Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

kaja23
27. dub 2009

jmisa - děkuju za info, já mám pocit, že to tři cykly nevydržím, ale zase jim do toho nechci kecat..určitě vědí, co dělají, když chtějí takovou pauzu.V Gestu udajně dělají KET hned následující cyklus, tak mě to zajímalo, proč tady ne.Tak se zkusím na recepci domluvit, jestli mi k tomu něco řeknou, až pojedu ukončit PN, děkuju

gucci
27. dub 2009

kaja: no to jsem taky jednou zjištovala a řekli mi, že každý den jinak, podle objednaných lidí

janysek70
27. dub 2009

Kajo pondělky tam odpoledne určo jsou, já se tam chystám příští pondělí a jsem objednaná na 15 hod...., ale taky jsem si volala asi 3x než jsem měla štěstí

jmisa
27. dub 2009

Většinou jsou tam do 18 určitě, ale nedá se na to spolehnout.
S domluvou na recepci bych nijak nepočítala, jsou to jen recepční a prd vědí. Musela by ses domlouvat s doktorem.

olca5
28. dub 2009

Ahoj holky,
když už jste u té pracovní doby, jsou tam i ve svátky? Tzn. příští pátek?

jmisa, nemáš zkušenosti s tou vyvolávačkou? Píchla mi ji totiž až včera a prý mrcha dorazí tak do 14 dnů 😒 Já myslela, že tak dnes nebo zítra...

gucci
28. dub 2009

olca: já myslím, že určo 😉

jmisa
28. dub 2009

Olčo, jsou tam každý den, krom vánoční pauzy.

Provokačku jsem dostala akorát jednou v životě (za mlada), pak už jsem se jí vždy vyhla. Mrcha mi došla asi až pod 20 dnech od jejího bodnutí. Je to individuální.

olca5
28. dub 2009

Holky díky, tak to je super 😉

jmisa, doktorka mi říkala, že už mám sliznici hodně nízko, takže to možná bude dřív, sestra mi při píchání říkala, že mám docela velkou dávku, tak prý do týdne snad přijde...No 20 dní, to je něco 😖 Snad se tomu vyhnu.

handour
28. dub 2009

Ahoj holky. Můžete mi dát reference na dr. Lazarovskou? Díky moc 😉

jmisa
29. dub 2009

Handour, dr. Lazarovská je super. Sice si zpočátku musíš zvyknout na přízvuk,protože není z Česka, ale jinak je fajn.
No a díky ní (ikdyž je to jistě souhra náhod), ale díky transferu, který prováděla, čekáme našeho prcka. A Gucci vlastně taky.

Jinak fajn jsou tam všichni, osobně mi neseděl jen Kult, ikdyž jako doktor špatný nebude, ale jako člověk mi nepadl do oka.

gucci
29. dub 2009

joo jooo mě taky dělala ET Lazarovská, je super 😵

olca5
29. dub 2009

jmisa, to jsi mi ani neřekla, že jedinej Kult ti nepadl do oka 😅 Já jsem tam teda kromě Slámové nikoho jinýho zatím nezažila, ale na mě teda působil přesně opačně - moc simpatickej a ochotnej. Ale je to asi o každým jinak 😉

janysek70
29. dub 2009

Já měla při ET taktéž MUDr. Lazarovskou a je moc hodná a ochotně vše vysvětlila, jen musí být člověk pozorný a poslouchat, dělal mi problém ten její přízvuk..... Kulta jsem měla na OPU a čekali jsme na anesteziologa, já s roztařenejma nohama na koze a Kult byl samý humor a pak po OPU, když nás propouštěl s pokyny, tak také 😉

dusice
29. dub 2009

Ahojky,
já mám s dr. Lazarovskou jen dobré zkušenosti 🙂
Gucci, kolikátého jdeš na ten ultrazvuk? Jsem hrozně zvědavá, jestli se vám tam ukáže jeden prcek nebo víc 😅

gucci
29. dub 2009

tak já snad kromě Kulta zažila všechny, Mardešiče, Lazarovskou, Slámovou, Vobořila, Středu 😀

dusice: jdu v pondělí, už stříhám metr 😵

campi
29. dub 2009

tak my meli na Laza smulu, moc ochotna nebyla, byla to u ni nejslabi konzultace za celou dobu v Pronatalu
a naopak Kult super, dodaval mi dobrou naladu

olca5
29. dub 2009

Přesně holky, jak říkáte. Je takovej usměvavej a pořád dobře naladěnej. Fakt to dokáže člověka při tom stresu uklidnit.

campi, ty jsi měla Kulta na ET?

dusice
29. dub 2009

Já jsem zažila už všechny mimo Kulta(pouze mi podepisoval neschopenku OPU)-konzultace mi většinou vycházejí na Slámovou. Asi dost záleží na tom, jaký mají den. Nikdo z nás nedokáže být pořád milý a veselý.
Gucci, doufám, že se hned pochlubíš!!

gucci
29. dub 2009

dusi: to víš, že jo...hlavně at je vše ok, je jedno kolik jich tam je

jmisa
29. dub 2009

No my byli u Kulta při 2.IVF u začátku - pro protokol, injekce atd. Nic nevysvětlil, podal papír s rozpisem a šel do pryč, že to sestra vyřídí. naštěstí jsme všechno už věděli, jen nám sestra ukázala manipulaci s perem, bo prvně jsme měli gonal a u druhého puregon, pak mi to před ní muž bodnul a šli jsme.

První rozpis nám dávala Lazarovská a všechno vysvětlovala. Pak jsem byla u Zelenekové a taky všechno vysvětlovala.

S Mardešičem jsem se pobavila - měla jsem ho u 1. OPU - ležela jsem už na sále, nohy hore, přišel, stoupnul si mezi nohy a prohlásil, že je Mardešič a že ho těší, musela jsem se začít tlemit, protože to jako jinak nešlo 😀

olca5
29. dub 2009

jmisa, ještě jsem se chtěla zeptat na ten Femigard. Bereš ho tak jak je to tam napsané, tzn. 3x denně lžičku?

No někdy jsou ty situace tam opravdu směšné 😅 Ale aspoň to trochu odlehčí napětí...

jmisa
29. dub 2009

olčo, jj, jak tam bylo psáno, tak jsem to brala.

imiska24
29. dub 2009

Ahoj Jmiso 🙂
V pátek ráno mám volat do Pronatalu jak jsou na tom sněhulky,ale to je svátek,tak doufám že s tím nebude žádnej problém 😉 se dovolat.....

jmisa
29. dub 2009

Imis, ono voláš přímo do laborky, určo se dovoláš. Máš danou hodinu, kdy volat, tak ji dodrž. A to bude super - transfer 1.5. 😀

imiska24
29. dub 2009

já myslela 2.5?Nebo myslíš že mi řeknou ať přijedu hned toho 1.?
Tak teď jsi mě dostala........ 😉

jmisa
29. dub 2009

Imis, pokud máš volat v pátek ráno, tak nejspíš bude transfer ten den.

imiska24
29. dub 2009

sakrýš,to jsem v práci 😀 Doufám že nebudete mít ucpanou Prahu 😀
MS mám od 18.5 Pregnyl 27.5 a doky říkal že to vidí v pátek volat a v sobotu transfer,oslík jeden 😝
Tak snad mi to přinese štěstí a budu Tvou následnicí a pozvedneme statistiky úspěšnosti KETů 😎

campi
29. dub 2009

olco: u Lazarovske jsem byla pro rozpis a byla takova malomluvna, kdyz jsem se na neco zeptala, tak mi rekla, ze jsem si tyhle veci mela zjistit pred zahajenim stimulace. ET mi delala Slamova.

jmisa: to vis, ze je Zelenkova tehotna? Budu mit novou gynekolozku

jmisa
29. dub 2009

Campi, fakt jo? Ona má už dvojčátka ne?

jmisa
29. dub 2009

Imis, to Ti řekl doktor v Pronatalu?