Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

luzza
9. kvě 2008

jmis
taky sem myslela na to,jak utáhli 6 krát IVF 😝 !!!

jmisa
9. kvě 2008

luzza, no já nemyslela ani tak finančně jako psychicky.

luzza
9. kvě 2008

já myslela na obojí 😨

grej
9. kvě 2008

Moje švagrová se snažila o mimi 10 let a myslím, že už má taky za sebou 6. IVF. Jedno mimi má, to vyšlo náhodou z jednoho z mnoha IUI. Ted už říkala že končí, že už je na to stará a tu stimulaci hodně špatně snáší... Oni na to finančně maj, ale ta psychika je špatná, to je jasný.

luzza
9. kvě 2008

je to nářez

gucci
9. kvě 2008

grej: aspon, že jedno mimo už mají 😉

gucci
9. kvě 2008

Tak mi právě napsal Mardešič, že pokud se nám ted nezadaří, tak v červnu už ten Clostil nemám brát, že bude nahrazen injekcemi.

campi
10. kvě 2008

Mam v sobe dve blastocysticky od vcerejska. Musim zatim Pronatal pochvalit - ted uz zalezi jen na mne. Jinak jsem se svym prvnim IVF absolutne spokojena, vsechno bezelo jako na dratkach. Vyrobili nam 4 mimise, dve jsme nechali zamrazit. Byla tam hodne pohodova embryolozka, ktera mi uz rano po telefonu zvedla naladu, takze jsem celou dobu embryotransferu byla vysmata. Profesionalni pristup, nakonec to ani tolik nestalo - kamaradka v Brne zaplatila vic, a to nemela mrazeni....
Sestra na sale se se mnou rozloucila slovy Sbohem, to me taky dost pobavilo a hodne stesti mi poprali i na recepci. Tak drzim vsem palce, Pronatal je rozhodne dobra volba.

klaruska1
10. kvě 2008

gucci, tak to ti držím pěsti, nám taky Clostil nezabral,ale injekce ano a teď jsme ve 25. týdnu těhu,tak hlavu vzhůru a hodně štěstí 🙂

campi teď se hlavně šetři a opatruj, ať se u tebe mimískům líbí-neboj určo to vyjde a brzy budeš těhule ( třeba jako já) taky přeju hodně štěstí 😉 v Pronatalu jsou profíci-my byli taky moc spokojeni a možná se budeš divit,ale vždycky jsme se tam těšili a doufali, že ,, si odvezeme mimíska,, 😀 a nakonec to vyšlo 😉

murasek
12. kvě 2008

ahoj vsem. Klarusko jak se dari tobe a prckovi?

jmisa
12. kvě 2008

Tak na konzultaci jdu až 3.6., ale jdu k Zelenkový, tak jsem ráda, protože ji mám nejradši 🙂

campi
12. kvě 2008

jmisa: to mame stejnou favoritku. Bohuzel nebyla pri ET, ale tam mi zase zvedla naladu embryolozka - bohuzel si nepamatuju jeji jmeno.

gucci
12. kvě 2008

ahoj holky, jak se máte?
campi: gratuluji k transferu, ted pořádně odpočívej 😉 a těším se na pozitivní info

jmisa
12. kvě 2008

Campi, embryoložka měla vlnitý vlasy, trochu do rez?

Tak neschopenku mám ukončenou, jdu do práce ve středu, byla tam Zelenková, hned si mě volala do ordinace a byla tak hodná, že jsem se rozbulela 😕

Jo a příště i daj vyšší dávky při stimulaci, což už budou koňský dávky, protože reaguju hezky, ale málo, tak si prý můžou troufnout na velký dávky,

gucci
12. kvě 2008

jmisa: tak držím palečky, ted si užijte léta a pak to určo vyjde 😉 musí

klaruska1
12. kvě 2008

mur, díky za optání, docela to jde.Dneska jsme byli na těhu cukrovce, sice se má chodit ve 24. týdnu,ale protože dřív neměli volno, tak mě vzali až teď.Není to tak hrozné, jak straší některé nastávající maminy, dorazila jsem v 8.00 do nemocnice, tam jsem šla na odběr krve, pak jsem musela do 5 minut vypít ten sladký roztok-je to normálně čirá tekutina a musíš vypít jeden hrníček-je to hnus,ale dá se to a není to až tak sladké jak všude říkají.Pak se tam 2 hodinky musíš posedět, nesmíš se vzdálit z nemocnice a pak ti naberou znova další krev a pak hurá domů.Chodí se na lačno, jen se můžeš ráno napít neslazené minerálky.Výsledky pošlou mojí gynekoložce, tak doufám, že to bude OK.
A co ty, jak je?Jsou nějaké novinky?

gucci
15. kvě 2008

ahoj holky, něco nového?

campi
15. kvě 2008

jmisa: embryolozce bylo neco pod 30, vlasy spis dohneda, mela dva tituly pred jmenem, hlas a prizvuk jako moje kamaradka Kamila - to jsem Ti toho napovedela, vid? Ted uz ti to musi byt jasny
😒

Gucci: noveho nic, cekam, cekam, cekam.

gucci
15. kvě 2008

campi a kdy budeš vědět výsledek?

campi
15. kvě 2008

25.5. mam testovat podle Pronatalu - to bude 14 dni od transferu. V pondeli mam termin mrchy, tak bud ji dostanu nebo zkusim test - to bude detem 15 dni, tak uz by se mohly ozvat.

To uz bylo lepsi to pichani injekci, aspon se neco delo. Vcera to bylo dobry, v pul dvanacty jsem vypadla z domu a mela ruzny zarizovani, ale kdyz sedim u PC a pracuju, tak myslenky litaji vsude mozne a vubec to neutika!

gucci
15. kvě 2008

no tak moc držím palečky, to čekání je úmorné 😒

campi
15. kvě 2008

ja ti zase drzim palce, abys tohle nemusela vubec podstupovat. Vzdycky jsem si rikala, ze jsou ostatni - mirne receno - ponekud precitlivele, ale je to neprenosna zkusenost...

gucci
15. kvě 2008

campi: mě stačí ted ten closil...manža si se mnou doma fakt užívá, mám z toho příšerné nálady, ale už jsem ho naštěstí dobrala, o víkendu čekám ovu a pak jen čekat, jestli z toho něco bude nebo ne....pokud ne, tak jdu 3DC do Pronatalu a v červnu IUI a stimulace injekcemi

ceeruti
15. kvě 2008

campi-v sobotu mam termin,takže bych Ti predala těhu stafetu???? Držím pěsti!!!!!!

murasek
15. kvě 2008

ceeruti, ja jak te vidim tak jen nakukuju a ty jsi porad 2v1 😀 😀 , drzim palcaky na sobotu, moc hezke datum 🙂

julmel
15. kvě 2008

ahoj holky, já si vás tu občas dočítám a pročítám, občas něco napíšu...

julmel
15. kvě 2008

jsem to teď omylem zmáčkla 🙂 , jmis: moc mě mrzí, že to tak dopadlo, ale nezoufej, bude líp. Jen vydržet!!!,já čekám stejně jako gucci na červen se stimulací a hurá na to. Murasek: dodatecne gratuluji. Držím všem pěsti,ať už jsme konečně těhule.

klaruska1
15. kvě 2008

ceruti, moc držím pěsti a přeju hodně štěstí a sílu,ať ti nedá Alenka moc zabrat a obě jste v poho a třeba už příští týden bude ,, o jednu babu,, víc.

ceeruti
15. kvě 2008

klarusko1- 😀 dekuju!!!!!! Ale ja jsem se s mířila s tím,že si da obřík na čas 😅 A priznam se,že me to nejak netrapí,jednou vylezt musi 😀 A jestli ted,nebo za 14dní..no co nadelam,když se jí u maminky líbi 🙂

campi
15. kvě 2008

ceeruti: drzim palce, asi si taky prejes, aby cas utikal rychleji a uz byla Alenka na svete. Tak at jsou Vase prvni spolecne chvilky co nejkrasnejsi.