka
9. říj 2012

@petris82 jj taky jsem zažila ten šok když mi řekli jen těch 3100 Kč... ALe bohudík ještě ty dva mrazáčky máme... Moc držím palce ať ti to vyjde nejlépe hned dvojitě 🙂 Odpočívej a drž se 🙂

lucido
9. říj 2012

@petris82 Ahoj Péťo, tak to dopadlo dobře, hezky blastocystu opatruj, nic nedělaj, netahej, prostě odpočívej a zdravě se stravuj. Držím palce a ať se brzy uhnízdí v děloze. Pa

petris82
9. říj 2012

@musilka no ja ti prece psala ze te chci mit jako vzor, kdyz jsi napsala zes mel 10 vajicek .... Tak jsem to vzala doslova 🙂
Jak myslis vyjit dvojite? Zavadeli jen jednu blastocystu😉
@lucido odpocivam a hladim brisko 😉

mikolaska28
9. říj 2012

Ahoj holky můžu se k Vám přidat. Stimulovat budu v Budějcích v Pronatalu, ale na odběr jdu do Prahy.

maximka33
9. říj 2012

@mikolaska28 ahojky, určitě. mně už se blíží ultrazvuk, už jen 6 dní 🙂

mikolaska28
10. říj 2012

Já čekám teprve na souhlas pojišťovny. Pokud to bude až v listopadu tak bohužel půjdu na stimulaci až v lednu protože ms mám až na konci měsíce. Měli jste někdo ten novej protokol? Teď si nevzpomenu jak se jmenuje.

petris82
11. říj 2012

@mikolaska28 ahoj a vitej a preji hodne stesticka! Jaky novy protokol? Ja mela na 1.ivf kratky ale malo vajicek a ne moc kvalitni a 2.ivf jsem mela dlouhy protokol( pichani od 21.dc) a byla lepsi urodicka!!
@maximka33 hura, uz se tesis, vid?

maximka33
11. říj 2012

@petris82 těším těším a doufám, že se toho prnvího pokusu dočkám. je to už potřetí... snad do třetice to vyjde.

petris82
11. říj 2012

@maximka33 potreti? Nejak si nepamatuji co se stalo, vim ze minule do toho prisly nestovice.... predtim do toho taky neco vlezlo? ☹

maximka33
11. říj 2012

jj v březnu to mělo být poprvé, ale otěhotněla jsem normálně a potratila. v září podruhé, ale kvůli možným neštovicím to bylo odloženo. takže sázím na říjen 🙂 a jak je to teď u tebe?

petris82
11. říj 2012

@maximka33 no ja se snazim nepozorovat.... ani nemohu porovnavat protoze predpokladam ze telo reaguje uplne jinak pri dlouhem a kratkem protokolu, dnes jsem 4ET a cekam na nejake znameni ze se tam dole neco vytvari....! Tak uvidime,myslela jsem ze testnu 9.den ale uz zkracuji lhutu 😉
Uvidis ze ted to vyjde 🙂

maximka33
11. říj 2012

@petris82 vydrž! ať jsou obě čárky krásně silné! 🙂 ale přiznám se, že nevím, odkdy je vidět // při ET. mně při normálním otěhotnění bylo něco vidět až 13. dpo.

musilka
12. říj 2012

@petris82 doporučuju 8DC. Měla jsem u Sof už vcelku zřetelnou druhou / já už si v lednu zas asi ráda prodloužím tu dobu testu. Je snad lepší být v pochybách než vědět o té horší možnosti. Moc držím pěsti tvému miminku i tobě 🙂 Věřím že bude testík pozitivní a budu tě v lednu následnovat..

mikolaska28
12. říj 2012

@petris82 ahoj no ten protokol jsem si nezapamatovala, ale on tam říkal ten můj dekurz, že jsem už byla 2 krát na ivf a oba jsem měla krátké protokoly a já se ho ptám tak teď mi dáte dlouhej a on říká ne máme teď jinej a dáváme ho 90 procentům ženských.

mikolaska28
12. říj 2012

Jinak všem držím moc pěstičky ať to vyjde.

petris82
13. říj 2012

@mikolaska28 jo je jeste jeden druh protokolu, mne po kratkem nabidli hned dlouhej a urcite mi zafungoval lepe!
@musilka myslim ze 8.ci 9. den je nejlepsi, ale ted jsem zase v takovem stadiu, ze to chci zase oddalovat- myslim ze uz mi z toho hrabe.... 😨

musilka
13. říj 2012

@petris82 naprosto tě chápu já prostě chtěla mít jasno a vědět jak na tom jsme. Nesnášim nejistotu. ALe jak jsem už tu psala já už věděla že to jde do prčic když se začal zkracovat čípek. Uvidíme v lednu no ns KET budu mít stimulaci s estrofemem prootože jinak mi neorste sliznice tak snad to bude úspěšné a budu tě následovat s pozitivním testem 🙂

petris82
14. říj 2012

@musilka jo ja minule testila asi 6.den a nic, tak jsem si rekla ze urcite to je chyba, ze se to jeste objevi pak a tak jsem testla jeste 3 dny nez jsem pochopila ze je to negativni! Ted chci testovat v den kdy uz tam neco musi byt. Taky jsem 30dc takze bud prijde mrcha nebo neprijde.... Dnes jsem 7ET! Urcite ti to priste vyjde,zkus pit kontryhel na tu sliznici!

musilka
14. říj 2012

petris konŤas mi nepomáhá vůbec už jsem tp zkoušela kolik cyklů. Mě nefungujou hormony takže nemenstruuju přirozneně jen když beru léky. Jak prostě neprobíhá ovulace tím pádem ani mrcha tak prostě slíza neroste když nemá proč. Ale po estrofemu roste bohudík na ten reaguji.
Tak to jsi vydržela dlouho ještě dva tři dny a zkusíš ?

briuska
14. říj 2012

@petris82 ahojky,uz jsem celá nervózní,jak ti dopadne testik.tfuj tfuj tfuj.....hodne stesti a at jsou tam // 🙂

petris82
15. říj 2012

@musilka aha, tak aspon ze po tech praskach to funguje tedy! A mas teda 2 mrazacky?
@briuska dik 😉 ale testu stale odolavam.... nejak se mi do nej nechce ,uvidim kdy to na me prijde.... Zatim mam pripravene 3 krabicky mamatestu 😀

musilka
15. říj 2012

@petris82 máme dva u ledu no ale dělili se nějak pomaleji tak je mrazili vlastně až po ETu uvidíme.....