Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

svetruska
31. črc 2009

🙂 hura to jsou krasne zpravy takhe po ranu 😵 gratuluju 😵 😵

marmina
31. črc 2009

gucci gratuluji a moc moc zavidim!

marmina
31. črc 2009

svetrus, tak mas taky albicko 🙂 at do nej pribivaji krasne veci

gucci
31. črc 2009

díky holky 🙂
mamri a kdy jdeš ty na screening?

svetruska
31. črc 2009

holky vcera jsm jesne neco prolizala ohledne te injekce a trochu se bojim toho "prechodu" nevim co to se mnou udela a mam v tom porad nejak nejasno jestli tedy M budu mit nebo ne a jestli tedy zacnu pichat ten menopur uz toho 3,9, resp.4,9, kdyz mit Ms nebudu jde to takhle zacit, ale asi vi co dela a ja se moc ptat co? jen ty otazkyjeste emam nejak vysvetlene uplne a tak se v tom furt stouram 😅 ...

gucci
31. črc 2009

svetru: a to máš krátký protokol ne?
já měla taky menopur 😉

svetruska
31. črc 2009

nene ona mi to pak zmenila na dlouhy protokol / prd tomu rozumim 😅

gucci
31. črc 2009

aha a u koho si byla?

svetruska
31. črc 2009

u Dr slamove

marmina
31. črc 2009

gucci, jdu v pondeli

erine
31. črc 2009

Ahoj holky. Gucci, gratuluji ke svělým výsledkům. Takže teď do konce těhu už Vás tolik zkoumat nebudou?

gucci
31. črc 2009

svet: jéé Slámová mi dělala dycky IUI a taky poslední UTZ 😉 , říkali jsme jí s manžou Indiánka 🙂
marmi: no super, tak to moooc držím palce, hlavně nebud z toho nervní, já se o mimi vůbec nestrachuju páč mu věřím 😉

svetruska
31. črc 2009

🙂 jj uz mam konecne albicko diky za prani snad tam brzy pribude fotecka s dalnici 😀

jinak byla moc prijemna jen sem se mela vic ptat... 😉

marmina
31. črc 2009

gucci, snazim se moc, vis poprve jsem si taky vubec nic nepripoustela, a pak to bylo jak ledova sprcha....mam obavy , aby se to neopakovalo, uz bych to nezvladla

jj, slamova fakt vypada jako indianka 🙂 myslela jsem, ze je prisna, ale je prijemna

svetruska
31. črc 2009

presne vypadala prisne ale byla moc moc prijemna, cekali jsme hodinu coz me stvalo a stvalo a pak me to bylo jedno jak byla mila tak na to clovek hned zapomel 😉

marmina
31. črc 2009

svetrus, ja se taky vzdycky chci ptat, ale vsechny otazky me napadaji az doma 🙂

svetruska
31. črc 2009

mi povidej kamaradka mi vcera poradila, abych si je napsala a az tam pujdu na tu injekci abych si vzala papirek a ptala se 😀 ...to by byl soupis 😀

jinak nevite, kdo mi bude tu injekci pichat?

marmina
31. črc 2009

pravdepodobne sestricka 🙂

svetruska
31. črc 2009

aha tak ta mi toho asi moc nerekne 😀

marmina
31. črc 2009

ale asi pujdes normalne do ordinace, takze se budes moct doktorky/doktora pozeptat

svetruska
31. črc 2009

jezis tak uz vyndavam tabelacni papir 😀 a pisu otazky... 😀
nejvic mi neni jasne to jestli po te injekci Ms budu mit nebo ne a kdyz mam 3.9. prijit na rozpis tak vlastne zacnu bez MS pichat...jsem jak v zacarovanym kruhu 😅

gucci
31. črc 2009

erine: určo budou 😉 , 12/8 jdeme na velký UTZ a budu chodit na vyšetření jako doted (poradny a UTZ)
marmi: no tak to je jasný, jestli máš už špatnou zkušenost, tak člověk se pak víc bojí, to se nedivím

janysek70
31. črc 2009

Ahojte Pronatalky 🙂
Marmi 🙂 , tak vidíš mi se známe až takhle. Jo tenkrát mi to překvapilo, jak se miochotně dr. Vobořil ujal a v podstatě mi zachránil, páč bych jinak 2. IVF do 39 let nestihla......

Svet a ten dlouhý protokol je nějak i s antikoncepcí, ne? Kočka u nás na diskuzi jej měla a brala antiko, ale nevím, jestli po zastavovací injekci nebo před ní. Zeptám se jí.....
Rozhodně se toho neboj, je tu spousty děvčat, co ten dlouhý protokol měly a v pohodě.

erine
31. črc 2009

včera jsem byla na UTZ jestli tam máme nějaké folíky. vpravo uzrálo 8 velikosti 20 a vlevo jich tam taky pár je, ale jsou menší...16. tzn, že v sobotu jdeme na OPU 🙂 těším se a bojím zároveň

gucci
31. črc 2009

erine: tak to máš super počet 😉

svetruska
31. črc 2009

erine super 🙂

jany me nic o antikoncepci nerilala...jen ze dotanu tu injekci a pak 3 zari na ten rozpis...

janysek70
31. črc 2009

Eri, tak paráda a ve středu ti je dají oplodněné zpět a budeš držet plody.... 🙂

erine
31. črc 2009

myslíš? nevim kolik je standard. teď ještě bude záležet kolik tam bude vajíček a kolik jich bude možné oplodnit... předpokládaný ET bude v úterý. prý to je vidět, jak je tam dávají...)

gucci
31. črc 2009

jj je, takové světýlka

erine
31. črc 2009

nějak jsem to totiž původně špatně spočítala...