Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

atlaselka
5. srp 2009

Ahojte já tu dlouho nebyla,ale nic proti vám to ani náhodou,ale člověku je nějak líp,když to pořád nečte
Jen hlásím dnes jsem 10den po ET a pozitivní testík.Já ho teda dělala už včera ráno,ale čárka opravdu slabounká a objevila se těsně před limitem nebo myslím i po.Dnes jsem zkusila dokonce v osm večer a čárka se objevila do dvou minut a líp vidět než ta včerejší,krásně tlustá ikdyž světlá.Na pondělí se asi objednám k dr.Jsem z toho nějak naměkko.
Hodně štěstí všem a krásné léto

erine
5. srp 2009

Atlaselko, gratuluju. držím palce, dej na sebe pozor.

erine
5. srp 2009

zahňízďuju, i když zatím mám pocit, že mě bere močový měch. 😒 nevim, jestli je to tim podrážděný... lohnim do sebe druhou petku vody a mám pocit, že ty drobečky nadobro vyplavim ☹ každou chvilku chodím na záchod, takže vždy probudim ty dva trhače co tu se mnou spí v posteli a oni si pak chtěj hrát 😖 asi je zítra pošlu k babičce. Naštěstí si je teď večer vzal manžel dolu, do obýváku, tak mám chvilku klídek. Jinak ležet fakt asi dlouho nevydržim. už dneska mám z toho tik.
a pocity z ET? hezký. koukala jsem na monitor, tak jsem je viděla... spíš jednu. /doufám totiž, že to budou holčičky/ takový světýlko. jinak vůbec necítím, že by se nějak zahnizďovaly, holky moje. jakou máte zkušenost vy?

atlaselka
5. srp 2009

Děkuju moc...já tobě přeju hodně štěstíčka ta ti to vyjde,přečetla jsme pár příspěvků dozadu.Taky se opatruj,at se mimískům u tobě líbí 🙂

atlaselka
5. srp 2009

Na to je Ernie brzy.A já chodím od ET na záchod strašně moc často.Já pocítila něco až tak 8den kdy jsme měla citlivý prsa.Jinak mě vůbec nic nebylo.Odpočívala jsem,ale neležela pořád .

atlaselka
5. srp 2009

jo a Ernie kdy ti napsali že máš testovat? mě až 12.8 to je až 16den,mě to připadá dost dlouho,nevydržela jsem no 🙂

erine
5. srp 2009

mě řekli 22.8. ... to nevydržim)

atlaselka
5. srp 2009

tak to máme stejný.No nic jdu spát,mějte se a Ernie odpočívat a opatrovat mimísky 🙂

erine
5. srp 2009

jaký test si použila?

marmina
6. srp 2009

ahoj holky, koukam same dobre zpravy!

Erine, uspesne hnizdeni!! urcite se holciny nebo aspon holcina chytne! v lete jsou transfery statisticky uspesnejsi!
jj to cekani do testu je dlouhe (ja mela cekat 21 dni, ale samo, ze jsem to nevydrzela 🙂)

Atlaselko, gratuluji!!! najit na testu dve carky je asi jeden z nejkrasnejsich okamziku v zivote, vid!

papu, ja jsem taky nevedela ze to pali na CD, nahodou jsem se zeptala, jestli by mi udelal jednu fotku, a on se sam nabidl, ze to muze vypalit...docela se divim, ze budes mit prukajdu az na konci srpna, ja jdu taky ke svemu gyn. koncem srpna nebo na zacatku zari, ale mimi uvidim jeste pristi tyden - musim na utz srdicka, takze zase napeti, jestli je vse o.k.

jmisa
6. srp 2009

Atlaselko, gratuluju. A k dr. se neobjednávej tak brzo, stejně nebude na ultrazvuku nic vidět. Na papírů z transferu bys měla mít termín, na který se objednat. 😉

gucci
6. srp 2009

ahoj holky

erine: moc držím palce 😵

gucci
6. srp 2009

atlaselka: obrovská gratulace 😵 a jmis má pravdu, na papírech bys měla mít termín UTZ 😉

marmina
6. srp 2009

k te zdrave vyzive....v tomhle obdobi nevolnosti se mi taky nedari jist tak jak jsem si to predstavovala, zeleninu nemuzu ani videt, hrozne se mi z ni zveda zaludek, snim maximalne kdyz je schovana v jidle a je ji malo,
nastesti mi chutna ovoce, tak aspon nejake vitaminy, protoze zadne extra multivitaminy pro tehulky neberu

mela jsem tydny, kdy jsem mohla jen suchy rohlik a vodu, ted uz zarazuji celozrnne a obcas sipkovy caj, verim, ze brzy bude lip a ja budu moct miminku poslat nejakou zeleninku 🙂

s pitim to taky nemam idealni, moc toho nevypiju, ale snazim se co to jde

svetruska
6. srp 2009

Ahojky holky takze erin gratukluji k zahnizdovani 🙂
a atlaselko gratuluji k dalsnici a drzim pesticky 😵

jinak jsteme vazne pobavily vcerejsi diskusi - ja se svetru nebojim 😀 / ale chlupatit se moc nechci no nevadi co by pro mimise clovek neudelal

PS : jinak jsem to vcera jiz oficialne oznamila sefovi a super, prijal to velice dobre 😉
jak jste to holky resily tu nahradu za vas vlastne ted jakoby nevime jestli za me nekdo potreba bude nebo ne, pak nekoho vemem a co kdyz to nevyjde / coz nechci ani pomyslet / ale ja se treba vratim?jak to resili u vas v praci?...nejlespi by bylo kdyby me to vyslo a hned za me nekdo nastoupil 😵 v jednoduchosti je krasa ze 😀

gucci
6. srp 2009

já jsem teda taky zdravou výživu nějak neřešila ani neřeším
se mi od začátku střídají chutě, mám to tak po dvou týdnech... ze začátku hodně kyselé (okurky a tak), pak hranolky, pak záviny a sladké pečivo všeho druhu, pak zase mlíko na litry a ted ujíždím na slaných tyčinkách

svet: u mě v práci to šéf věděl taky, já měla po ET asi 3 dny dovolenou a pak jsem chodila do práce a chodím do ted, takže to jsem řešit nemusela, řeším to až ted, páč chci pracovat do konce září

svetruska
6. srp 2009

gucci ahojky,

aha , no me Dr rekla ze mam narok na tu neschopenku a ze by byla radeji, kdybych si ji vzala prave jak jsem drobna tak se boji abych treba neomdlela nebo nebyla unavena ze to moje telicko muze reagovat (mam necelych 45 kg 😕 )...
tak si ji radeji vemu abych si to pak nekdy nevycitala jestli i rozumys 🙂

gucci
6. srp 2009

svet: já ti rozumím 😉 , na mě se taky koukali škaredě, když jsem neschopenku nechtěla, ale já dělám v kanclu, mám tady celkem klid, takže nějak nebyl důvod sedět doma 😉

svetruska
6. srp 2009

ja jsem taky krysa kancelarska 😀 a mam strasne pohodovou praci ale i kdyz jsem ji tohle rekla radeji at jsem doma no...tak asi radeji budu i kdybych se treba citila dobre ale jinak jsem si vzdycky rikala ze az jednou budu tehotna budu v praci co nejdele 😀

svetruska
6. srp 2009

jianka jsem se te chtela zeptat, o jake jmena bojujete? 😀

gucci
6. srp 2009

já bych se doma zbláznila, vůbec nevím co bych dělala, stejně bych byla furt u našich na zahradě, co v Praze že jo a myslím, že si to doma užiju ještě až až 🙂 a zase jsem v práci nemyslela na nějaké bejkárny co by se mohlo mimi stát a tak

čéče s těma jménama bude potíž 😀

marmina
6. srp 2009

svetrus, urcite bude pro tebe a mimi lepsi, kdyz budes mit naprosty klid (jsi opravdu drobounka!) ja mela pred otehotnenim tak 50-51 ale jsem zase mensi postavy, takze jsem v norme 😉

svetruska
6. srp 2009

no to mi rekla ze jsem tak strasne drobna ze bych mela za tenhle mesic poradne nabrat nez zacneme se stimulaci 😅 a ze vlastne vlazime jen to 1 vajicko aby se snizila pravdepodobnost dvojcatek 😕 ...

ja nebydlim v Praze , ale kousek za Prahou v obr baracku a obr zahradou tak se bud asi bat 😀

svetruska
6. srp 2009

gucci tak bojuj mi jich mame vybtanych ze bych potrebovala nejmene 10 deti 😀

gucci
6. srp 2009

svet: no my právě taky tak 😀 , už mě i napadlo dát mimi dvě jména, at to všechno upotřebujem, ale nakonec jsme to zavrhli....určo to bude ale něco neobvyklého

svetruska
6. srp 2009

🙂 presne uz jsem si rikala ze bude mit treba 2 ale to manza ne jezis to v zadnem pripade 😀
ted jsem koukala k tobe do albicka a briskovec roste krasne 😀

gucci
6. srp 2009

no břicho mám obrovské, na těch fotkách to možná ani tak nepříjde, ale je fakt hodně velké na pátý měsíc

svetruska
6. srp 2009

🙂 maly obrik 😀

gucci
6. srp 2009

no mimi je akorát o tři dny napřed, takže žádné drama, asi mám hodně vody či co, všechny kila mám v břichu a ceckách 😀

svetruska
6. srp 2009

🙂 hlavne ze je vse ok a vahu bych neresila / rikam si ze taky konecne budu mit nejaka prsa 😀