Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
5. lis 2007

Holky, manža se mě ptal, v čem spočívá to vyšetření u urologa?

mikulka
5. lis 2007

Tak manžel byl njedřív na spermiu, za hodinu šel k Sobotkovi. Ten ho prohmatal, to prý trvalo pár sekund. Pak mu odebral krev. Jo a řekl mu výsledky toho spermia. Výsledky krve (hormonální hladina) byly za týden, manžel tam o ně volal.
Zároveň jsme byli na genetice.

jmisa
5. lis 2007

Mikul, díky. My jdem taky na spermio a za hodinku na urologii. Chci tam s ním jít dovnitř 😀
Já jsem mu říkala, že mu asi budou brát krev a že ho prohmátne, akorát jsme nevěděla, jsetli se třeba nedělá i sono.
Genetiku máme až 3.12.

mikulka
5. lis 2007

My měli taky genetiku až po Sobotkovi. Sono nedělal 🙂

campi
5. lis 2007

Na strankach Novy je docela mazec kvuli ty reportazi o IVF, ale na pravou miru to v TV asi neuvedou...

mikulka
5. lis 2007

campi, a kde to tam vidíš, prosím?

campi
5. lis 2007

http://www.nova.cz/diskuse/?280a=-1&280t=100002...

myslím,že ale musíš napsat příspěvěk a pak tě to tam pustí.Nemusíš se registrovat.

Ja tam napsala neco ve smyslu, proc neinformovali o tom, ze se na IVF priplaci, aby melo nejaky smysl.

jmisa
5. lis 2007

Campi, no to je hezké, ale stejně to neuvedou na pravou míru. Zkoukla jsem obě reportáže a málem jsem se vztekla.

campi
5. lis 2007

Jmisa: ja vim, ze to nema smysl, ale neco tam musis napsat, jinak se do te diskuze nedostanes (aby sis v ni mohla cist).

jmisa
5. lis 2007

jj, já se do ní dostala 🙂 právě jsem to četla, jak se tam všechny rozčilujem.

ceeruti
5. lis 2007

Ahoj holky,tak miminko je dle utz v naprostem poradku!!!!Ještě pockame na vysledky z krve,ale verim,že to bude v poradku.A mužeme pry v klidu odletet do Španelska,takže jsme koupili letenky a 22.11.letíme!! Dam fotky mimozemštana do galerky 😎 Doufam,že se všichni co nejdříve dockate!!

chiwule
5. lis 2007

ceeruti, to je skvělé!

jmisa
6. lis 2007

Ahoj všem 🙂

Ceeruti, krásnej ufounek 😀

dasa24
6. lis 2007

ahoj holky,

ceeruti tak to je super, že je vše v pořádku a můžete letět na svatbu 😉 🙂 Jinak krásný fotečky 🙂

ceeruti
6. lis 2007

Daso24-57tt 😀
Holky,dekuji,bylo to krasne a Dr Břešták je supeeer Dr!!!! To screeningové středisko patri k Pronatalu a bylo to tam moc příjemne,nejradeji bych sla znova,ale pockam si na 16tt na tripple testy a utz 😀

mikulka
6. lis 2007

ceeruti, tak super 🙂 😉

jmisa
6. lis 2007

CEERUTI, byla jsi v tom Podolí?

ceeruti
7. lis 2007

jmisa-nebyla,ale četla jsem to na více diskuzich,že se maluje,s manželem tam pojedeme v patek se zeptat a kdyžtak počkam a pujdu se zaregistrovat k Apolinaři-tady v Krči rodit teda odmitam.

chiwule
7. lis 2007

ceeruti a v čem je Krč tak špatná?

mikulka
7. lis 2007

Dášo, co to tam máš u sebe napsané za týden? 58? 😕 🙂

dasa24
7. lis 2007

ahoj holky,
Mikulko já nevím co tam ceeruti napsala, taky nechápu co to znamená 😀

jmisa
7. lis 2007

Dasa, máš špatný rok narození miminka, takhle to vypadá, že už 18 týdnů přenášíš 😀

dasa24
8. lis 2007

aha holky 😀 , teda já jsem blbec, tak už jsem to poopravila 😉 🙂
a jak se jinak máte?
Zítra jdu do Pronatalu, tak snad bude ultrazvuk ok

mikulka
8. lis 2007

Dášo, tak to na tebe budeme myslet, ať je srdíčko jako zvon 🙂

chiwule
8. lis 2007

ahoj mikulko, u tebe něco nového? kdy jdeš na další konzultaci? já až příští týden...

mikulka
8. lis 2007

U mě nového nic. Jen jsem zvědavá, zda tento cyklus budu mt normální MS, minule, těsně po ET, byla slabá. Potřebuji, aby mi odtekla ta vysoká sliznice. Jinak jsem chytla nějakou chřipajznu.
Příští týden se budete domlouvat na IVF v lednu? Nebo myslíš, že budou dělat ještě jedno IUI? Kolikátý DC budeš?

chiwule
8. lis 2007

já vůbec netuším, co se tam bude dít. Při minulé stimulaci se jim nezdála moje děložní sliznice, že prý budou muset odebírat nějaký vzorek nebo co. Tak nevim...Jinak IUI asi nestihnou, protože mám přijít jen já sama a navíc budu 19DC, čili po OVU. Rozhodně bych ale chtěla vědět, jestli když nám doporučí IVF, kdy to celé vypukne a jak to bude načasované.

chiwule
8. lis 2007

jinak mě tenhle cyklus strašně dlouho MS nabíhala, přičítám to utrogestanu. A trvala v plné síle asi 5 dní, fakt dlouho...když k tomu přičtu špinění před a po, držela se mě potvora docela dlouho...

mikulka
8. lis 2007

Tak to jsem zvědavá, jak to naplánují. Hlavně ať máš schválené léky od pojišťovny. Škoda, že ti neřekli, co se jim nezdálo na té sliznici.
Koukám nová fotka s kočičákem 🙂

chiwule
8. lis 2007

🙂 jo jo nová fotečka 🙂 ten náš macek je pěknej kus 🙂 a taky jsem slíbila holkám, že dám aktuální foto s tmavýma vlasama 🙂