Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

ceeruti
25. zář 2007

Tak jsme vyřazeni z Pronatalu-je tam jedno mimi a tluče mu srdícko jako zvon 😀

oskarka
25. zář 2007

ahoj ceeruti, to je krása, ještě jednou blahopřeji

mikulka
25. zář 2007

ceeruti, hurááá, gratuluju!!!

chiwule
25. zář 2007

ceeruti, to je snad poprvý, kdy bych si taky přála být od někud vyřazená 🙂 😉 krááása gratuluju!!!

ceeruti
26. zář 2007

Holky,dekuji za gratulace a jinak,navštěvuji ruzne diskuze a musim říc,že skoro každa odchazi z Pronatalu TĚHU,takže doufam,že i Vy jim zvednete statistiky uspesnosti 😀

oskarka
26. zář 2007

ceeruti, ahoj. prosím Tě, kolikátý den po ET sis dělala test?

mikulka
26. zář 2007

Ahoj holčiny, prosím vás, jaké je příprava před OPU? Jak dlouho se nesmí jíst, pít, v kolik jste na odběr asi šly... A musím se předtím úplně vyholit? 😕

oskarka
26. zář 2007

Ahoj mikulko, vyholení určitě není nutné. nesmíš jíst nejméně 6 hodin před tou hodinou na kterou si Tě pozvou, pít bys neměla cca 4 hodiny před.
Já jsem šla na OPU na 7:30, ale začali až kolem půl 9té.

ceeruti
26. zář 2007

Oskarko-ja se priznam,že jsem si test delala už 7 den po ET,cili 10 den od OPU a byly tam // a den ode dne byly silnejsi 😀 Ale je to o tom,jak rychle se mimi zavrta 🙂
Pred opu jsem se neholila,teda holim se normalne,ale v papirech o tom nic nepsali a jen jsem od pulnoci nejedla a ani nepila.

oskarka
26. zář 2007

Ceeruti, díky za odpověď. Já jsem dnes 12tý den od ET a nevím, zda bych třeba zítra už měla testnout, nebo to vydržet do pondělka 1.10., kdy bychom měli dle MUDr. v CAR testovat.

mikulka
26. zář 2007

oskarko, to záleží, jak se cítíš, můžeš zkusit testnout, a pak znovu v pondělí...
Holky a byl tam s vámi při OPU manžel? Mohly jste se pak, když už jste byly na pokoji, napít?

oskarka
26. zář 2007

Mikulko, manžel mne doprovázel všude, tedy i na OPU - ten den tam ovšem být musel, aby odevzdal svůj "vzorek" 🙂 - a čekal na mne venku až mne pustí a pak jsme společně jeli domů. Ze sálu Tě odvezou na posteli a až se probereš z narkózy tak tam po nějakých 20 minutách přijde sestra a dá Ti trochu napít a po nějaké době zase více napít.

jmisa
26. zář 2007

ceeruti, gratuluju a oskarko, držím palečky 🙂

jinak všechny zdravím 🙂

mikulka
26. zář 2007

Díky oskarko za odpovědi. A manžel tedy čekal na recepci, nebo mohl na pokoj? 😕

oskarka
26. zář 2007

Mikulko, byl venku, dal si něco v té jejich restauraci k jídlu a pak čekal u vchodu do operačního sálu. Na pokoji nás bylo 5 a je tam tak málo místa, že by se tam nikdo další nevešel - není tam žádné soukromí.

mikulka
26. zář 2007

Aha, dobře, a jak dlouho jste tam ležely?

Oskarko, a jak ty se vlastně cítíš?

oskarka
26. zář 2007

Mikulko, myslím, že něco přes hodinu se leží na pokoji.
Byli jsme tam s manželem celkem od 7:30 do 10:30.

mikulka
26. zář 2007

Díky moc za informace, oskarko!

smay
26. zář 2007

cerru taky mooooooc gratulujuuuu 😀 😀

ceeruti
26. zář 2007

oskarko-tééda Ty mas výdrž,to ja už 12 den po ET byla v laborce na krvi 😝
A test jsem mela již nekolik dní pozitivní-tak to klobouk dolu,ja bych to nevydržela 😨 😅
Dekuji moc za gratulace 😉

oskarka
26. zář 2007

ahoj ceeruti, to já výdrž mám, ale zahrávám si s myšlenkou, že si zítra nebo pozítří test udělám, uvidím. Měla jsi nějaké bolesti - např. jako na MS? - nebo něco jiného?

chiwule
27. zář 2007

ahoj holky, mám nové zprávy: s manžou jsme oba naprosto zdraví, ukázkový spermio, naprůměrný počet i ml, vyrovnaný obraz...já výsledky krve v poho (hormony, šž), průchozí vejcovody, ovulace ukázková atd... takže vlastně nikdo neví proč se nedaří...dostala jsem clomohexal a utrouš, mezitím ultrazvuky, pak možná IUI nebo dokonce jen samomilískování...a když to nedopadne, tak před vánoci nebo po novém roce IVF... objednala jsem se na rehabilitaci k "Mojžíšové", tak snad by to taky mohlo pomoct...
oskarko, jak se cítíš? v pohodě?

oskarka
27. zář 2007

Ahoj chiwule, hrozně mne bolí břicho na MS, tak si myslím, že dorazí, mrcha jedna. No, uvidime. Tak jste oba zdraví, to je super, uvidíš, že to vyjde.

ceeruti
27. zář 2007

oskarko-tak me bricho jako na MS bolelo od OPU asílilo-a bolí me docela dost i ted 😖 Take jsem si myslela,že je to v prd..a že mrcha dorazí a...nedorazil 🙂

mikulka
27. zář 2007

Holky, poraďte. V út jsem byla na UZ, 15 vajíček. Ještě v út a st jsem dopíchávala hormony a dnes jdu na UZ znovu, zda jsou folíci už dost veliké. Včera jsme měla silné bolesti břicha, byla to hrůza. A pak, najednou, zcela náhle, to přestalo, a já cítila úlevu. A doteď mě břicho nebolí!!! Bojím se, aby neproběhla ovulace, ještě před OPU, bylo by to možné???? Bojím se... ☹

oskarka
27. zář 2007

Ahoj ceeruti, jo?? Tak uvidím, zítra možná testnu, pokud nepřijde.
Jinak se cítím fajn a vůbec se mi nechce do práce, nějak jsem si na ten klidový režim a pohodu doma zvykla.

ceeruti
27. zář 2007

mikulko-na zabranení předcasne ovu se pichaji injekce ja mela tusím Orgalutan nebo tak neco.Jinak ja byla na UTZ jen jednou a pak hned OPU,ale nemela jsem moc vajicek,tak mozna,že jich mas víc a rostou pomaleji.Neboj se,bolení bříska je normalní,na dnesek držím pesti a dej vedet jak jsi dopadla!!!
oskarko-jestli se citis,tak testni,to už by vysledek mel byt znat-jé,ja Ti držím palce at tam jsoou poradny //

chiwule-to je super,že jste oba v pořadku-ja bych hned řekla,at zkusite IUI!!!! Přeci jn Ti spermíky striknou primo do delohy a tak jim unadní cestu k vajickum.

oskarka
27. zář 2007

Ceeruti, jaký sis dělala testík? Kterému věříš?

mikulka
27. zář 2007

ceeruti, jenže mně právě to bolení břicha přestalo. Úplně ☹
Nic na zabránění přečasné ovulace mi nedali. Mám pouze gonal. Bojím se, že ovu proběhla ☹

chiwule
27. zář 2007

ceeruti - my máme právě po neúspěšné IUI 🙂 a nikdo neví proč byla neúspěšná, protože jsme zdraví 😎 takže teď musím mít pauzu se stimulací, aby se mi nerozjela hyperovulace...doktoři se tvářej, že ani nemá cenu IUI dělat, že se máme teď snažit sami 😖 s podporou Clomohlexalu a Utrouše 😕