Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

briuska
16. srp 2012

ahojky holky,jenom vam v rychlosti napisu vysledky, jestli uz jsem to sem nepsala...snad se neopakuji (pisu z mobilu a to je des, kolikrat mi to nechce nacist, nebo nacte stranky rozsekane)...takze, 12 den po transferu hcg 594, juchuuuu...pristi patek jdu na utz.moc vas vsechny zdravim a brzy vas doctu..pa

petris82
16. srp 2012

@briuska ahoj Lucko, jj uz jsi to psala, ale i tak znovu gratuluji 😀 Jak se citis??

elliem
16. srp 2012

@briuska tak teď už můžu zařvat GRATULACEEEEEEEEEEEEEE 😀 😀 😀 jupííííí🙂)

elliem
16. srp 2012

@petris82 tak docvakni ještě tu druhou půlku, to musíš do strijku nakapat celou flašu, se nediv že jen špiníš, když to pití šidíš 😀 😀

briuska
16. srp 2012

jee,tak to jsem nechtela, opakovat se...ale rikala jsem si, ze vam musim dat vedet. 🙂.jak pisu ve vice diskuzich,tak nevim, kam jsem to uz napsala...vsude jsem slibila, ze se ozvu,a z toho mobilu hledat kam jsem naposledy psala je hrozny.ani smajlici mi nejdou, tukam jd rucne.

petris82
16. srp 2012

@elliem no tak vecer teda no....kdyz myslis 😀 ale jestli nedorazi, tak beda ti 😝

petris82
16. srp 2012

@briuska no s takovyma dobryma zpravama se klidne opakuj!!! To my radi slysime!!! 😉 A uz se citis nejak tehotne??

elliem
16. srp 2012

@petris82 dorazí neboj, nedávno byla u mě, do španělska je dlouhá cesta, jela na kole, ale počátám, že zítra bude u tebe🙂)) prosím tě a zpátky už ji neposílej!!!

elliem
16. srp 2012

@briuska jak se cítíš mamino🙂?!

petris82
16. srp 2012

@elliem ja ji snad zaplatim letenku nebo co a jestli dorazi do zitra , tak i v 1. tride poleti 😀

elliem
16. srp 2012

@petris82 neboj, zítra dorazí, slibuju🙂)

petris82
16. srp 2012

@elliem cestne pionyrske? a copak vyvadis doma?pracujes nebo uz jsi to zabalila pro dnesek? Ja si zapla prostreno VIP- bara nesvadbova.

elliem
16. srp 2012

@petris82 no popravdě, klepu tu spacky, asi si na chvilku schrupnu🙂 Nesvadbová byla super🙂!

lucido
16. srp 2012

@elliem Ahoj, no já měla sen s babičkou to samé jako Ty Markét.
@petris82 Porod teda ve snu ještě nebyl, ale plno blbostí se mi zdá.
Právě jsem Vás stihla dočíst.

petris82
16. srp 2012

@lucido ahoj, to jsme to tady rozjely v Pronatalu, vid? Uz jsi doma?
@elliem tak si dachni siestu, aspon se budes citit trochu jako ve Spanelsku 😉

briuska
16. srp 2012

@petris82 @elliem holky konečně jsem vás trochu dočetla, teda vy jste se rozjely! 😉 ..což je super....v práci se poslední dny nemohu pořádně soustředit, chvílemi se pak neudržím a vlezu na koníka. Jenže PC máme hlídané, tak musím přes mobil, a to je celá věčnost, než se mi to načte. Pak mě to kolikrát spadne...že bych to nejradši zahodila, jenže jsem hrozně zvědavá na všechny novinky, takže nervozně čekám, než se mi milostivě načte nějaká stránka 😀 .Tabulka nám zůstala kdesi na předchozích stránkách, tak teď nějak nemám přehled... 😖 jak to vlastně je?

@petris82 čekáš každou minutkou na mršku? podporuješ červeným dobrým? (mňam)
@elliem už jsi po Pregnylu a brzy brzičko OPU?
@lucido ?

Ještě vám musím napsat, co se mi stalo. Výsledky z krve mi řekla sestrička, ať si vyzvednu osobně. Jenže jsem se ráno nemohla uvonit z práce, tak jsem do laborky zavolala, že pošlu syna. Můj 13 letý docela slušně vychovaný syn tam tedy šel, a sestřička mu říká: ..."a co budeš mít, sestřičku, nebo chlapečka"?....prý otevřel pusu, chvilku na ty sestričky koukal, pak vzal papír a bez pozdravu odešel.... 😀 . Byl chudáček v šoku. Pak mi telefonoval...když jsem mu řekla, že to mělo být překvapení,
začal vískat radostí a hulákat..a jásat. 😅 😀 ...měl šílenou radost. On totiž už cca 2 roky škemrá o sourozence.

lucido
16. srp 2012

@petris82 Ahoj Peťo, ještě jsem v práci a tvořím hodnoty. Moc jsem v noci nespala a jsem jak praštěná parním válcem. Jo, konečně sse diskuze zase rozjela díky Tobě a Markét.

lucido
16. srp 2012

@briuska Ahoj Luci, já to do tabulky dala a posílala.
To s tím výsledkem muselo být zajímavý, milé překvápko pro syna.

elliem
16. srp 2012

@petris82 tak jsem si krásně schrupla, doufám, že v noci nebudu koukat do stropu🙂
@lucido ahoj pracante, už toho nech, práce ti neuteče🙂 jdu najít tabulku
@briuska hezky nám ji aktualizuj, mamino🙂!!

elliem
16. srp 2012

Elliem - 1IVF březen 2012 CUBE Praha (ICSI+PK, Decapetyl+Gonal), 20 vajíček, 9 embryí, zavedeny dvě blastocysty, žádný sněhuláček. TN.
2IVF srpen 2012 Pronatal Praha (ICSI+PICSI+PK, Decapeptyl+Gonal+Luveris), 15.8.UTZ Prejem peknou urodicku.

Briuska - CAR Pronatal Praha, 2x IUI jaro 2012 neúspěšné, 1. IVF srpen 2012 (ICSI+PK, stimulace Menopur, Cetrotide), 8 vajíček, 4 embrya, zavedena jedna blastocysta po 5 PK, 3 mrazáčci Zitra prejem vysoke vysledky krve!

Petris82 - Pronatal Pha, kveten IUI neuspesne, cerven 1. IVF( kratky protokol gonal+ cetrotide, ICSI+PK) 4 vajicka,2embrya, zavedena 1morulka,zadny snehulacek Ceka na mrchu a zari zacne dlouhy protokol. Přejeme, aby mrcha dorazila co nejdříve!

Lucido - CAR Pronatala Pha, 1.IVF duben 2012 (stimulace Gonal, Cetrotide, ICSI + PK), 22 vajíček - z toho 1 blastocysta zavedena, 9 mrazáčků. 5/2012 z toho mimoděložní. Nyní čekačka na KET. Přejeme, aby čekání uteklo jako voda

briuska
16. srp 2012

@elliem pořád mě to trošku hlodá, jestli budu maminka (zase)...ale už jsou to menší nervy než čekání na čárky. 😵 Tabulku zkusím aktualizovat, ale vy @petris82 @elliem @lucido jste tu holčiny častěji, takže myslím, že budu v závěsu ... a budu si vás pořád zpětně dočítat... 😕

elliem
16. srp 2012

@briuska no jsme tu trochu ukecaný....tak budeš mít večer co dělat, alespoň nebudeš mít čas myslet na blbosti 😉

briuska
16. srp 2012

@elliem 😀 😀 😀

petris82
16. srp 2012

@briuska tak to je vtipne jak se to dozvedel synacek 🙂
@elliem @lucido ja nevim jestli misto mrchy ke mne nedorazi prechod, protoze ze me furt leje. Ted jsem byla u ocni a kdyz jsem tam dosla, tekly mi uplne vodopady po zadech .... No hnus! Lucko doufam ze uz jsi dohodnotila a velebis si doma jako Market! Co ty? Neboj kdyz vecer budes koukat do stropu, dospis to v Pronatalu 😉

elliem
16. srp 2012

@petris82 no ted jsem snedla večeři a došlo mi, že jsem se měla krotit s kořením, budu mít žízeň.. Do půlnoci ale muzu pít, pisou že nesmím 6h před zákrokem.. 🙂

briuska
16. srp 2012

@petris82 já teď koukám, že jsem napsala blbost...mělo tam být: "sestřičku, nebo bratříčka" (místo chlapečka)...ale to vám určitě došlo, že jo 😀...
Teď jsi jdu vygooglit, jestli v těhotenství mohu trochu červeného vína. Manžel mi včera koupil růži a C. Savinon, mám ho prý pít po deckách 😕...ale mám strach i z té decky... 😖

briuska
16. srp 2012

@elliem já jsem pila ještě v 22h a to jsem i řekla a anesteziolog na to OK

petris82
16. srp 2012

@briuska ha tak ja jsem rovnou precetla bratricka.... 😉 ted jsem si to znovu musela precist a ten chlapecek tam je. Ja myslim ze fakt decka neublizi pokud ho nebudes pit kazdy den cele tehotenstvi 😲 ale musis jak se citis, jestli pak budes mit hodne vycitek, tak si ho radeji nedavej at nejsi nervni! @elliem no tak poradne ted pij, dokud muzes.... Dala sis doufam alespon neco lehciho? Ne nejake knedlo vepro zelo 🙂

briuska
16. srp 2012

@petris82 hehe...to za tebe domyslet mozek automaticky...jako když čteš text kde chybí část písmen 😀
tady jsem vygooglila k tomu alkoholu, co myslíte? http://ona.idnes.cz/tehotne-i-kojici-zeny-se-na...

petris82
16. srp 2012

@briuska no vidis tak si dej malinkou sklenku.... a je to. 😉 Hele a kdy jsi to chtela rict synatorovi? Jeste me tak napada proc se sestricka pta jestli bude mit segru nebo brachu, copak nevedela ze to byly tehotenske testy? 😀