Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

campi
30. dub 2009

jmisa: Zelenkova ma asi 5letou holcicku

olca5
30. dub 2009

gucci, na pondělí držím pěsti ať je všechno tak jak má. A přijď se hned pochlubit 😉

gucci
4. kvě 2009

ahoj holky

tak viděli jsme 1 prdolu se srdíčkem 😎 ... zatím

byla tam Slámová, jsem jí říkala, že jsem měla jakési vysoké hcg, že jsme měli strach, že jich je tam 10, tak hledala hledala, ale nenašla....ale mám kámošku s dvojčaty z Pronatalu, co jí taky řekli, že je tam jedno a pak její gynekolog našel dvě , takže je to jako zatím, ale prostě jeden prdola se srdíčkem tam byl 😵

jinak velikost a všechno odpovídá a dnes jsme byli v Pronatalu naposledy
mám se okamžitě objednat na endokrinologii, aby mi zvýšili dávky homornů
pak taky na imuno do Podolí

olca5
4. kvě 2009

Ahoj gucci,

tak velká gratulace k srdíčku 😵 Třeba se ještě druhé objeví, ale i tak je to super zpráva 😉 Hlavně, že je pořád všechno v pořádku.

gucci
4. kvě 2009

díky moc 😵

dusice
4. kvě 2009

Gucci, moc,moc, moc, moc gratuluji!!!! 😅

campi
4. kvě 2009

gucci: Slamova mi nasla tri srdicka, takze neboj, hledat ona umí 😀

jmisa
4. kvě 2009

Gucci, gratulka.

To HCG si neměla tak strašně vysoké, takže neboj, pokud hledala, tak by určo objevila 😀

gucci
4. kvě 2009

já vím holky, my jsme rádi i za jedno 😵 , příští týden ve čt jdu zase na UTZ ke svojí, tak tam už to bude 100%

dckami
4. kvě 2009

Gucci, blahopřeji, nádhera 😵 , tak jste se dočkali.

Mě čeká stimulace na 2. ivf asi za 14 dní, ve středu si jedu pro léky a na utz.

handour
4. kvě 2009

Ahoj děvčata, můžete mě informovat jaké jsou obvyklé čekací doby v čekárně, když jste objednané?
Mám zkušenosti z Podolí tak hodinu a půl ve většině případů.... 😒 Děkuji.

oskarka
4. kvě 2009

Ahoj gucii, posílám GRATULACI!!!

dusice
5. kvě 2009

Ahoj Handour, jak kdy-někdy čekám cca 10minut,ale už se mi povedlo čekat i hodinu. Většinou ale jdu na řadu do půl hodiny.

jmisa
5. kvě 2009

Handour, jak kdy a jak na co.
Kdy jsou to konzultace, tak většinou do půl hodiny, někdy 10 minut někdy půl hodiny.
Ale při počátku stimulací, když objednávaj ze dne na den, to vždy bylo tak hodina.

gucci
5. kvě 2009

nejhorší je to na IUI, to jsme jednou čekali i hodinu a půl
jinak včear jsme tam jeli na 9 (to prej začínají s UTZ) a na řadu jsme šli v 9,45
mě se stalo snad jednou, že jsem přišla a hned šla, to bylo přes týden odpoledne

jmisa
5. kvě 2009

No odpoledne to bývá lepší, dopo je hroznej nával.

campi
5. kvě 2009

Cekala jsem vzdycky, ale nejak mi to nevadilo. Doporučuju vzít si nejaký ctení, časopisy tam nebejvaly nic moc.
Jednou meli desny zpozdeni, asi 1,5 hodiny, lidi v cekarne nastvany, vynervovany a já vysmata jako leco - mela jsem //. A v tyhle atmosfere jednoho doktora pokousal malinko pes, kteryho nechali jedni pacoši upoutanyho vedle vchodu. Jsem se řehtala jako blázen. A dodneška si pamatuju, jak bylo loni začátkem května krásně na zahradě a v okolí Pronatalu. Včera měla naše Lada oplozeniny, 8.5. byl embryotransfer.

dckami: tfuj, tfuj, holka, at se to u tebe konecne zlomí

jmisa
5. kvě 2009

No s // se čeká líp, ikdyž mně v tu dobu bylo dost zle a uždibovala jsem furt suchej rohlík, pak jsem doma musela vysypat celou tašku, bo byla samej drobek 😀

snaha
5. kvě 2009

Ahoj děvčata , nevíte , jak je to s tou doktorkou Zelenkovou ? Jak jste psaly , že je těhotná , jestli bude končit , nebo je v práci . Byla jsem vždycky u ní a mám k ní důvěru .

janysek70
5. kvě 2009

Snaho, já byla v Pronatalu několikrát, naposledy včera a nikdy jsem tam na ni nenarazila, vždy byla na ambulanci Slámová s Vobořilem a jednou Kult....

gucci
5. kvě 2009

já na Zelenkovou taky nenarazila, ale campi určo jo

dusice
5. kvě 2009

Já jsem ji měla naposledy minulý rok v září na ultrazvuk- od té doby jsem ji tam neviděla.

campi
5. kvě 2009

to nevim, jak to ma dr. Zelenkova s pronatalem, v gyn. ambulanci jsem jí hladila koncem brezna brisko, to byla ve 20tt
rikala, ze by po porodu rada pracovala, asi myslela spis tu soukromou praxi

snaha
5. kvě 2009

Dekuji za odpovědi , jsem z toho paf , protože koncem března jsem u ní byla také a vůbec jsem si toho nevšimla , to jsem ostuda , ale říkala mi o operaci tak jsem z toho byla vykulená a na ostatní věci jsem se nesoustředila . Takže to znamená , že si mě příště asi převezme jiný lékař .

gucci
6. kvě 2009

snaha: no v Pronatalu nechodíš k jednomu dr., já skoro pokaždé narazila na někoho jiného...akorát na první schůzce jsem byla u Mardešiče a tomu jsem taky psala výsledky snažení apod po mailu

campi
6. kvě 2009

snaha: jj, nezustavas u jednoho doktora, oni maji ruzny sluzby a cyklus dané ženy se s nimi vždy neshoduje. Ale nemusis se bat, jsou tam vsichni fajn a vedi, co delaji.

dckami
6. kvě 2009

ahojky,
tak já chodím do Teplic a nečekám skoro nikdy. Dnes jsem byla v Pronatalu pro stimulaci, teď čekám na mrchu a během týdne začínáme s 2.IVF - mám krátky protokol - Puregon a Orgalutran.

gucci
7. kvě 2009

dckami: držím palce 😵

janysek70
7. kvě 2009

Kočky dnes jsem byla na UTZ, jsem 14.DC, folík dorostl, sliznice také a KET má být v úterý...., jen já hlava děravá, mám si píchnout Ovitrelle a nějak mi vypadlo kdy.... to že to má být zítra si myslím asi dobře, ale snad je to jedno časově....? Před KET jde jen o vyvolání ovulky a uvolnění vajíčka, že....
Tak mi prosím někdo řekněte, kolikátý den před KET jste se napíchli....., děkuji

jmisa
7. kvě 2009

Janysku, stačí zítra odpoledne.
KET jsem měla v úterý taky.