Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petula22
7. bře 2011

@bruni Jsem zvědavá, jak se ti tam bude líbit.

lizardka
7. bře 2011

@anna2802 To je hezký....a kolik se jich chytlo?

@bruni já taky měla 2IVF v rozmezí 3měsíců po sobě a teď za měsíc jdeme na další,tak doufám,že bude vše o.k. Jsi mě teď trošku vystrašila?

anna2802
7. bře 2011

v sobotu jsem byla na OPU a dneska jsem volala do laborky ale ty nervy od soboty jsem skoro nespala.Měla jsem strach když jsem odmítla ISCI že mi řeknou že se neoplodnilo nic.Měla jsem 8 folikulu a 5 vajíček tak doufam že mi po prodloužený kultivaci aspon dvě zbydou 😉

bruni
7. bře 2011

@petula22 no já taky 🙂
@lizardka neboj, to já spíš mám jen takový pocit, nikdo nic neříkal, že by to nebylo vhodný 😉
@anna2802 tak super 😉 je to na dobré cestě.

sedmitecka
7. bře 2011

@bruni ahojda, já po stimulce taky dostala mense dřív, po IUI asi 3 dny dřív a po IVF dva.....ty hormony to nějak urychlí 😉

sedmitecka
7. bře 2011

@bruni můžu se zeptat, kdy ses objednávala do GENNETU, že jdete až 4.4.??? myslela jsme, že čekací doba je tak 2-3 týdny 😕 😕 😕 😕 ...já jen pro jistotu, kdybysme taky přestupovali...rozhodnu se podle toho, co se dozvím ve čtvrtek....

janinav
7. bře 2011

@petula22 Děkuju, sílu budu sbírat dost dlouho, ale doufám, že ji seberu 🙂

Jinak držím holky pěsti, ať to klapne. Vydržte testovat až když máte, ať se pak nenervujete, jestli čárka bude sílit a nebo slábnout.

bruni
7. bře 2011

@sedmitecka objednávala jsem se 25.2., takže je to víc jak měsíc. Mě to nepřekvapilo, je to první schůzka a na ni se čeká dýl. Jo a taky jsem chtěla pouze odpoledne, takže třeba to šlo dřív, ale jen dopoledne. Doufám, že tady nevyvolám nějakou přestupní vlnu, to bych nerada. Já opravdu přestupuju pouze kvůli tomu, že v Pronatalu zatím nedělají PICSI, jinak jsem tam byla spokojená. A je možné, že je to jen otázka času, kdy to budou dělat i tady. Jestli o to bude zájem, tak si myslím že centra nebudou dlouho čekat a zavedou to všude. V Gennetu to taky dělají teprve od ledna.

zainab
8. bře 2011

Ahoj bruni, podle cenníku, který jsem dostala v prosinci, Pronatal PICSI dělá. Cena je 7500Kč jako ICSI za 10 vajíček.
Takže za 10 vajíček ICSI plus PICSI je 15 000Kč, malinko levnější než v Gennetu.

bruni
9. bře 2011

@zainab fakt jo 😲 tak to nechápu, vždyť to ani nemají na svých intern. stránkách 😕 no tak v tom případě bych ani nepřecházela a zůstala v Pronatalu. Musim se na to zeptat. Díky za info.

bruni
9. bře 2011

@anna2802 ahoj, tak jak kultivuješ? 😉

anna2802
9. bře 2011

@bruni ahoj já už jsem z toho jelen 😅 nadále kultivujeme zavolejte zítra.To už budou mít nožičky a přijdou mi naproti 😀

bruni
9. bře 2011

@anna2802 tak to je super zpráva 😵 to budou už kabrňáci 😀
@petula22 jak se cítíš? 😉

petula22
9. bře 2011

@bruni Ahoj, no od včera mě docela bolí břicho a píchá na pravé strane, kde bylo vajíčko, tak doufám, že nebudu mít cystu 😖 . Volala si do Pronatalu a zjistila jsi to?

bruni
9. bře 2011

@petula22 neboj, to může být i dobré znamení 😉 volat do Pronatalu nebudu, zeptám se v pondělí mého gynekologa, jdu tam na prohlídku a rozhodnout se co dál 🙂

petula22
9. bře 2011

@bruni Mě takto bolela cysta, když jsem jí měla... Uvidíme příští týden, ale moc tomu nevěřím. Tak jsem zvědavá, jestli teda zůstaneš věrná nám 😀

bruni
9. bře 2011

@petula22 pokud budou PICSI v Pronatalu dělat, tak určitě zůstanu 😉 už jsem tam zvyklá a spokojená. Ale čím dál víc uvažuju že na další pokus půjdu až po prázdninách. Chci si teď od všeho odpočinout a v létě ještě cestovat, když už pak nebudu moct 😉 až budu těhu 😀

bruni
10. bře 2011

@anna2802 tak jak? 🙂 už jedete?

anna2802
10. bře 2011

@bruni ahoj tak jsou dva kulíškové v pupíku 😀 držte palečky 😉

lizardka
10. bře 2011

@anna2802 Držím už teď... 😉

petula22
11. bře 2011

@anna2802 Držím palce 😀
U nás IUI nevyšlo, dnes dorazila MS, jdu se objednat a snad se s nimi domluvím, aby mě na UZ vzali dřív než 11 DC, páč se to minule prošvihlo, ovulka byla už 12 DC.

bruni
11. bře 2011

@anna2802 tak supéééééééér, moc gratuluju že ste to dotáhly do pupíkova 😀 a máte mrazáčky?
@petula22 ☹ co se dá dělat než zas jít dál viď A platíš něco za IUI?

petula22
11. bře 2011

@bruni Platili jsem jen Pregnyl 150,-. Ted jsem tam volala a docela mě rozhodili, že se jim už tento měsíc nikam nevejdu, že toho mají moc, že mám počkat až přijde další MS a pak se objednat, ale to bude to samé, to budou mít vždy nabité dopředu, když se objednávám na 9 DC. Jo zavolat Němci, tak se přetrhnou...

bruni
11. bře 2011

@petula22 tak to zkus přes svého obvodního. Já tak byla a bez problémů mi udělali IUI v nemocnici, se kterou můj gynekolog spolupracuje. IUI můžeš mít 6x v roce a Pronatalu bude jedno, kde.

petula22
11. bře 2011

@bruni Ted jsem docela znechucená a nechce se mi vůbec do ničeho... Uvidím až to přejde.

bruni
11. bře 2011

@petula22 jasně, chápu, chce to čas ☹ já byla dnes poprvé na reflexní masáži a zjistila mi, že mám špatný vaječník, vejcovod, slezinu, žaludek, hypofýzu, aniž by cokoliv o mě věděla. Takže budu ty body na chodidle masírovat a uvidíme, zda se něco stane 🙂

sedmitecka
11. bře 2011

@anna2802 držííím!!!!! opatruj je 🙂 🙂 🙂

sedmitecka
11. bře 2011

@petula22 ☹ ☹

sedmitecka
11. bře 2011

tak my jsme vfasovali doporučení na genetiku i imunologii, takže začíná kolečko vyšetření a čekání, IVF nejdřív v červnu, až budou všechny výsledky 🙂 🙂

lizardka
12. bře 2011

@sedmitecka A o tu imunologii jsis řekla sama,nebo Ti ji hned nabídli oni?