Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

janik8774
2. zář 2009

Ještě to několikrák vezmem přes Pronatal a budem se taky množit. 😀 😀

marmina
3. zář 2009

ahoj holky, predem predesilam, ze jmena jsou nase obchodni tajemstvi 🙂 dalo nam hodne moc prace je vymyslet!!! ale nasli jsme dve holcici a dve klucici, ktere jsou k nasemu prijmeni pekna a nikdo v okoli a v rodine je zatim nema....

Papu, myslim, ze se nemas opravdu ceho bat, myslim, ze kdyz to dopadlo dobre u Brestaka tak tyhle testy jsou uz jen jakasi "pojistka" (jo a nechces si dat do profilu nejakou peknou fotecku? a co album, pochlub se nam preci s briskem 🙂 )

gucci
3. zář 2009

hlásím příchod

cukrovka v poho, byla jsem tam na 7, odevzdala moč, vzali mi hned krev, za půl hodky mi dali vypít ten sajrajt (ale čekala jsem to horší, ten cukr ředili hořkým černým čajem a mohly jsme si tam nakapat i citron, takže se to v poho dalo), za hodinu další odběry a za další hodinu další, takže jsem rozpíchaná jak feták 😀
byla tam jedna další těhule, takže jsme celou dobu kecaly a kecaly, takže to i rychle uběhlo
nesměla jsem pít ani jíst, takže jsem se pak cestou na endokrinologii málem složila v metru z hladu, ale ustála jsem to

gucci
3. zář 2009

papu: no co mi zbývá, než to brát sportovně 😉 , ale fakt to není taková hrůza, čekala jsem to horší, byla to pohoda 😉
marmi: ty jména chápu, taky to neříkáme nikomu 😉

janik8774
3. zář 2009

Teda vy jste tajnůstkařky.Já nemám mimi a už mám jméno. 😀

gucci
3. zář 2009

jani: jaké? 😀

marmina
3. zář 2009

gucci, tak to jsi mela dobry, ze ti to dali do caje, byla jsem na tom jednou, dali to snad do pullitraku a jen do vody a jak to nebylo moc rozmichane, tak jak jsem se blizila ke dnu, bylo to fakt nesnesitelne sladky...fujky fujky 😝

tak to jsem rada, ze uz ze me nebudes ta jmena tahat 😉 koukam, ale zvedavka jsi celkem velika, vid 😀

svetruska
3. zář 2009

Ahojky holky, dnes jsem byla u DR. Lazarovské / taky příjemná

marmina
3. zář 2009

svetrus, takze vlak se rozjizdi! to je super, za chvili budes tehulka 🙂

svetruska
3. zář 2009

marmi ahojky diky 😵
bala jsem se toho pichani ale je to ok 😉 ani mi to neprijde 😀

janik8774
3. zář 2009

Anička a Vítek 🙂

janik8774
3. zář 2009

svetruska -tak to je užasné,že už stimuluješ.
Tak ses dočkala.To už máš za pár.

svetruska
3. zář 2009

jani ahojky Anicka je moc krasne jmeno 😉

jj dockala je to neuveritelne tak to uteklo 🙂
a co ty? jak to dopadlo s tou druhou neposlusnou carkou?

janysek70
3. zář 2009

Ahojky Pronatalky, já jsem se dnes objednala na UTZ před KET a jedu v pondělí 14.9. 🙂 . První krůček...., snad zvládnou i embrya ten svůj při rozmrazení.....
Svet, to Ti to také uteklo a už to sviští 😉

janik8774
3. zář 2009

svetrusko -
to já nevím jak to je s tou neposednou čárkou.Uvidím v sobotu a poondělí je krev.
V // nedoufám.

janik8774
3. zář 2009

janýsku -
kolik si necháš zavést?

janysek70
3. zář 2009

Jani, mám tam 2 poslední 😉

haassinka
3. zář 2009

Ahojky🙂

janik:myslela jsem na tebe, tak jak testy?? zkoušela jsi dnes testnout? kolik je to dní od oplodnění? já jsem si potom uvědomila, že já tam měla // sice brzy, jenže čekáme dvojčata, takže to vůbec nemusí být směrodatné a vy je tam můžete mít mnohem později!

janik8774
3. zář 2009

Né v pohodě.Jsou tady případy s jedním a mají 8den pozitivní test.
já jsem dnes 10den od KET a 14den od oplodnění.Zkusím sobotu - 12dní od KET a 16dní od oplodnění.
Moc nevěřim //. I když v sobotu to je stejný den jako když jsem testovala Vojtu,ale to mi bylo už zle.Je mi špatně občas od prášku a nebo mi vůbec nic není.Radši bych blinkala. 😀 😀

svetruska
3. zář 2009

Ahojky Jani tak uvidis nechci te utisovat falesnou nadeji ale treba tam proste opravdu na tebe ty // vyskocí 😉

janysku jj uteklo to jako voda jsem plne hotova jak to leti...
a tobe uz to taky brzy prijde vid 😉

haassinka
3. zář 2009

janik: a kolikrát už jsi si dělala testík? já se teda vůbec těhulí necítila a kdyby mi nerostlo bříško, tak se tak ani doteď necítím..

janik8774
3. zář 2009

jenom to uterý - 8den po ket a 12 den po oplodnění
Mě pořád pobolívá na jedné straně,na té straně mi začalo růst bříško,Vojta byl ze začátku trochu šejdrem.Ale může to taky být vaječník co reaguje na hormony.Ten mě taky občas zlobil.
když já to pořád srovnávám s Vojtou,Já vím že to tak nemusí být.Kolegyně z práce si šla pro antikoncepci a doktor jí řekl,že je v11tt.Měla pár dnů na to co dál.Normálně celé 3měsíce to vždy dostala a tak to nějak neřešila.Nechala si to vzít.A před tím byla taky těhu a to věděla hned snad po oplodnění.

janik8774
3. zář 2009

svetrusko-
lepší se smýřit s tím že to nevyjde než opačně.

marmina
4. zář 2009

ahoj holky! tak uz je patek, to je prima jak to utika, hlavne pro ty co jsou v praci...

chtela jsem se zeptat, kdo je doma na neschopence, jak to ma s vychazkami. Davaji se jeste neomezene? Ja mam momentalne od 8 do 18. Je to prima, ale clovek nemuze ani prespat u rodicu o vikendu...

Janik, presne takhle jsem to brala ja, dopredu jsem se smirovala s tim, ze to nevyjde, ale v koutku duse jsem si strasne moc prala ty // a hypnotizovala jsem ten prvni test az do vecera az jsem si tam tu slaboulilinkou carenku "vymalovala" 🙂 Tak ti drzim palce!

Haassi, a ty jsi nemela ani nevolnosti? jestli ne, tak uprimne zavidim 😉

gucci
4. zář 2009

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

CUKROVKA JE OK 😵 😵 😵 😵 😵

marmina
4. zář 2009

gucci, gratuluji k peknym vysledkum! budes mit na vysvedceni asi same jednicky 🙂

janik8774
4. zář 2009

marmina-
to víš že trochu doufám,že se tam objeví,ale je to tak na 10%.
Měla si nějaké nevolnosti před testem?

svetruska
4. zář 2009

Ahojky holky,

mam zase dotazek 😉
taky vas trochu pobolivala / tocila/ hlava? kdy jste stimulovali pripadam si jako na vode ach jo ...
a taky me tak nejak poboliva to brisko ale to je asi normal co 😅 ... kdy do nej picham 😀 ...

svetruska
4. zář 2009

gicci to je fain ze je to ok 😉

marmina
4. zář 2009

ahoj svetrus, to vis, vysoke davky hormonu cloveku zrovna uplne dobre neudelaji, urcite to mas z toho, hodne pij a odpocivej at foliky v klidu narostou

janik, takhle brzo mi blbe nebylo, zacalo to az kolem 6.tt (ale trvalo priblizne do 14.tt, takze diky bohu, ze mi to nezacalo driv 😉 )