Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
9. únor 2009

barce: jj, tak nějak jak píše dckami
já měla nástup ve středu, ve čt zákrok, v sobotu jsem šla domů, za týden ve čt mi tahali stehy, doma jsem byla jen týden
a nejhorší byly ty bolesti po tom plynu, to mi trvalo fakt tak týden

barce
9. únor 2009

ve ct jdeme na konzultaci za dr.kultem, tak dam kdyztak vedet co vymyslel dal a budu konzultovat dal s vama🙂.
jeste jednou diky

jmisa
9. únor 2009

Barce, pokud jdete rovnou do IVF, tak laparku nedělají, zbytečný zákrok do organismu. Nám to takhle vysvětlili. Ae u nás bylo tedy ještě špatné spermio.

figalka
9. únor 2009

ahoj holky!
barce - na laparku jdu proto, protože jsem po stimulaci vaječníků a nezadařilo se. 2x stimulace Clostilbegytem - po ní vždy 3-4 týdny špinění bez menstruace, prý cysta, pak 1x Puregon. Takže pro kontrolu, jestli tam není endometrioza nebo srůsty. Co bude dál se ukáže podle výsledku laparky.
Já chodím přímo k panu docentovi Mardešičovi, abych se objednala, tak mu většinou píšu mail. Jdu k němu ještě před operací, ale to na mojí žádost, tak se ho asi poptám, kdy se jako uvidíme potom. Nerada bych čekala další 2 cykly na další návštěvu přímo u něj.

rejchl
9. únor 2009

Ahoj ženský,tak zítra jdu na IUI.Máte někdo zkušenosti??Chtěla bych vědět jak to probíhá a cca jak to bude časově.Díky moc 😉

figalka
9. únor 2009

tak držím palce, asi mě to čeká po tý laparce

gucci
9. únor 2009

rejchl: mrkni na diskusi IUI, je ve snažilkách 😉

dckami
10. únor 2009

holky,
tak jsem to nevydržela a testla jsem se, bohužel, test je negativní. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😠

ismail
10. únor 2009

ahoj dckami, sice se nezname, ale take dochazim do Pronatalu. Kdy si mel testovat? Treba to jeste neni ztracene

gucci
10. únor 2009

dckami: a který jsi DC?

dckami
10. únor 2009

dnes jsem 10 dní po ET, teď jsem začala i slabě krvácet ☹ 😢

gucci
10. únor 2009

áž jo, to je mi fakt líto ☹

ismail
10. únor 2009

me taky ☹

momani
10. únor 2009

dckami: tak to je mi fakt líto ☹ ale příště se to určitě povede uvidiš třeba se tam ještě potkáme 😉

dusice
11. únor 2009

Ahoj Dckami, tak co, rozjela se ti MS nebo jsi jen špinila?

gucci
12. únor 2009

dckami: tak co?

dckami
14. únor 2009

ahoj kočky,
😠 mrcha hnusná se mi dneska rozjela v plné síle 😢 , takže bohužel se nám ani IVF nezdařilo. V pondělí musím jet na krev, a potom se nechám uschopnit a půjdu do práce. Uvidíme, jak to bude dál, snad to zkusíme znovu v létě...

akvy
14. únor 2009

Dckami, je mi to líto.......... ☹ hnusná mrcha.......................... 😠
Vím, že člověk časem ztrácí sílu, ale buď optimista, pak ji budeš tolik, že se z toho zblázníš. 😵
Drž se.......... 😕

dckami
16. únor 2009

ahoj kočky,
tak jsem byla ráno na krvi, teď jsem si volala na výsledky - hcg nula . tak mám ukončenou PN a v pátek mohu jít do práce. Další pokus nejdříve v květnu. ☹

gucci
17. únor 2009

dckami: to možná půjdeme spolu

dckami
17. únor 2009

ahoj,
tak hlásím,že dneska jsem "žena činu". Rozhodla jsem se, že prostě nemůžu jen tak sedět a brečet nad neúspěšným ivf, proto jsem se rozhodla, že začnu cvičit Mojžíšku. Sehnala jsem si u nás rehabilitaci, kde je vyškolená fyzioterapetka a zítra tam jdu na 1.cvičení. Nemám doporučení, zaplatím si to sama. Hned mi řekla, že pokud budu mít doporuční od lékaře, hradí to pojišťovna. Tak jsem nelenila a volala do Pronatalu, recepční mi řekla, že to zkonzultuje s lékařem a zítra si mám zavolat. Snad mi to napíšou a třeba mi cvičení k miminku pomůže.... 😵

gucci
17. únor 2009

dckami: tak to seš dobrá, doufám, že ti to pomůže 😉

dckami
17. únor 2009

I já doufám, alespoň můžu mít pocit,že pro úspěch i já udělám něco víc... 😅 A cvičení je fajn, akorát se to mjusí cvičit pravidelně, uvidím, jak budu pečlivá.

dusice
17. únor 2009

Ahoj Dckami,
já jdu do toho taky. Včera mi to doporučila fyzioterapeutka. Tak snad nám to pomůže 😉 🙂 Kdy půjdu na další IVF ještě přesně nevím. Budu mít dlouhý protokol a ještě se neví na jak dlouho. Ale nejspíše to bude v dubnu.

dckami
19. únor 2009

ahoj,
tak včera jsem byla na prvním civčení - nejdříve mě fyzioterapeutka vyzpovídala - zdravotní problémy, léčba atd., potom mi o metodě chvíli povídala a začala jsem se učit zatím 3 cviky. V úterý tam jedu znova. Dneska mě z toho bolí zadek a ruce 😀 .
Akorát mě překvapilo,že prý nen vhodné během prvních 3 měsíců cvičneí otěhotnět, že hrozí potrat. Trochu mě to vyděsilo, ale my se snažíme už přes 2,5 roku, takže ta pravděpodobnost, že by se to povedlo přirozně zrovna teď bude asi mizivá 😉 .
Večer mi ještě volala kamarádka,žeu nás dělají nějaké speciální masáže, tak si tam asi zavolám.

Dneska mi končí neschopenka a zítra mažu do práce,a ni se mi nechce. Odpoledne ještě vyrážím k holiči na melírky. 😵

gucci
19. únor 2009

dckami: to jsem ráda, že jsi si z "depky" rychle dostala 😉
užij si to dneska u kadeřníka

dckami
19. únor 2009

Gucci,
nemůžu říct, že jsem se z toho dostala, ale snažím se na to moc nemylset a zaměstnat se něčím jiným....život jde dál a jedno neúšpěšné ivf mě od dalšího snažení neodradí. Nad vodu mě hodně drží i naše Elinka. Za týden odjíždí s našima do Itálie na jarní prázdniny lyžovat, tak vymýšlím, jak jí vymalovat pokojíček a naší ložnici.
Teď musím vyžehlit, uklidit doma a zacvičit si 😝 .

gucci
19. únor 2009

no to seš fakt dobrá
já si neumím představit, že se někdy dopracujem k IVF a nevyjde to 😒 , beru to jako fakt poslední možnost

dckami
19. únor 2009

Guci,
neboj, moje kamarádak otěhotněla asi po 3 letech snažení přes 2.IUI. Teď mají krásnou holčinku.
My možná do května také zkusíme IUI,ale bez stimulce, aby těo správně reagovla na stimulaci před IVF. Já mívám 1 folikl pravidelně každý měsíc. Zvažuji, že si koupím ovulační testy,zkoušela si je?

gucci
19. únor 2009

jj zkoušela jsem je, byla jsem donucena, páč kvůli té mojí alergii na sperma ted můžeme sexovat jen při ovu
a vycházely mi krásně