Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
7. únor 2008

😉 😵

murasek
7. únor 2008

ahoj holky,

oskarko, cetla jsem, ze by byů srazik, ja jsem liberecanda 😉

jinak chiw - at se ti zitra krasne zabydlej a bud na ne moc hodna 😉 a nic nedelej, lehankuj nech se obskakovat.

mikulko, tfuj tfuj, vsechny tady na tebe moc myslime.... prosim prosim prijd nam napsat, ze vam to vyslo a dodat nam trochu pozitivni energie. moc na tebe myslim a drzim palcaky.

jdu funet do perin, jak pise chiw, zitra budu , tak papa

oskarka
8. únor 2008

krásné ráno, holky.
chiwulko, hezky si užij transfer a ať se mimískům u Tebe líbí.

Jo, murasku, uvažovaly jsme o srazíku, Liberec není tak daleko od Prahy, ne? Můžeme udělat první v Praze a pak třeba v Liberci...🙂. Musíme se nějak dohodnout. Čekat na to až budeme mít všechny bříška to asi nebudeme, byla bych pro březen, to je takový hezký měsíc ohlašující příchod jara...
Záleží na Vás.

Na mikulku take moc myslim a tesim se az nam sama napise.

Tak pekny den vsem. Dneska jedu poprve od minuleho utery do centra mesta, vyzvednu si rezervovane vstupenky do divadla, zajdu za gynekolozkou ukoncit si neschopenku a s kamaradkou na obed.

luckaa
8. únor 2008

Ahoj holky,náhodou jsem objevila toto téma a chtěla jsem se zeptat,jedná se o teplický Pronatal?

oskarka
8. únor 2008

Ahoj luckaa, myslím, že spíše Sanatorium Pronatal Praha, ale klidně se k nám přidej, chceš-li.

luckaa
8. únor 2008

Já jsem se chtěla jen zeptat na jednoho doktora,slyšela jsem,že pracuje v Pronatalu v Tp

chiwule
8. únor 2008

ahoj holky, moc děkuji za podporu! dneska v 11jdu na ET a kolem 14hod už budu doma s mimísema v pupíku! tak si jen tak skromě přeju, aby se jim u mě líbilo a drželi se zuby-nehty a pustili se až za 9 měsíců 😉 😎

jmisa
8. únor 2008

chiw, hodně štěstí.

murasek
8. únor 2008

ahojky,
oskarko prave, ze jsem to cetla, ze by treba byl srazik, ja jsem pro, neni to daleko, uvidime, jak to budu mit v praci- casove a tak, ale jsem jednoznacne pro. vymenime zkusenisti, zazitky pod 😉

oskarko - uz jdes do prace? po nedeli? uz te to doma neba?

Chiw - to vis, ze na tebe myslime vsechny, uz jsi asi doma i s mimiskama, ze? tak vsechny tety tady cekaji na same dobre zpravy.
pa

jmiso - to je des s tou genetikou, snad budes mit stesti v pondeli, ale i tak. ja jsem po tech 9 tydnech myslela, ze se to stalo /tak dlouhe cekani/ jen nam.
jesteze tu genetiku a to cekani delaji jen jednou za zivot 🙂

chiwule
8. únor 2008

ahoj, už jsem doma, dneska byl na sále dr. Vobořil, ten je super. detaily viz dizkuze IVF, jdu na chvíli lehnout, jsem z toho unavená... zatím páček 😉 🙂

oskarka
8. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem si krasne uzila par hodin, koupila jsem listky do divadla, nechala se uschopnit a pak hura na obed - kamaradka si na mne udelala hodne casu a tak jsme si vyborne a bez stresu, ze musi do prace, popovidaly a probraly vsechno mozne. Pak jsem si koupila kytici 27 tulipanu a huraaaa domu.

murasku, jsem rada, ze jsi pro, co nejdrive se musime na necem dohodnout, aby to nezapadlo 😉 .
jojo,jdu do prace, necitim se spatne, doma jsem precetla vsechno co jse mohla (tj. vsechny vanocni darky), zkoukla skoro vsechny nove filmy, tak ted pujdu zkusit praci v praci, a uvidime zda mi to bude vyhovovat.

chiwulko, jo, Voboril, ten je super. Taky ho mam rada, u meho transferu byl taky.

smay
10. únor 2008

ahojda, tak jsem byla včera na ET, mám 2 embryjka 😀 Holky od včerejška trochu špiním a pobolívá mě břicho... a dneska v noci mě vzbudila bolest břicha 😲 ... je to normal????

dasa24
10. únor 2008

ahoj hoky, moc na vás myslím a at se mimíska nepustí 😉 🙂
Smay, s tím špiněním ti neporadím, spíš bych asi zavolala do Pronatalu 😉 🙂

oskarka
10. únor 2008

ahoj daso, ráda Tě vidím, jak se cítíš, maminko?

dasa24
10. únor 2008

ahoj Oskarko,
taky tě ráda vidím,cítím se ok 🙂 , zítra jdu do poradny tak snad bych mi řeknou co to bude 🙂 a co ty Oskarko?

oskarka
10. únor 2008

no já jsem teď 11tý den od KET, 32.den cyklu a cítím bolesti MS (dostávám do 32-34), testovat mám až v pátek, tak uvidíme

dasa24
10. únor 2008

tak to mooooooc držím pěstičky 😉 , nechceš už testnout? já už měla pozitivní test 8.den od ET

oskarka
10. únor 2008

fakt???? nenahlodavej mne🙂. a co si citila kolem toho osmého dne?

dasa24
10. únor 2008

ceeruti také 🙂,12. den ET už jsem to měla potvrzené z krve nic jsem necítila, jen občas mě píchlo v podbřišku a pak mě bolelo hrozně v kříži. Já bych už určitě testla 😉 , měla jsem ten obyčejný test za 30Kc dva Mamatest

oskarka
10. únor 2008

nemam zadny test doma a lekarny tady maji zevreno, tak to asi budu muset vydrzet do zitra a po ceste do prace si ho koupim anebo si zajdu nekam na krev

dasa24
10. únor 2008

🙂 moc ti přeju at máš pozitivní test nebo krev 🙂 🙂
Oskarko musím končit jedu s manželem pryč.
Tak at ti to vyjde 😵 😉 🙂 🙂

oskarka
10. únor 2008

diky, daso. Prozijte hezky den - je tam nááádherně, už se také těším na procházku.

murasek
10. únor 2008

AHOJ Dasul, to je parada, ze jsi se ukazala, hodne stesticka do dalsich dni a pak nam napis, co to bude,

oskarko - nechala jsi se zviklat a testnes?

dobrou noc, uz se mi klizi vicka, jdu hajat.

chiwule
11. únor 2008

tak co oskarko? už si zaběhla do lékárny? 😉

campi
11. únor 2008

Chiwule: a co ty? Setris se nejak nebo fungujes normalne?

Od soboty stimuluju menopurem na IUI, jsem teda fakt zbabelec, pichnout se sama nedokazu - vcera manzel, dneska sousedka.

gucci
11. únor 2008

ahoj holky, tak jsem ted psala první mailík s prosbou o objednání do Pronatalu v Praze, tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat, všem držím palce

jmisa
11. únor 2008

Gucci, no nevim, radši bych si tam zavolala.

gucci
11. únor 2008

jmisa: já jdu za týden na kontrolu ke svojí dr. a tam se budeme radit co a jak dál s náma, takže uvidím co mi navrhne ona a pak kdyžtak do Pronatalu zavolám, kdyby se do té doby neozvali

jmisa
11. únor 2008

Gucci, a jak dlouho se snažíte? a máte nějaký problém? ty nebo partner?

gucci
11. únor 2008

snažíme se asi rok a půl
v dětství jsem byla na operaci slepáku a kýly, po cca roce snažení (v listopadu 07) jsem byla na laparce a hysterce, tam mi zjistili neprůchodný pravý vejcovo, malé ložiško endometriozy (to odstranili), menší děloha..taky se léčím na sníženou funkci štítné žlázy....manža byl na spermio - lehká asthenospermie
cykly i ovu pravidelná, měřím BT
tak to je asi tak všechno 😀