Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

segra_bruni
20. říj 2012

@briuska 🙂)) v moji tab.nejste protoze jste prisly pak a ne proto ze se tu moc nevyskytujete 😀 jste tu hoooodne casto bud v klidu 😉 ale nejsem schopna vse obsahnout a zadny patent tu na to nemam a jsem moc rada kdyz si tab.tvorite samy 🙂 mam rada tabulky 🙂))) a moc se tesim az budete mit takovou jak my 🙂 x.tt + TP 😉 neb vse ostatni trable budou zapomenuty 🙂 @elliem

segra_bruni
20. říj 2012

@zuzanka26 @kamino diky moc za fajn zpravy 😉

luccy82
20. říj 2012

@segra_bruni Ahoj, tak jsem se po dvou měsících koukla na koníka 🙂 Určitě je tu plno novinek, ale nemám moc čas to pročítat. Daří se mi moc fajn. Natálka krásné roste, je to naše zlatíčko i když je to občas dost náročné. Hrozně to utíká, už jí byly dva měsíce. A co Bruni? jak ta se má?

segra_bruni
20. říj 2012

@luccy82 ahoooj 🙂 no proto jsem Ti poslala i IP neb mi bylo jasne ze jsi na tom asi tak stejne jak bruni 😝 😀 co na konika uz nestiha chodit ... ale to myslim je zcela OK vsak miminko ma prednost 🙂 jen ja tu jeste nakukuju a netrpelive vyckavam do posled.porodu z tabulky 😀 @papuchalk 😉 i kdyz nevim nevim stejne mne to sem bude tahnout neb uz mi k srdci prirostly i nove maminky tu 😵 ... jen ten net je hrozny zrout casu 😝 😝 😎 ... ptas se na segru @bruni ? snad nam to tu pisne sama 😀 snad .... jinak dnes jsem ji videla /mmch uz si i dopsala zaver clanku "Cekani na zazrak" 🙂 /, Tobík spal v kocarku a moje dcera ho vozila 😉

segra_bruni
20. říj 2012

@ivussska supeeeeeeer 😉 drzim palce !!! a zdravim z teto diskuze 😉 vzpominame 😉

ivussska
21. říj 2012

@segra_bruni děkuji, doufám že to tentokrát vyjde 😉

segra_bruni
21. říj 2012

@ivussska 8.tt 😵 objevila jsem te zkrz nove pridane fotky 😎 kde jsem si precetla i nove novinky 😉 mam z toho velikou radoooooost!!! 😵

ivussska
21. říj 2012

@segra_bruni já také, ale mám neustále problémy se špiněním a tak se pořád bojím, aby to nedopadlo jako předtím.

elliem
21. říj 2012

@briuska tak bolesti hlavy mě od včerejška taky trápí...
@lucido jak je Lucinko?

lucido
21. říj 2012

@elliem Ahoj, tak dnes je to lepší, jen malé špinění. Popíjím vodu s citronem a Ascorutin mám už v zásobě, tak případně si ho nasadím.
Migrénu mám od včerejška, možná je to také tím počasím. Ani se mi nechce ven na procházku jak je ošklivo.

elliem
21. říj 2012

@lucido to je dobre, ze je ti lip!!! Toho ascorutinu se neboj, neublíží. Taky mě napadlo, že je to počasím, je skoro poledne a ja ležím ještě v posteli🙂 uz se ale budu muset pomaličku vykopat, k obědu se chystám dělat lasagne a ty chvilku trvají...

lucido
21. říj 2012

@elliem Já bych taky nejraději šla spát, tak si asi dám šlofíka ve 14:00 hod., kdy si zavádím Utrogestan a na hodinku si schrupnu. Dobrou chuť k obědu. My máme Szegedin s knedlikem.

petris82
21. říj 2012

@briuska 😉 no mam dobre zpravy 😉 pamatujes jak jsme ty , ja a @elliem psaly datum porodu a ja s Marketou jeste ani nevedely kdy bude OPU? 😉 tak ono to snad opravdu vyjde ty datumy, vid?
@lucido doufam ze uz je dobre! 😉

lucido
21. říj 2012

@petris82 Ahoj, no na to se pamatuji jak jste si to pěkně naplánovaly 🙂. Jinak já už mám jen špinění, tak snad to bude v pořádku.

segra_bruni
21. říj 2012

@ivussska ty probl.ma hodne maminek, precti si rady tu ... 😉

briuska
21. říj 2012

@petris82 jasně že pamatuji, a vyjde to!! chichi....mám radost 😀 😵 😵

lucido
21. říj 2012

Holky, do kterého týdne se má brát Utrogestan a Prednison? Já mám k tomu ještě Estrofem a už se nemohu dočkat až budu bez prášků 🙂.

petris82
21. říj 2012

@lucido prednison jsem myslela ze do vybrani krabicky.... tys to jeste nedobrala? A utros do 12 tydne! Ja k tomu zas picham injekce na krev...taky uz se chci neceho zbavit!

briuska
21. říj 2012

@lucido mě to nikdo neřekl, Utroš jsem brala do 13 tt, pak už jsem toho měla plný zuby, tak jsem ho vysadila /zbývalo mi už jen pár globulek). Etsroferm nevím....

maximka33
21. říj 2012

@lucido jj utrogestan do 13tt.

elliem
21. říj 2012

@lucido utrogestan do 12tt, prednison do dobráni krabičky🙂

lucido
21. říj 2012

@petris82 Jejej, to tě obdivuji s tím pícháním injekcí.
Holky, děkuji za odpovědi. Já mám Prednison už 2 týdny snížený na 1/2 denně, takže dobírám krabičku a ve středu jdu naposledy do Pronatalu, tak uvidím co mi MUDr. řekne. Jin ak Prednison už beru od začátku srpna kvůli výsledkům z imunologie. Moc se těším, až nebudu muset brát nic mino vitamínů pro těhotné.

elliem
21. říj 2012

@lucido neboj Luci, za chvilku se pilulí a globulí znavíš, zatím to ale ber tak, ze se díky tomu všemu těhotenství má šanci v klidu rozvíjet. Kamarádka hned po IVF, kdy zjistila na UTZ, ze je těhotná, odjela autem do Chorvatska a přestala brát utrogestan, no a přišli o to... Po IVF přeci jen tělo potřebuje trochu pomoct...

lola22
25. říj 2012

Ahoj holky, před časem jsem sem chodila. Díky Pronatalu se nám před 8 dny narodila krásná holčička. Moc Vám držím všem palce!!!

segra_bruni
25. říj 2012

@lola22 ahoj ahoj vitej!!! diky za bezva zpravy 🙂 17.10.??? nebo kdy? 🙂 a co jmeno? ma?? 😉 jsem rada ze jsi se ozvala 🙂 diky moc

maximka33
25. říj 2012

@lola22 to je krásná zpráva!

holky, co jste měly IUI, taky vás celkem často potom pobolívalo břicho? jako nic strašného, ale asi to bude z hormonů. těžko mi pár dní po iui můžou začít bolesti dělohy že..

lucido
26. říj 2012

@lola22 Ahoj, moc gratuluji ke krásné holčičce!

luciannac
26. říj 2012

Ahoj Holky, omlouvám se dlouho jsem tu nebyla, po 2 neúspěšném IUI jsme si dali s manželem volno. Bylo léto a my cestovali a pařili, dnes jsme byli v Pronatalu- pro loky k 3IUI, ve čtvrtek jedu na KO UZ. Když to nevyjde tak v lednu IVF.
Gratuluji všem těhulkám a maminám. Mám z Vás radost.

maximka33
26. říj 2012

@luciannac ahojky, možná si na mě vzpomínáš z jiného tématu, iui, já na tebe jo. tak se třeba někdy v Pronatalu sejdem. dnes jsem 7. den po IUI. to čekání je fakt útrpné 😒

luciannac
26. říj 2012

Samozřejmě že si na Tebe vzpomínám, tak držím pěstičky at to dopadne, jojo cekani je des. tak tfuj tfuj a bojujeme dale 🙂