Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

dusice
16. čer 2009

Tak to máš ještě chvilku čas. Já myslela, že už máš termín někdy na příští týden. S tím tlakem si užila celkem moje teta. U ní to bylo ale hlavně tím, že je už starší(bylo jí 39) a hlavně má dost nadváhu. Bylo ale skvělí ji pozorovat jak dělá účetní uzávěrku+ výplaty a u toho si měří tlak 😀- tohle by zvedlo tlak i mně. Jinak syndrom bílého pláště má i můj manža- tlak má normální, ale jak mu ho měří u doktora, tak mu strašně vylítne.

culinka2
16. čer 2009

ahoj!!!..no, ja mam za sebou hematologiu, zistili mi zvysene protilatky, takze ak pojdem na stimulku, musim brat anopyrin a po ET a cele tehortenstvo si pichat heparyn,.....tak asi tak......takze novy pokus asi n apodzim, teraz si chcem este uzit leto.... 🙂
kludne sa mi ozvi do IP, ak to pride..budem sa tesit!!! tak pa!

jmisa
16. čer 2009

Dusice, no já mám doma taky normální tlak. Jinak jsem taky starší 😀 Je mi 37 🙂 Můj muž když slyší vrčet tlakoměr, tak jen kroutí hlavou, ale co naplat, gyndař po mně chce záznam měření do poradny, tak musím něco změřit 🙂

Culi, tak budu držet palce, aby to vyšlo 😉

haassinka
17. čer 2009

Dobré ránko, tak jak se vám daří?

miso: ani jsem si neuvědomila, že už máš porod za dveřmi, zatím držíš pohromadě?:D

Tak jsme dopadli tak, že z 13 vajíček, byla jen 4 zralá!!! a z toho 3 se oplodnila ☹ to jse nečekala...když doktor podle UTZ říkal, že jsou pěkně velká a tím pádem jsem myslela, že by měla být i zralá.... no takže 2 mimíse mám u sebe a 1 je v mrazáčku

jmisa
17. čer 2009

Haasinko, ono na ultrazvuku poznaj jen folíky a do folíků bohužel nevidí.
Ale koukni na nás, taky jen 4 vejce a gucci tři a nakonec to dopadlo. Nestresuj se a mysli pozitivně, teď si prostě těhotná. 😉 Starosti řeš, až opravdu přijdou.

Jo a já zatím držím pohromadě. Sice se mi chce víc spát, ale v počátku těhotenství to bylo ještě horší 😀

wiane
17. čer 2009

Dobré ráno, moc gratuliji Haassinko, je skvělé, že máš prcky u sebe, tak ať hezky rostou 😉
Včera jsme byli u MUDr. Středy a měly jste pravdu je opravdu příjemný. Vše nám vysvětlil a dokonce i nakreslil. Teď se podá žádost o Puregon a snad pak začneme stimulovat. Něvíte náhodou kolik je doplatek v Pronatalu za Puregon 900UI?

jmisa
17. čer 2009

Wiane, už jsem účtenky vyhodila, ale cca 2000.
Měla jsem 1800 jednotek a dopláceli jsme 4000, tedy něco málo přes.

gucci
17. čer 2009

haasi: no to máš akorát, my měli to samé 😉 , 2 v bříšku a 1 mrazák

janik8774
17. čer 2009

haasinkaa -
doufám že odpočíváš 🙂 🙂
Hlavně že máš dvě prťata u sebe.Já jsem měla taky dvě prťata a mám z toho syna. 🙂

haassinka
17. čer 2009

děkuji všem za podporu🙂 🙂

kolikátý den jste testovali??? určitě to nevydržím, tak dlouho jak uvádějí - 4.7. 😒

jmisa
17. čer 2009

Haasi, já testovala až 16 dní po OPU, já to tedy bez problémů vydržela 🙂

svetruska
17. čer 2009

Ahojky holky,
hassinko to je super, drzim palecky at vse vyjde 🙂

dusice
17. čer 2009

Ahojky!
Tak jsem byla dneska na krvi. Hcg mám 286. Mám ale strach, že je dost nízké ☹ .- dneska jsem 16 den po ET.

svetruska
17. čer 2009

Ahojky dusice
neboj, sice tomu jeste moc nerozimim ale urcite to bude dobre 😉

haassinka
17. čer 2009

Ahojky!🙂

dusice, ja myslim, ze je to dobry vysledek! pokud by to těhotenství nebylo, tak bude hodnota mnohem, mnohem nižší...a po 16 dnech od ET by těch cca 300 mohlo odpovídat🙂 kdy jdeš znovu na krev?

jmisa
17. čer 2009

Dusice, tak si dojdi za ty dva dny, uvidíš, jestli to správně poskočí a to je rozhodující, každá můžeme mít starotovací hodnotu jinou 😉
A tfuj tfuj tfuj plivu těhotnej bacil dokud to jde.

gucci
17. čer 2009

dusice: jj jak píše jmisa, zajdi si zase za pár dní a uvidíš....je fkat, že já měla 15DPET HCG úplně jinde, ale je to hrozně individuální

dusice
17. čer 2009

Holky, ať už je další pátek a v Pronatalu mi řeknou, že čekáme mimíska. Mám fakt hrozný nervičky.

haassinka
17. čer 2009

mrkni do tabulky🙂 dle ní je tvoje hodnota naprosto normální🙂

http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_fu...

janettka
17. čer 2009

dobrý den holky, tak ve středu za týden jdu na 1.konzultaci do Pronatalu...můžete mě poučit co mě čeká?

haassinka
17. čer 2009

janettka: ahojky🙂 já ti bohužel asi nepomůžu, protože já měla vše pod dohledem svého lékaře a až odběr vajíček a ET v Pronatalu...také by mě zajímalo co se probírá při konzultaci🙂 ael asi jen poučení co vás čeká...a vyplnění žádosti na pojišťovnu

karamelka.nova
17. čer 2009

haassinko, gratujuji k prťatům. My testovali 11.den od transferu a už tam byli //, i když ta druhá byla slabší. Někde na předchozích stránkách je odkaz, kam zadáš 1.den poslední MS a vyjede Ti, kolikátý den máš testovat ...

janettko, záleží taky, jestli už Ti dělal gyndař nějaká vyšetření, atd.

haassinka
17. čer 2009

karamelko: děkuji🙂 já myslím, že víc jak 10 dní na první test to nevydržím🙂

když najdete // na testu, tak se hned objednáte na krev, aby se to potvrdilo? já vůbec nevím, kdy případně kontaktovat lékaře..

karamelka.nova
17. čer 2009

haassinko, našla jsem Ti to. Koukni tam
http://merenibt.xf.cz/form.html
Ti měli říct, že když budeš mít toho 4/7 pozitivní test, na kdy se objednat. Máš to když tak ve zprávě

janettka
17. čer 2009

jsem holky po 2.revizi po zamlklém těhu, žádné vyšetření nám nedělali a vzhledem k mému věku nám doporučil CAR

karamelka.nova
17. čer 2009

janettko, většinou se s Tebou domluví na dalším postupu. Záleží, jestli přistoupí na inseminaci nebo rovnou k IVF. Každopádně bude spermiogram, gynekolog.prohlídka (stěry, atd.), hormonální profil, příp. genetika. My tato vyšetření podstupovali od října do března ... (ale to tam zrovna rekonstruovali, takže byste to mohli mít dřív)

jmisa
17. čer 2009

Janettko, pokecaj s tebou o anamnéze, naberou Ti krev a vyšetří tě gynekologicky. Půjde-li s Tebou mažel, tak naberou krev i jemu, objednají si ho na spermiogram.

karamelka.nova
17. čer 2009

haassinko, koukám, že ten odkaz zrovna moc nefunguje ☹ Zkus to s testováním vydržet, mělo by to vycházet na 3. den od očekávaného dne MS. Nedělej si test dřív. Já to udělala, byl negativní a byla jsem z toho smutná. Fakt to vydrž. Nemysli na to tolik, odpočívej

janettka
17. čer 2009

děkuju moc děvčata,vidím že jste úspěšné snažilky tak doufám,že taky budu...a
proto jsem se objednala už teď 6tt po revizi, že si říkám než se všechna vyšetření udělají tak bude za náma i to období kdy máme počkat.

haassinka
17. čer 2009

karameka: jsi zlatá🙂 tak mi vyšlo, že první test bych mohla zkusit 28.6.09, to by šlo🙂 jen jestli to vydržím..zvědavost je o moc silnější než strach