Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

ceeruti
9. lis 2007

chiwile u me je to fakt tím,že jsem mela špatne zkusenosti,tak už tam nechci-co Ti tam udelali na te chíře??
jmiso-ja taky slyšela,že to tam není špatný.Hlavne tam po autonehode dali dohromady segru,když byla mala a po narození meho nejml.brachu-kteremu šlo mlicko mimo střeva-takže na Motol mohu pět jen samou chvalu.Ja mm ty nemocnice obšlehlí 😀

chiwule
9. lis 2007

ceeruti, tak držím palečky ať to dobře dopadne 😉

jmisa
9. lis 2007

Mně na Apolináři vadí, že tam může manža až do boxu a to jsem četla, že se chodí nejdřív, když si otevřená na 5. Předtím si to protrpíš někde na společným pokoji s jinejma ženskejma a bez chlapa.

chiwule
9. lis 2007

ceeruti - byla jsem tam na laparoskopické operaci slepáku. Den před operací mě dali na pokoj k ženským, co jedna měla rozkuchaný celý břicho, lezli jí z toho střeva a celou noc sténala a ta druhá měla uřízlou nohu po cukrovce a hnisalo jí to. Což mi moc na klidu nepřidalo, si člověk říká, jak dopadne on...Odmítli mi dát prášky na spaní, takže jsem proseděla celou noc na chodbě na lavici zabalená do deky, protože se to na pokoji nedalo vydržet. Po operaci mě seřvali, že jdu sama na záchod, že nečůrám do bažanta, až 3den při odchodu přišla rehábka, aby mi vysvětlila jak vstávat a sedat atd abych si nepoškodila stehy. Mého muže vyhodili, že se za mnou stavoval a dával mi pít a nosil jídlo, když se sestry celej den neobtěžovali přijít. Po operaci mě přesunuli na pokoj s 10ženskejma a ještě že tak - pomáhali jsme si navzájem - pití bylo postavené uprostřed pokoje, jídlo hodili taky tak...prostě děs, nezájem, že nemůžeš vstát nebo něco podobnýho...když je někdo zavolal zvonkem, milostivě přišly po 20minutách co votravuješ...síla!!!

jmisa
9. lis 2007

Holky, mně kdyby někdy něco bylo, tak jdu jedině do Motola. Už jen pro ty malé pokoje s koupelnou.

chiwule
9. lis 2007

jmiso, tak to souhlasím! Byla tam moje mamka a naprosto skvělý!

ceeruti
9. lis 2007

chiwule-no to j teda masakr-tak to bych tam nesla ani kdybych byla na smrtelný posteli 😠 Ja jdu prozkoumat ten Motol 😀

ceeruti
9. lis 2007

Tak ten Motol se me mooooc zamlouva,akorad tam nevidím,zda je nutna registrace nejak v předstihu 😕 Tak to budu muset vykoumat-me se Apolinar nezamlouva,propada me to tam depresivní a jak na bežicím pasu 😢 Tak ja porodím doma a bude klid 😀

jmisa
9. lis 2007

Ceeruti i v Motole je nutná registrace, snad to maj někde na stránkách a myslím i tady je někde na to forum.

ceeruti
9. lis 2007

Na strankach jsem to prave nenasla,ale popatram až se vratíme,teda jestli nekam vyrazime,nedaří se me vzbudit manžela a me už kruci v pupku 😨

jmisa
9. lis 2007

http://www.fnmotol.cz/html/zdravotnicka_pracovi...

když najedeš na porodnickou kliniku, tak v menu máš přímo registrace k porodům

dasa24
9. lis 2007

ahoj holky,
dneska jsem byla v pronatalu. Mám 1 mimíska a už mu bije srdíčko, jsem 5tt+1. 😀 tak mám radost že je vše ok, už jsem vyřazena z Pronatalu.
ceeruti držím pestičky at máš výsledky ok 😉 🙂

mikulka
9. lis 2007

Holky, a v Motole je na pokoji koupelna?
ceeruti, a to už se musíš registrovat k porodu teď?

Dášo, moc gratuluji, je to krásná zpráva!!!

dasa24
9. lis 2007

Mikulko děkuji 😉 🙂
dO porodnice se musí registrovat tak na začátku 3 měsíce, aby jsi měla šanci si vybrat porodnici v Praze.... No je to docela děs, takhle brzo ale co se dá dělat. Známá se registrovala ve 3 měsíci, řekl jí to i gynekolog, aby se už registrovala

jmisa
9. lis 2007

Mikul, vždy pro dva pokoje společná, jakoby průchozí.

Dášo, gratuluju.

Mikul registrace obvykle kolem 13tt.

dasa24
9. lis 2007

děkuju jmisa 🙂

mikulka
9. lis 2007

Tak to je dobrý ten Motol. Já tam chodila na praxi a to byla fakt hnusná porodnice. Ale teď je úplně nová, že jo? Do Motola bych to měla blízko 🙂

chiwule
9. lis 2007

Mikulko v Motole je to fakt teď pěkný, dali to tam hodně do kupy. Tak aby ne, za ty prachy co dostávají od státu a od nadací 🙂

ceeruti
9. lis 2007

Screning na hranici,mame prijit v pondeli hned v 8 hodin,Mam hrozny strach a jsem na zhroucení.Myslete na nas v pondeli v 8 at je to v poradku,4 potrat bych nezvladla. ☹
Dao-gratuluji,me také vysoupli 5+1 s bijím srdickem.Opatruj se!

chiwule
9. lis 2007

ceeruti drzime palečky 😉

mikulka
9. lis 2007

ceeruti, neboj, to bude v pořádku! Už sis užila dost, bude to ok.

jmisa
9. lis 2007

Ceeruti, neboooj, to bude OK.
Jsem někde četla, jestli je to tedy ono, že se nějak počítá pravděpodobnost 1:... a že se tam počítá i věk, třeba krvácení v počátku těhu atd a to všechno je nepříznivé a ve skutečnosti to ani nic neznamená.

A co bude? Amnio?

jmisa
12. lis 2007

Ahoj holky.
Ceeruti, držím palce 😉

murasek
12. lis 2007

ahoj vsem, ceeruti, myslim na tebe... at je vse ok!!!!!!!!!!

chiwule
12. lis 2007

taky myslím na ceeruti, už aby dala vědět, jak všechno dopadlo!

mikulka
12. lis 2007

ahoj chiwule, co nového u vás? četla jsem, že máš dnes zkoušku, tak hodně štěstí!!!

chiwule
12. lis 2007

mikulko, už jí mám za sebou 🙂 dopadlo to v pohodě, mám za 1 😅

mikulka
12. lis 2007

Teda, tak to gratuluju! 😉

chiwule
12. lis 2007

😀 jak to tak vypadá, dal za 1 jen mě 😀 a to fakt musím poctivě přiznat, že jsem tentokrát tomu učení moc nedala, měla jsem spoustu práce 🙂 teď mě čekají už "jen" 4 zkoušky a bude semestr za náma ... moc by se mi líbilo mezitím otěhotnět a těšit se na závěr studia a narození mimíska 😎 ale takový klikař bohužel nejsem, to by bylo moc štěstíčka najednou ☹

ceeruti
12. lis 2007

Riziko Downova sy je velike,1:9-udelali me odber choriovych klku a ted budu čekat 2 dny na vysledky-nenasel u miminka nosní kustku ☹ Už se s nim pomalu loučím.