Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
12. led 2009

Ahoj všem.

Hacino, zdravím a díky.

Dckami, takže krátký s agonisty, tak doufám, že to bude lepší než minule.

dusice
12. led 2009

Ahojky!

Dckami, tak od kdy začneš se stimulací?

gucci
13. led 2009

ahoj holky

dckami: držím moc pěsti, at to klapne 😉

dckami
13. led 2009

MS čekám 19.1., takže asi v pondělí. 😕

bajuna
14. led 2009

ahoj

dckami
14. led 2009

ahoj,
Mám změny, začala jsem špinit, pobolívá mě bříško, tak počítám,že se mi mrcha večer rozjede . O 4 dny dřive. Takže zítra začínáme stříkat Synarel a jdeme do toho. Trochu dříve, než jsem čekala, ale možná jeto lepší, než čekat a být nervozní kdy už dorazí.... 😉

petrakalcik
14. led 2009

Tak drzim palecky!!!

dusice
15. led 2009

Dckami, hodně štěstí!!! 🙂

dckami
15. led 2009

holky díky - ráno jsem si fouka 1.dávku Synarelu, zítra jdu k obvoďákovi na předoprační vyšetření a musím se objednat na 21.1. na utz.

kikina666
15. led 2009

ahojte baby, mam po IVF a zostali mi injekcie Fostimon 22 ks, ak by mala niektora zaujem odkupit za doplatok z lekarne, kontaktujte ma do IP,

sjanka
15. led 2009

ahojte, tak uz mam doma ziadost, pojdeme do ISCI a zamrazime tie potvory 😀 az budu dobre vysledky stitnej zlazy plnou parou vpred 😉 snad v unoru 😢 😢 pytala som sa na imunologiua ale vraj sa to pred 1. IVF nerobi - je to drahe,..... a u nas je zrejme problem v zhorsenom spermiograme tak to nebudeme hrotit.
holky tak at nam to vyjde vsem 🙂 snad sa zacnem modlit aby som mala dobru stitnu zlazu - teda hormony a vsetko bolo ok,....
majte sa krasne a uzite si potom vikend, ideme prec tak tu nebudem, hlavne ze uz presli tie mrazy,.....
tak papa 😅

campi
16. led 2009

sjanka: drzim palce, at to vsechno takhle krasne pokracuje a rychle vam to do IVF utece, at se muzes vrhnout plnou parou do vyrobniho procesu!

dckami
16. led 2009

Campi,
koukám, že se termín porodu se ti nezadržitelně blíží. To to rychle uteklo, že... 😕

campi
16. led 2009

dckami: nikdy bych si nemyslela, ze to tak budu vnimat, ale od ty doby, co se to povedlo, je vsechno trapeni zapomenuto! Moc bych vam tu vsem prala, abyste se taky co nejdriv prehouply na druhej breh, na svete jsou potřeba rodiny, kde o děti stoji, a zda se mi, ze s neplodnosti maji problemy vetsinou bezvadní lidi, kteří budou super rodiče. A jak sleduju "nové přírustky" v této diskuzi, tak se mi to porád dokola potvrzuje. Nevim, kde je spravedlnost, ale jsem presvedcena, ze nakonec se to podari vsem!

Co manzel? A Eliska? Nemate moc smogu na severu?

dckami
16. led 2009

Campi,
mažel je od 29.12. marod, má přetrhané vazy v kotníku, je doma na neschopence, má nohu v sádře, nechodící a pajdá o berlích. To jsem tady psala. Kontrolu má až za týden, sundají mu sádru a pokud se to bude dobře hojit, dostane ještě na 3 týdny ortézu a berle. Je to hrozné. Doma se nudí, nemůže nic dělat 😒 a v tomto počasí nemůže ani ven. U nás je stále sníh, všude to klouže. Dneska tu máme i hroznou inverzi, mlhu - hnus. 😖 Takže od příštího týden budeme asi doma spolu, oba na PN, já si asi nechám napsat PN již před OPU. Pracuji s lidma, teď se k nám řítí chřipka a nerada bych to odmarodila. Někdo v naší rodině musí fungovat...
Elinka je ve škole spokojená, v úterý jsem byla na třídních schůzkách, bude mít samé 1 😀 , zachvíli začne psát perem. Škola se jí líbí, to je fajn. 😉 Stále mluví o tom,jak by chtěla ít doma miminko, tka snad se nám to konečně povede.... 🙂

gucci
19. led 2009

ahoj holky, moc vás zdravím? něco nového?

campi: tjo ty už skoro rodíš 🙂

gucci
19. led 2009

tak CAMPI už prej rodí, tak jí držím moc pěsti 😵

dckami
19. led 2009

Myslím na tebe, Campi 🙂 . Buď statečná, za chvíli budeš nejšťastnější ženská na světě........

U nás zatím žádné změny, dnes budeme píchat 3.injekci, trochu mě poboívá bříško, tak snad mi tam něco zraje. 😵

anlenka
20. led 2009

Ahojky, snažilky 🙂 . Moc Vás všechny zdravím. Mám před první stimulací a jde mi z toho hlava kolem. Už nějakou dobu "Vás chodím číst" a hltám info 🙂. Můžete mi některá poradit, jak se žádá o příspěvek na léky? Mám VZP. Díky

jmisa
20. led 2009

Anlenko, žádá Pronatal, to vyřídí za Tebe.

dusice
21. led 2009

Ahojky!
Holky, chtěla bych se Vás zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s imunologickým vyšetřením v Pronatalu. Stále špekuluji nad tím, zda ho mám podstoupit, i když mě má lékařka od toho zrazuje. Psala jsem kvůli tomu Mardešici (chtěla bych to vyšetření hlavně kvůli tomu, aby mi zjistili, jestli vytvářím protilátky proti embryu(z důvodu endometriozy) a zda není vhodné zvýšit dávku prednisonu). Napsal mi, že tohle je v kompetenci imunologa a že se mám k němu objednat. Já si ale nejsem vědomá, že by tam takovou poradnu měli. Díky moc za jakoukoliv radu.

jmisa
21. led 2009

Dusice, imunologa tam mají, ale jsou na něj docela dlouhé čekací doby a dost dlouho se pak čeká na výsledky.
Zkusila bych si to zajistit mimo Pronatal. Akorát musíš mít z Pronatalu žádanku nebo od svého gyndaře.

dusice
21. led 2009

Ahoj Jmisko!
Tak dneska mě mají ti nahoře asi rádi. Zkusila jsme volat do Pronatalu kvůli imunologii. Dovolala jsem se hned napoprvé (to se mi ještě nestala) a objednali mě na příští čtvrtek 😀 . Někdo jim totiž vypadl- jinak je opravdu ta čekací doba hrozně dlouhá- další volný termín mají až 4.4..

jmisa
21. led 2009

Tak držím palce, aby i výsledky si měla ry\chle. Jedna holčina na ně čekala 2 měsíce, něco jako my na genetiku.
On tam ten imunolog dochází jen občas, tak proto ta doba.

dusice
21. led 2009

Teď jsem koukala na tvoje kočárky. Jsou opravdu pěkné. Jen je opravdu problém vybrat kočárek s velkou korbičkou. A jak rostete? Budete si nechávat určit pohlaví?

dusice
21. led 2009

Snad to stihneme. Mám začít s dlouhým protokolem v březnu, takže nejdýl v polovině dubna budu výsledky potřebovat.

jmisa
21. led 2009

Dusice, kočárky jsou problém, velkou korbu nemá nic, tedy krom té klasiky, ale to je zase těžké a jako sporťák nevyhovující, tak se snažím vybrat co nejlepší sporťák, zatím asi vyhrává ta Teutonie Spirit, protože sporťák jde nastavit v obou směrech a tak je na mimčo vidět, když už se do korby nevejde a ještě nesedí a nemá touhu se rozhlížet po krajině. 😀

Pohlaví bych ráda věděla, jestli to bude poznat, jsem zvědavá 🙂 A muž taky 🙂

dusice
21. led 2009

Švagrová vsadila na klasiku a už toho lituje. Měla trojkombinaci a jak píšeš- jako sporťák se to potom nedá použít, takže si ho stejně musela koupit. Ty Teutonie Spirit jsou opravdu pěkné. V březnu bývá v Brně výstava Pro dítě- je tam spousta výrobců kočárků+ jiné potřeby pro miminko- tak třeba kdyby jste si chtěli udělat výlet 😉

gucci
21. led 2009

ahoj holky,
tak dnes opět přišla MS, takže jsem už psala Mardešičovi a vracíme se do Pronatalu. Budu ted brát dva cykly clostilbegyt a zkusíme IUI a pak se uvidí. 😔

jmisa
21. led 2009

Dusice, Brno je z ruky. Ani nemáme dálniční známku 😀 Ona už byla jedna výstava v lednu v Brně. Taky by mohlo být něco v Praze, kde je ten centralismus 😀