Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
20. zář 2007

ahoj oskarko, docela jsme se rozpovídali v tématu Komu se podařila inseminace, tak třeba jukni 😉

mikulka
21. zář 2007

Ahoj holčiny. Mám za sebou 4 injekce (začínám vyššími dávkami - gonal, 262 j, pak 225, to píchám teď, a nakonec 150). Dnes jsem začala cítit břicho. Takový jako tlak podobný ovulační bolesti a občas píchnutí na jedné straně. Měly jste to taky? Zdá se mi to dost brzo, po 4 dnech...
Jo a taky jsem dostala virózu 😠 Tak doufám, že ji před víkend zdolám.

chiwule
21. zář 2007

ahoj mikulko, sice jsem stimulovala jen před IUI, kde to není tak masivní, ale taky mě dost bolelo břicho jako při ovulaci, intenzivněji na té straně, kde pak bylo víc vajíček. navíc v tvém případě hraje roli umělý přechod a taky nutnost vypěstování více vajíček pro IVF. takže bych se toho asi nebála...ta viroza mě mrzí, tělo je asi náchylnější...

regius
21. zář 2007

ahoj všem

chiwule
21. zář 2007

ahoj regius, jak se vede?

ceeruti
21. zář 2007

Tak KO v pohode,OHSS je na definitivne na ustupu,mimi je tale tam kde ma byt 😀
Jo a ukazalo se me na UTZ už 18 ty den po ET 😎

mikulka
21. zář 2007

ceeruti, ty jsi měla OHSS? A jak se ti to projevovalo? Hlavně, že teď je vše ok a povedlo se 🙂 😉

ceeruti
21. zář 2007

MIKULKO-BEHEM CHVÍLE JSEM MELA OBROVSKÉ BRICHO,BOLESTI,ŠPATNE SE ME DYCHALO,SKORO JSEM NEČŮRALA A PŘIBRALA 12 KILO ☹ tAKŽE KAPACKY A INJEKCE NA ŘEDENÍ KRVE,MELA JSEM HO DOST POZDE AŽ 14 TY DEN PO ET.

mikulka
21. zář 2007

A jé, to je hrozné, ceeruti. To sis teda, chudinko, vytrpěla ☹ Prosím tě, a to jsi měla tolik vajíček? Ty jo, a 14 dní po ET? To je síla teda! Hlavně že jsi to zvládla a budeš se těšit z miminka! 🙂 😉

ceeruti
21. zář 2007

No to je prave to,nemela,ja mela "jen" vajiček a stejne me to dostihlo 😒

regius
21. zář 2007

ahoj kolik si měla těch vajíček

regius
21. zář 2007

ceeruti to jsi měla 1IVF

regius
21. zář 2007

oskarko nechodíš náhodou na dámu tvoje přezdívka je mi povědomá 🙂

regius
21. zář 2007

aholčiny je tu někdo !!!!!!! 🙂 ☹

ceeruti
21. zář 2007

Juj ja to tam nenapsala 😝 10 vajuch. Jinak to bylo moje 1.IVF 😀 Ja mam jeste mrazacky,ale ja KETu moc neveřím 😖 takže jsem rada,že se to povedlo hned napoprve,teda ja vim,že jeste zdaleka nemam vyhrano,ale už to je krok v před 😀

mikulka
21. zář 2007

ceeruti, ale máš vyhráno, to špatné je za tebou, zkusila jsi dost. A prosím tě, to sis volala záchranku, nebo ti pomohli v Pronatalu? Já ani nevím, kam v případě komplikací volat.

ceeruti
21. zář 2007

Jelikož byla sobota,tak jsem šla sama do nemocnice 😒 Nikam jsem nevolala,proste jsem šla 😉

mikulka
21. zář 2007

Tak ti přeji, ať je teď vše dobré.

ceeruti
21. zář 2007

Holky,tak doufam,že tady nezustanu těhu sama 😉

oskarka
21. zář 2007

Hezký večer, holky.
Regius: nene, na dámu nechodím.
Ceeruti: jsem moc ráda, že se Ti to napoprvé povedlo (doufám, že se přidám)

Ach jo, ten zub, kvůli kterému jsem dnes šla "pod vrtačku a další nářadí" není pořád klidný. To zase bude noc.

chiwule
22. zář 2007

ockarko: ty problémy se zuby jsou nějak nakažlivý, dneska se mi vylomila plomba na zubu, budu muset navštívit mou zubařku 😖 už se moooc těším ☹

oskarka
23. zář 2007

Krásné nedělní odpoledne!
To je nádherně, že? Také jste využili počasí pro nějaký ten výšlap, výlet, procházku, odpočinek? No, podle toho, že tu žádná diskuse není, tak asi ano 🙂. Já jsem také vyrazila s manželem na procházku do naší milované Dendrologické zahrady - to byla paráda - fotili jsme ten pestrobarevný podzim. Opravdu super.
Cítím se dobře, nic mi nechybí, nebolí - je mi fajn. A jak se cítíte Vy?

ceeruti
23. zář 2007

oskarko,to je dobře,že se cítíš fajn 😀 To ja bych jen spala,jedla a musím se přiznat,že zacinam mit extremní chut na sex 😅 V utery meceka utz,kolik prcku tam už definitivne bude 😎 Ja myslím,že jeden 🙂 Tak ja si dam jogurt a hura zpet do postele 🙄

oskarka
23. zář 2007

Ahoj ceeruti,
Ty pořád ležíš? Musíš? Nebo si jen tak chodíš sem tam odpočinout🙂. Závidím Ti, že už víš na čem jsi. No, uvidíme, jak dopadneme my.

ceeruti
23. zář 2007

oskarko,neležim,mam normalní režim,ale jsem dost unavena,takže si vždycky na chvili schrupnu a pak zase funguju,zitra jdu na fotbalove utkaní a normalne chodí ven,jen nic težkeho netaham 😀 Na UTZ jdu v utery,tak se dozvim,kolik a zda je mimi važne tam,kde ma byt.
Jinak po OHSS me zustalo 5 kilo a břicho tak na 5 mesic,takže sotva dopnu kalhoty a vypadam jak regulerní pokrocila tehulka 😎

ceeruti
23. zář 2007

Jinak // jsou teprve zacatek a jsem nervozni jeste víc než po ET,aby bylo vse v poradku,už,aby byl 14 tyden zamnou 😖
Tak ja jdu zalehnout 🙄

campi
24. zář 2007

Ceeruti: to je jasny, ze dokud nevyleze mimco a neuvidis, ze ma vsechny rucicky a nozicky, tak neni nic jisteho... Ale ten zacatek se ti povedl a bude to urcite perfektni. Preji ti krasne tehotenstvi.

murasek
24. zář 2007

ahoj, ceeruti, drz se 😉

chiwule
25. zář 2007

ahoj holky, zítra jdu do Pronatalu na konzultaci po neúspěšné IUI, tak písnu, co jsem se dozvěděla...zatím pá pá 😵

murasek
25. zář 2007

ahoj chiwule, dej vedet novinky, co bude dal. drzim palecky