Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

elliem
9. zář 2012

@petris82 já ještě raději počkám s tou aktualizaci po UTZ, pokud to nevadi🙂

petris82
9. zář 2012

@elliem tak jo, az bude potvrzeno od Mudr, pujdes dolu. Uz nas je hodne v tabulce a abych poupravila lidi a briusku soupla dolu, to bych tu byla do 6.do rana 🙂

elliem
9. zář 2012

@petris82 domluveno🙂

montonik
9. zář 2012

@petris82 tak to ti přeju, aby to tentokrát vyšlo 😉 Já jsem zvědavá, co nám řeknou 😲

@elliem Děkuji za přivítání 🙂 Jsem ráda, že píšete samé pozitiva 🙂

maximka33
9. zář 2012

@petris82 čauky, tak už mám v sobě 4 clostilbegyty a zatím na sobě nic nepozoruji. náladu mám dobrou a příval energie, tak jsme toho doma zužitkovali 🙂
@montonik já tam byla už v únoru připravená, že v březnu bude IUI, ale to se povedlo otěhotnět přirozeně. pak jsem bohužel potratila. takže v srpnu jsem tam šla znova po pauze.

lucido
9. zář 2012

@elliem Kdyby se mi to také ujalo, to bych byla přešťastná... Ke komu v pátek jdeš víš?

lucido
9. zář 2012

@montonik Ahoj, vítej. Myslím, že jsme tu všechny fanynky Pronatalu. 🙂

lucido
9. zář 2012

@petris82 Ahoj Péťo, to jsi borec, že si injekce pícháš sama. Jinak já při IVF měla takové střídání nálad jako nikdy. Fakt jsem byla děsně přecitlivělá, často jsem bulala, hlavně večer to nějak padlo a já si pobrečela. Takže je to normální, hormony pracují, neboj, zlepší se to. Hlavně, aby jsi měla hodně dobrých vajíček a pak to pojede jako po másle.... Jak je na venkově?

elliem
9. zář 2012

@lucido k Vobořilovi🙂 u něj jsem začala, tak u něj doufám i skončím a věřím, že to bude šťastný rozloučení s Pronatalem🙂 určitě uz se prcek zavrtava, budes se za chvilku těšit na UTZ... Kdy testikujes?

lucido
9. zář 2012

@segra_bruni Ahoj, zapomněla jsem napsat podstatnou informaci ze středečního transferu. Byl tam pak i MUDr. Mrázek a dělal 2 transfery, takže tvůj oblíbený lékař je opravdu v Pronatalu 🙂. Má moc hezké jednání, co jsem vypozorovala.

lucido
9. zář 2012

@elliem Já u MUDr. Vobořila také začínala. Budeme v pátek držet palečky a aby brzy byla těhotenská průkazka 🙂. Jinak já mám testovat až 24.9.

montonik
9. zář 2012

@maximka33 tak ted už to musí vyjít 😉 @lucido děkuji za uvítání 🙂

segra_bruni
9. zář 2012

@lucido byl to on ten Milan a nebo jeho dvojnik?? mam normalne mrazeni v zadech kdyz to tu pises 😎 😉

segra_bruni
9. zář 2012

Jsem si vzpomenula na jednu historku 😅 ... kdyz jsem byla na MD s druhym ditetem a v poradu "Sama doma" byl hostem MUDr.M.Mrazek tak jsem s velkou tremou a rozechvenim zavolala do studia a dotaz mu nepolozila - ale podekovala 😉 za zrozeni deti 🙂 ... na konec diskuze moderatorky slosovaly listecky s dotazy ... muj byl mezi 3 vylosovanymi ... mohla jsem i neco vyhrat ... mohla ... kdybych uvedla adresu ... v tom neskutecnem emocnim telefonatu jsem proste uvedla jen jmeno a adresu zadnou ☹ ... ale coz, o darky nejde, slo o dobry pocit, podekovani a pomyslnou caru za tim vsim, co jsem podstoupila 😉

elliem
10. zář 2012

@segra_bruni jsem na pana doktora Mrázka zvědavá, 21.9 k němu jdu na konzultaci, jako o těhotnou by se o mě měl starat právě on..

sweet81
10. zář 2012

@lucido Děkuju🙂

petris82
10. zář 2012

@maximka33 jeee tak to je fajn, energii urcite vyuzij 😉
@lucido, no jo picham sama a uz bych u sebe rada mela manzela! Na venkove krasne, pohodicka, klidek a ted hlavne i dobre pocasi! A opravdu budes testovat az ten den nebo driv? 😉

lucido
10. zář 2012

@segra_bruni Ahoj, ano byl to MUDr. Milan Mrázek, takový vysoký starší fešák, má moc pěkný hlas.

lucido
10. zář 2012

@elliem Markét, myslím, že jsi si dobře vybrala nového gynekologa, také přemýšlím o změně.

elliem
10. zář 2012

@lucido a kam teď chodíš?

lucido
10. zář 2012

@petris82 S tím testováním je asi ještě brzy, ale zároveň se strašně bojím. Zatím ani test nemám doma, řekla jsem si, že vydržím nekoupit.

segra_bruni
10. zář 2012

pro mne dr.Mrázek zůstal v paměti takto ... 😉
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095946610-d...

montonik
10. zář 2012

ahojky tak jsme dnes zvládli 1. návštěvu v Pronatalu a to u dr. Mrázka a mám z toho fakt dobrý pocit 🙂

elliem
11. zář 2012

@lucido já měla testíky doma, ale bála jsem se na ně jen podívat🙂)

segra_bruni
11. zář 2012

@maximka33 ahoj 😉

maximka33
11. zář 2012

@segra_bruni dík za ten odkaz, tak jsem si včera pobrečela.. kdo by to před deseti lety řekl, že k tomu odborníkovi budem muset chodit i my ☹ dnes se mám mizerně, mám za sebou pohovor se šéfem, že se musím hrozně zlepšit. jenže mě to hrozně nebaví. na co hledat jinou práci, když chci být těhotná..

segra_bruni
11. zář 2012

@maximka33 😒 to je trapeni v praci ... nebavi te to zlepsit se protoze mas myslenky na tehotneni a nebo ta prace sama o sobe?? a pokud by se zadarilo sla bys hned na rizik.? to by pak chtelo si tu praci ted udrzet 😉 ... nojo, oni ti sefove jsou taky honeni od svych sefu 😝 je to tezky ... dej podvecerni prochazku na nejakou zahradku s 2dcl vina ci vic a poradne ten dnesni den zaspi! 😎

maximka33
11. zář 2012

@segra_bruni mně ta práce nebaví, je to asistentská práce. a mravenčí, detailní. před mateřskou jsem dělala šéfovou.. a to místo hned obsadili na dobu neurčitou, takže nemám šanci to získat zpět.. ano chtěla bych jít nejpozději v 11 tt na rizikovku, tak si říkám, jak to tam vydržet. akorát není žádná záruka, kdy se to povede.. ještě si říkám, jestli nemám trochu depresi z toho clostilbegytu, měla jste některá nějaké nežádoucí účinky?

segra_bruni
11. zář 2012

@maximka33 promin, musela jsem dohlizet na psani ukolu 😝 dnes obzvlast to trvalo dlouho 😝 😀
tak jak?? byla prochazka? 😉
hm, bylo by to parada kdyby to vyslo s tim 2.tehotenstvim co nejdriv 😉 ale pokud to nevyjde tak zalozni plan je /jak jsem se docetla jinde 😎 😉 / nejlepe od pristiho roku novy zamestnavatel? tak v tomto ti neporadim ... a ani k depresi z clostil.nemam co napsat ☹ to jsem rádce pro baćkoru ☹ vid? 😉

maximka33
11. zář 2012

@segra_bruni díky, jsi hodná 🙂 procházka nebyla, ale byla jsem u kosmetiky a měla se fajnově. je to super ženská a skvěle se s ní povídá. jj plán už zraje, pomalu začnu oprašovat cv 🙂