Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

lucido
14. srp 2012

@petris82 No já bych si dala také červené, ale mám dnes zákaz, když se snažím mrchu zlikvodovat. Včera večer v restauraci jsem si dala dobrého Merlota a hned 2 sklenky a pak se divím jak se to rozjelo.

elliem
14. srp 2012

Elliem - 1IVF březen 2012 CUBE Praha (ICSI+PK, Decapetyl+Gonal), 20 vajíček, 9 embryí, zavedeny dvě blastocysty, žádný sněhuláček. TN.
2IVF srpen 2012 Pronatal Praha (ICSI+PICSI+PK, Decapeptyl+Gonal+Luveris), 15.8.UTZ Prejem peknou urodicku.

Briuska - CAR Pronatal Praha, 2x IUI jaro 2012 neúspěšné, 1. IVF srpen 2012 (ICSI+PK, stimulace Menopur, Cetrotide), 8 vajíček, 4 embrya, zavedena jedna blastocysta po 5 PK, 3 mrazáčci Zitra prejem vysoke vysledky krve!

Petris82 - Pronatal Pha, kveten IUI neuspesne, cerven 1. IVF( kratky protokol gonal+ cetrotide, ICSI+PK) 4 vajicka,2embrya, zavedena 1morulka,zadny snehulacek Ceka na mrchu a zari zacne dlouhy protokol. Přejeme, aby mrcha dorazila co nejdříve🙂!

Lucido - CAR Pronatala Pha, 1.IVF duben 2012 (stimulace Gonal, Cetrotide, ICSI + PK), 22 vajíček - z toho 1 blastocysta zavedena, 9 mrazáčků. 5/2012 z toho mimoděložní. Nyní čekačka na KET. Přejeme, aby čekání uteklo jako voda🙂

elliem
14. srp 2012

@lucido Merlota taky můžu🙂 koukám, že jsme tu samé vinařky🙂)

lucido
14. srp 2012

@elliem Aktuálně jsi mi připomněla, že se musím objednat ke kadeřnici a trochu se zkrášlit. Ať žijou fintilky. No a já bych si moc přála holčičku fintilku. Jak to máte holky Vy?

lucido
14. srp 2012

@elliem Mohu i pivečko, ale jen někdy, spíše to vínko to je dobrůtka.Tak se někdy domluvíme na srazíku a ťukneme si či se trochu jemně picnem, co mimouškové dovolí.

elliem
14. srp 2012

@lucido jsem pro🙂!!! taky bych chtěla holčičku, dnes jsem dokonce držela v rukou krásné růžové šatičky a už jsem je mále koupila🙂)) manžel by raději chlapečka a tak ho teď zlobím, hladím si pupek a říkám "tam jsou samé holky🙂)"

elliem
14. srp 2012

@petris82 jak nestíhám číst, myslela jsem, že jsi uklízela šatní skříň🙂) proto jsem psala, že bych to měla na týden... kuchyň mám vyšperkovanou, máme ji krátce a tak si to užívám🙂)

lucido
14. srp 2012

@elliem Holčičky jsou prostě boží, teda mě by ani ten chlapeček nevadil, hlavně aby to dítě bylo zdravé a vůbec bylo. Holčičku bych si strašně moc přála. Když jsem mělo po IVF, tak jsem byla na Veletrhu starožitností a tam koupila nádherné zlaté dětské náušničky s tyrkysem, ještě výroba za Rakouska-Uherska. To jsem neměla dělat. Teď jsem pověrčivá. A po mimoděložním jsem je obratem prodala. Nic tedy nekupovat, jen se kochat 🙂.

elliem
14. srp 2012

@lucido určitě se dočkáme, neboj🙂 ať to bude klučina, nebo holčička, budeme je mít vymazlený, to je jasná věc🙂
pořád zírám na kočárky🙂 máš nějakého favorita🙂?

lucido
14. srp 2012

@elliem Markét, já se ke kočárkům ani nedostala, spíš pozoruji malé děti a hadříky a říkám si, taková princeznička, ta by se mi líbila a byla by jen moje.Koukám na tvoji výstavku na profilu, Ty už máš kočárek vybraný 🙂. No a co když to budou dvojčátka? To musí být zápřah.

elliem
14. srp 2012

@lucido vybraný ještš nemám, ale tak dva tři se mi líbí moc...no a když budou dvojčátka, budu taky moc šťasná, zápřah to asi bude, ale co...🙂 poflakuju se už dost dlouho🙂)

lucido
14. srp 2012

@elliem Zase by to bylo z jedné vody na čisto mít ty dvě. Budu šťastná za jedno a už nebudu zlobit, slibuji tam nahoru.

petris82
14. srp 2012

@elliem @lucido tak jsem zpet, docitala jsem vas pri chuzi s taskama v rukach! Jj kuchyn a uz je potreba to poradne vydrbat!! ☹ jinak taky se musim dat do normalnich skrini. Jsem taky pro srazik 😉 jinak my bychom s manzelem holcicku, ale on by ji pak v pubertalnim veku chtel vymenit za kluka, protoze se pry zblazni az bude behat za klukama!!😉 jinak je nam to tak nejak fuk ..... Ja kocarek vyzkousela u kamaradky Jane a je hrozne pohodlny, vyzkousela jsem chicco a byl hrozny, jinak jsem objevila ted na netu ABC design a jeden se mi tam moc libi! Ale nikdy jsem ho nevyzkousela nazivo.

lucido
14. srp 2012

@petris82 To ten nákup a večeři bereš pořádně, že ty už ucucáváš to červené?

elliem
14. srp 2012

@lucido já už taky budu hodnáááááá 🙂

lucido
14. srp 2012

@petris82 Tak to bylo ve stejnou minutu. Táhneš nákupy a ťukáš do mobilu. Tedy já ji to už bez té techniky nedovedu představit.
Srazík by byl moc fajn, ráda se zůčastním 🙂.

elliem
14. srp 2012

@petris82 přesně to říká i můj manžel, že nám za naší Emičkou bude lézt nějakej poďobanej smrad 😀

petris82
14. srp 2012

@lucido pritahla sem nakup a ted to tu jeste docitam, musim jit otevrit tu flasu..... Teda rozjizdime to tady poradne😀

lucido
14. srp 2012

@elliem Vlk taky sliboval 🙂, ale my to myslíme opravdu vážně, takže budeme tak hodné jak nikdy.

elliem
14. srp 2012

@petris82
@lucido tak až Peťa dorazí do Prahy, dáme srazík třeba na tom Zličíně?🙂

elliem
14. srp 2012

@lucido budu hodná nejhodnější🙂))

lucido
14. srp 2012

@petris82 Hlavně se pořádně a v klidu napapej. Copak bude dobrého, nějaká španělská specialitka? Jamon serano a meloun by nebyl špatný, také bych si dala. Takže v klidu...

elliem
14. srp 2012

tak já jdu chrnět holčičky, ráno vstávám brzy, tak se omlouvám🙂 dobrou a nekrafejte moc dlouho, ať vás zítra stihnu dočíst🙂 zítra se ozvu před UTZ a pak i po🙂

lucido
14. srp 2012

@elliem @petris82 Klidně i na Zličíně, tam to sice moc neznám, jen když jedu autem do Metropele a do Ikea. Když budu v Praze, ráda.
Po oku sleduji Ridiho jak vaří, normálně mi dělá chutě a to jsem po věřeři, pekla jsem rybu. Alora. Tpho bych chtěla mít doma, aby mi tak něco vařil 🙂.

lucido
14. srp 2012

@elliem Dobrou noc, už také půjdu padnout za vlast do postele.
Držím palce na UTZ a hezky nás tam reprezentuj 🙂.
@elliem @petris82 Hezké sny a těším se na další "klábosení".

petris82
14. srp 2012

@lucido @elliem teda holky ja si otevru flasu a vy jdete chrnet. Mam chleba se syrem a sunkou, takze zadnou specialitku 🙂 ja prave trefim bud do Pronatalu nebo Zlicin ci Metropole. Ale Starbucks ve Zlicine je klidnejsi!
Tak dobrou holky. Ja pujdu az za dlouuuuuho 😀

lucido
14. srp 2012

@petris82 Dobrou chuť. Hlásím, že se mi klíží už očka. Na zdraví!
To by pan docent koukal, kdyby jsme si tam udělaly dostaveníčko 🙂. Každopádně pak s dětmi to uděláme.

petris82
14. srp 2012

@lucido jojo to udelame. tak dobrou noc, zitra zase pokecame a @elliem hezkou nadilku jinak bude tytyty 😝

lucido
14. srp 2012

@petris82 Dobrou a hezké sny.

petris82
15. srp 2012

Tak damy, ja uz jdu taky spat, dala jsem si 2 velke sklenky( cili pul flasky) a mrcha nikde, no doufam ze se aspon dobre vyspim a alespon vrata neuslysim rano 😀 Dobrou noc, nebo pro vas uz skoro dobre rano 😵