Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

kamino
22. dub 2012

@ivussska V pohode,mě taky bolelo břicho 3 dny,hlavně večer,hlavně Nestresuj,nic se neděje,je to fakt O.K. Za 12 dní čekám radostnou zprávu,ze je na testru alespoň duch😉

ivussska
22. dub 2012

@kamino kéž by, čekám na ně dva roky, už bysme si je snad i zasloužili 😉 Tobě se povedlo 1. IUI?

kamino
22. dub 2012

@ivussska Musím zaklepat,ještě jsem neporodila,ale v 35 letech, s PCO a s BMI 32 se to povedlo napoprvy. V srpnu jsme byli poprvé v PRonatalu, v září jsem léčila zánět,v říjnu stimulace a v listopadu // 😉 drzim ti moc palce ať to máš taky tak a Nestresuj !

ivussska
23. dub 2012

@kamino tak to je skvělý 🙂 Držím palečky a věřím, že to dotáhnete do zdárného konce a pak se už budeš jen radovat z krásného a zdravého miminka 😉

kamino
23. dub 2012

@ivussska Diky,zatim vse bez problemu,ani jednou nevolnost,jen jsem z pocatku slintala jak bernardyn,to je jeden z duvodu,proc se maly bude jmenovat Bohous😉 tak ver a moc se nesleduj,dlabej listovku a bude to v pohode😉

ivussska
23. dub 2012

@kamino dlabu jí už dlouho, tak jsem připravená, jen to nejdůležitější aby přišlo 🙂 A jak dlouho jste se snažili?

kamino
23. dub 2012

@ivussska Nevim,jak to nazvat..prasky jsem vysadila cca 2roky pred Pronatalem,ale zjistila jsem,ze mam v haji i itstitnou zlazu,tak jsem se nejdriv lecila s ni,nechavali jsme tomu volny prubeh,ale pak mi endokrinolozka doporucila Pronatal a udelala dobre😉 byl to hroznej fofr😉

briuska
27. dub 2012

ahojky, po dnešní návštěvě v Pronatalu si začínám píchat Mneopur a asi v 1/2 května bych měla jít na 1. IUI.... nejde taky někdo na IUI????? 🙂

bruni
30. dub 2012

@briuska Tak držím pěsti, ať se zadaří napoprvé 😉

luciannac
30. dub 2012

Holky tak zase nic dnes 15DPO a vcera test / 😒

ivussska
30. dub 2012

@luciannac to mě mrzí ☹ Tak zkus ještě tak za dva za tři dny, přece jen tak nepíší ve zprávě co nám dali z Pronatalu, aby se testovalo až za 3 týdny, co?

beruska1982
1. kvě 2012

Holky,prosím Vás o radu.Jsem těhotná po IVF 4 týdny 🙂 .Pan doktor mi napsal do zprávy brát 1 utrogestan ráno a jeden večer.Dřív jsem brala 2 ráno a 2 večer.Vy jste to braly taky jako já?Moc diky za odpověd.

luciannac
1. kvě 2012

@ivussska Ivu kupodivu jsem se s tim nejak smirila, stejnak jsem dnes stala cely den pod RTG.

kamino
1. kvě 2012

@beruska1982 Po IUI jsem brala do 12 tydne 2-0-2.

bruni
2. kvě 2012

@luciannac to je mi líto ☹
@beruska1982 paráda, výborná zpráva 😉 já brala do 9. týdne 2-2-2 pak vysadila, pak začala krvácet (hematom) a znovu do 15. týdne brala ale 1-1-1. Každý to má jinak, takže to vůbec neřeš. Čím míň ti ho nasadí tím buď radši, já po něm pak měla zánět z toho věčnýho zavádění 😝

ankava
2. kvě 2012

@beruska1982 mě napsali nejdřív 1-1-1, ale pak jsem se na to zeptala znovu dr. Slámové a ta zvýšila a brala jsem až do 14. týdne 2-2-2, u mě to bylo proto, že mám hodně nízké hormonální hladiny. U každého je to jinak.
Klidně se na to ještě jednou zeptej. Ale stejně si myslím, že když se má těhotenství udržet, tak je to něčím jiným než utrogestanem. Přeju ti hezké bezproblémové těhotenství.

ivussska
2. kvě 2012

@kamino ahoj 🙂 Můžu se zeptat kolikátý dpo ti vyšel pozit. TT? Já jsem dnes 11 DPO a nevydržela jsem a ráno testla a nic. Je určitě ještě brzy, že jo?

kamino
2. kvě 2012

@ivussska Vzhledem k tomu,ze v te dobe jsem byla ve vypovedni dobe a litala po konkurzech,tak jsem testovat zapomnela a poprve testovala 15 den a to tam byl duch. Asi za 3 dny uz to bylo jasne. Tak nestresuj😉

ivussska
2. kvě 2012

@kamino Jéé tak to si mě trochu uklidnila 🙂 Já tu pročítám neustále nějaké diskuze a tam většinou měly holky 11 nebo 12 DPO ducha, tak jsem začla trochu panikařit 😅

kamino
2. kvě 2012

@ivussska Nestresuj a uklidni se. A kdyz to nevyjde ted,vyjde to priste😉

ivussska
4. kvě 2012

Holky asi je to tam 😀 Včera nic a dnes tohle

anna2802
4. kvě 2012

@ivussska já ho vidim 😀 😀 😀 potichu gratuluju 😉

briuska
5. kvě 2012

@ivussska taky vidím ducha....některý holky psaly na koníkovi že 11 DPO měly ducha z injekce po pregnylu....ale věřím, že tohle bude bublinka u tebe v bříšku, uvidíš jestli bude sílit, moc moc držím palce 🙂 😉

ivussska
5. kvě 2012

@briuska jenže já dělala testy od 11 DPO a jsou úplně bílé a tohle byl 13 DPO a dnes 14 a byl silnější. Manžel má u sebe foťák, tak pak sem hodím další foto 🙂

briuska
5. kvě 2012

😉 @ivussska no tak to máš jistotu, když jsi je předtím měla bílé...takže: MOC GRATULUJI 🙂

ivussska
5. kvě 2012

@briuska děkuji 🙂

ivussska
5. kvě 2012

Holky kdyby to náhodou opravdu vyšlo, tak ke kterému dr. se mám objednat ke svému gyn. nebo do Pronatalu? Mám to tam celkem daleko (skoro 100 km) tak by bylo fajn kdybych mohla jít ke svému. Dá se tam s nimi nějak domluvit?

kamino
5. kvě 2012

@ivussska Jakmile ti v PRonatalu potvrdí srdeční akci,tak ti dají zprávu pro tvého lékaře a budes chodit ke svému. Neboj,to by museli mit ten barák nafukovací,aby se tam všechny tehule vešly😉 Nechod tam zbytečně brzy, teď tam stejně nic neuvidí,nejdřív tam zavolej,jakmile budes mit dvě porane dálnice😉 drzim moc palce😉

marmina
7. kvě 2012

@ivussska ahojky! tak to vypadá nadějně!!!vidíš, 1. pokus bývá někdy nad očekávání úspěšný 😉

ivussska
7. kvě 2012

@marmina já sem děsně šťastná, vůbec už jsem to nečekala. Tak doufám, že bude vše v pořádku 😉 A co ty, jak pokračuješ?