Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

briuska
19. srp 2012

@elliem ahojky holky....Markét netrap se..Řekli ti: "vypadá to dobře"...tak neřeš nic okolo. Zatím je to dobré a buď v klidu, už jen to, že mohli udělat prodl. kultivaci značí, že se dobře vyvíjejí. Třetí den se některá embryjka mohou pozastavit ve vývoji, ale ty jich máš 5. Na miminko ti stačí jedna pěkná blastocysta nebo morulka, a ty budeš mít určitě excelentní blastocystu 😎 ....takže: zakazuji ti se trápit....hezky buď v klidu ...a těš se na embryjko, už za pár dní bude u tebe v bříšku. A pak si ho budeš hladit a hezky odpočívat! 😵

petris82
19. srp 2012

@elliem Market absolutne souhlasím s tou pauzou od konika. Já uz z toho taky zacinám silet. Opatruj se a kdykoliv se ozvi.
@lucido teda to telo pekne blazni viď? Tak hlavne ze injekce zabrala a uz se to blizi 🙂

briuska
19. srp 2012

jinak k tomu mému mražení....já vlastně nevím, po kolika mi je zamrazlili...mám jen 3, takže asi po těch 3 ..měla jsem 1 straw (slámka)...jen jsem si domluvila tu vitrifikaci, ale po kolika ks mě ani nenapadlo se zeptat. Věřím, že oni ví nejlíp, jak s embryjky naložit, po kolika zamrazit.
@elliem chápu tě....uvidíš, tak si dej pár dní klid od koníka....a pak sem zase s chutí přijdeš, nebo se z toho jen vyspíš do zítra 😉 ...

briuska
19. srp 2012

@lucido ty jdeš za chvilku na KET, viď...držím moc palce !! 😎

briuska
19. srp 2012

@segra_bruni díky za tvou podporu 😉

lucido
19. srp 2012

@briuska Ahoj, no uvidíme zda KET bude, vzala jsem si estrofem a nyní jen špiním, už z toho docela blázním, snad to bude ok.
Pohlaď bříško a také to s tím internetem nepřeháněj 🙂.

petris82
19. srp 2012

@lucido to je trápeni, tak si dej sklenku vina ať se to rozjede😉 telo nám trosku ze vseho blazni...

lucido
20. srp 2012

@petris82 Dobré ránko, ani jsem si nemusela dávat skleničku a rozjelo se to, dnes budu v práci trpět, k tomu děsný vedro, štěstí, že tu máme klimatizaci. Po snídani si naďobu svou dávku léků a zase budu počítat dny... Už aby.

petris82
20. srp 2012

@lucido juu super!!! Takze kdy bude Ketik? Za 19dni?

lucido
20. srp 2012

@petris82 Ahojky, doufám, že ano, strašně si to přeji.To by vyšlo na ten srazík 6.9. což? Co u Tebe nového?

petris82
20. srp 2012

@lucido tak uvidis ze to vyjde a pij ten kontryhel nebo neco at mas hezkou perinku.... Ja porad nevim co s tou cizinou, asi se to dozvime nekdy v zari sakra ale hrozne si preju at tam nemusi, az pristi rok 😕 to bysme tam jeli i s miminkem...😉
A kdy mas pristi kontrolu?

lagusak
20. srp 2012

ahoj děvčata,mám podobný problém a snažíme se o mimi.chodíme do pronatalu do teplic,máme za sebou dvě IUI,negativní.ve středu jdu na kliniku pro další postup,ale řeknu,že chci IVF.beru půlku prednisonu deně,mám protilátky na spermie ☹ jinak jsme oba zdraví,manžel má nadprůměrný počet spermií a 6letou dcerku z předchozího vztahu.podle původního plánu bych teď měla jít na laparoskopii,ale mě se moc nechce.a kamarádka co měla také protilátky na spermie,tak má dvojčátka,ale až po 3IVF.chodím k Mudr.Michal Lojka a jsem s ním spokojená,jako se všemi co pracují v pronatalu,jsou příjemný a ochotný.

lucido
20. srp 2012

@petris82 Kontryhel si dám k večeru, dnes jsme čajík nechala doma. No doufám, že Vám to dobře dopadne a odfrčíte až po mimi 🙂. Kontrola bude příští čtvrtek nebo pátek.

lucido
20. srp 2012

@lagusak Ahoj, vítám Tě. Každopádně IVF doporučuji, když IUI nevyšlo, neztrácej čas a hrazené pokusy od pojišťovny.
No doufám, že se nám všem jednou zadaří... brzičko .-).

petris82
20. srp 2012

@lucido tak uz se nam to vsem nejak blizi vid? To bude asi ketik zacatek zari a ja zrovna zacnu stimulku....
@lagusak ahoj vitej mezi nami - jsme tu zatim jen z Prahy, ale uvitame zkusenosti i z Teplic 🙂 uvidis co ti doporuci jeste doktor, ale myslela jsem ze s protilatkama na spermie je rovnou IVF... Kazdopadne drzim palce a taky doufam ze nam to vse vyjde! 😉

sambuca
20. srp 2012

Ahoj holky, všechny Vás zdravím.. můžu mezi Vás nakouknout? Ráda bych se Vás zeptala jak jste s Pronatalem spokojené? Jsem objednaná do Gennetu na své 3. IVF ale s darovanými a začala jsem trochu váhat, jestli by nebyl Pronatal lepší, možná i levnější? 😒

petris82
20. srp 2012

@sambuca ahoj, ja v Pronatalu podstoupila 1 IVF, bohuzel nevyslo ale i tak jsem byla spokojena s pristupem vsech a i s cenou 🙂 mam cenik, tak ti muzu rict ceny co bys chtela vedet. Ted tu mame jednu tehulku, ktere tam vyslo 1.IVF a za chvili budou urcite dalsi 🙂

lagusak
20. srp 2012

@petris82 děkuji za přivítání,doktor řekl,zkusíme 3IUI,pak laparka a pak IVF,ale já nechci čekat🙂je mi 34 a hodiny tikají stále víc 😉

petris82
20. srp 2012

@lagusak tak mu to rekni a myslim ze tve prani je jejich rozkazem 🙂 ci jak se to rika! Myslim ze s tim nebudou mit problem...! Jinak jsem cetla ze jsou problemy s VZP ,ze IUI berou jako IVf, doufam ze u nich nejsi...?! Tak treba ti hned poslou zadost na pojistovnu a brzy muzes zacit IVF😉

lagusak
21. srp 2012

@petris82 ,jsem u VZP 😒 zítra to řeknu a snad brzo začneme IVF 😉

petris82
21. srp 2012

@lagusak tak to vypada ze uz to bude dobry s tou VZP, ale jestlis neslysela o tom jejich zmatku, precti si to tady https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vzp-nepr... ,jsou to blbouni ale doufam ze uz to bude v pohode, hodne lidi si stezovalo, tak to museli uz vyresit. Kdyby ti precejen doporucili to IUI v caru, tak bych si prvni zjistila jak to mas s tou pojistovnou, at ti kdyz tak zbytecne neberou jeden pokus. Zitra hodne stesti a preji radeji to IVF 😉

lagusak
21. srp 2012

@petris82 děkuji,odpo jsem to hledala a snad už to je v poho a nepočítají to.stejně zítra řeknu,že už nechci čekat,i tak je to běh na dlouhou trať a já nebudu ve 34letech ztrácet zbytečný čas 😉 děkuji za podporu 😀

petris82
21. srp 2012

@lagusak tak to je dobre ze uz v tom nemaji takovy zmatek.... Zitra hodne stesti a dej vedet jak jsi dopadla!
@lucido co Ty? Jak se mas?

lucido
22. srp 2012

@petris82 Ahoj Peto, litam po doktorech, pristi patek UTZ, musim se nejak hodit do klidu. Co u Tebe, kdy tam jdes?
Market je snad jiz doma po transferu a doufam v poradku.

petris82
22. srp 2012

@lucido jj Market uz je doma a v poradku 🙂 No do toho klidu teda musis, to je asi nejdulezitejsi, i kdyz ja taky plasim, porad me picha v brise- jako vajecniky, jen lehce ale plasim jestli se mi tam nedela nejaka cysta ci co, nevim jak se to projevuje nebo uz mi zase rostou foliky? Pujdu toho 6.9.! Uz se tesim a uz to chci mit za sebou 🙂

elliem
22. srp 2012

Ahoj ve spolek, tak mám dle pana doktora v brisku super krasnou blastocystu a další tři na mrazáčku🙂 ET proběhl super, pry lepe ani proběhnout nemohl🙂 jsem moc rada🙂 děkuju za vaše palečky! Testovat budu 7.9.:)

lucido
22. srp 2012

@petris82 Provedu, házíms e do klidu a relax... zítra má být hezky, tak dám odpočinek. Tak doufám, že se tam v ten termín sejdeme 🙂.

lucido
22. srp 2012

@elliem Ahoj kočko, to ej dobře, hezky tu blastocystu hýčkej 🙂. Takže ET dělal primář? Držíme palečky!!!

briuska
22. srp 2012

@elliem jéé, tak to je super...to bude určitě bojovníček...držím moc palce!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😵

elliem
22. srp 2012

@lucido ET dělal Docent Mardešić🙂 hejčkám si ji co to jde🙂
@briuska máme to stejně viď🙂! Co tvůj bojovnicek, jak se ma?