Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

oskarka
24. led 2008

já to taky nikomu neřekla a jak to dopadlo? všichni si podle razítka mé gynekoložky - nenechala jsem si dát razítko CAR, vydedukovali, že jsem těhotná, že už nepřijdu a všude to roztrubovali. když jsem v den negativního krevního testu dorazila do práce, musela jsem čelit dotazům typu: jak se cítíš, těhulko? budeš chodit do práce nebo ses přišla jenom podívat?. no prostě k breku a k vzteku.
nevím, co dělat teď.

jmisa
24. led 2008

Bych tvrdila, že mám gyn. problémy a o dítěti neuvažuju a fertig. Protože jinak bych se tady z toho musela zbláznit.

A to jde si tam dát jiné razítko? Ale to Ti pak neschopenku vystavuje gyndař ne? To bych zase nerada přišla o neomezený vycházky 😀

chiwule
24. led 2008

ahoj babušky, tak zítra si jdu pro rozpis na 1. IVF 😉 KONEČNĚ!
Večer si vás dočtu, teď musím mazat... zatím páček

jmisa
24. led 2008

Chiw, tak už se Ti mimi blíží, co? Chvilkama jsem z Tebe měla pocit, že si myslíš, že ještě na IVF nenastal ten pravý čas, že si s ním nebyla vnitřně srovnaná nebo jak to napsat.

kalka
25. led 2008

čauky holčiny. Co to znamená ten ROZPIS?.. Do konce března nám doktor nechal ještě šanci na přirozený otěhotnění. A pokud se nezadaří, tak v dubnu se rozjede IVF. Vůbec si neumím představit jak dlouho to bude trvat než se dostanu k samotnému transféru embrijka. Může mi z vás některá napsat jak to probíhá a když v dubnu půjdu do Pronatalu na Praze 4 jak to všechno dlouho potrvá???..

jmisa
25. led 2008

Kalka, a už si tam byla? Nebo to bude první návštěva? A máš za sebou už nějaká vyšetření?

murasek
25. led 2008

ahoj, ahoj - nesel nm par dni internet, tak jsem moc rada, ze opet funguje a muzu tady byt s vama, jdu vas docist, co je noveho. 😎

murasek
25. led 2008

teda MIkul, ty uz mas u sebe bojovniky, moc gratuluju - at je to dobry.
Chiw - IVF? no to se tady pekne rozjelo.
jmiso - ohledne prace, jak rikas, gynekologicke problemy jsou nejlepsi. Ja nemam jetse tehu potvrzeno a uz se pry ptaji, kdy se to narodi - jak rika oskarka - k vzteku. jsem doma a docela si to uzivam.... holky, ja budu mit za chvilku zadek jak "styrskej valach" z toho hoveni 😀 😀 😀

piste piste, jsem zvedava, jak se mate 😅

jmisa
25. led 2008

Murasek, no jestli budu doma, tak se budu muset v jídle hlídat, protože když nebudu moc zkraje cvičit, tak bych kynula a kynula 😀 Já dost žeru, ale tím, že hodně sportuju, tak je to v pohodě, ale jak omezím pohyb, tak má váha stoupající tendenci 😀

murasek
25. led 2008

aHOJ miso... ja brouzdam po strankach, nevsimla jsem si, zes odpovedela tak brzo. Jak se vede? s tim jidlem to nei zase takova hruza, mam hlad sice porad , ale snazim se to nejak redukovat 😀 😀

jmisa
25. led 2008

Mur, dobře 🙂 V pondělí volám na výsledky genetiky, 5.2. jdu na sepsání žádosti a pak uvidíme, jak to vyjde 🙂

murasek
25. led 2008

jj, ted jsem to zrovna precetla na jine diskuzi 😀 😀 ... to uz mas za chvilku - tak co pekarnicka?

jmisa
25. led 2008

No asi jsem vybrala, teď čekám, až se nějak sladím s kamarádkou, co mi ji půjčí na ozkoušení, pak ji budu muset někde sehnat, protože je dost vyprodaná.
Vybrala jsem Moulinex XXL.

murasek
25. led 2008

no tak to je super, uz se tesis, ze? az budes doma carovat 😎 😎 my jsme ted momentalne ujeli na smesi chleba koupene v Nemecku, je tam hodne seminek a stoji to par kacek. "svoje" chleby ted uz delam minimalne, ale zase to prijde, to je super, ze je patek - to uz pujdes za chvilku domu, co? dneska mas kratkou...

jmisa
25. led 2008

jj, dneska mám krátkou, ve 13,30 končím, huráááá 🙂

Koukala jsem na IVF, že jsi 10 den po ET a nezkoušela si testovat? to už by tam mohlo něco být vidět, ne? Jak starý si měla emroše?

murasek
25. led 2008

jmiso, 4denni... ja to zkusila uz 8.den a tu druhou carku jsem si tam asi jen predstavovala, zatim teda nic, tak ted nechci, abych nebyla zklamana...

jmisa
25. led 2008

Mur, no já bych se musela nechat zavřít pod zámek bez testů 😀 Protože ty si vlastně 14 DPO a to by mě svrběla ruka. Obdivuju to 😉

oskarka
25. led 2008

Konečně pátek, ahoj holky.
Murasku, držím pěsti ať Ti to vyjde!!!

murasek
25. led 2008

ahoj oskarko,
miso, to vis, ze ruka me svrbi, ale .... radeji blazena nevedomost az do krevniho testu a pak se uvidi.
oskarko - diky.

jmisa
25. led 2008

Mur, a proč Vám to vůbec nejde? A to je 1.IVF?

murasek
25. led 2008

miso, je to nase 1.IVF, nic jineho jsem zatim nemela, manza je po M/T, spermijky nasli, predtim nemel zadne. mela jsem metodu ICSI

jmisa
25. led 2008

aha, tak to je jako my, ikdyž tedy my něco spermoníků máme 🙂

oskarka
25. led 2008

Holky, já jsem teď nervní z toho, aby ta embryjka přežila rozmrazení a KET se ve středu konal (vše se dozvím až ve středu ráno kdy budu volat embryologům)...Dneska si musím píchnout Pregnyl, to mi zase bude divně...

murasek
25. led 2008

oskarko, to zvladnes a pak uslysis tu hezkou vetu, transfer bude dnes v tolik a tolik.... uzijte s hezky vikend a pak uz to bude raz na raz. kolik mas mrazacku?

oskarka
25. led 2008

doufám, že to tak bude. máme 6 sněhuláčků.

murasek
25. led 2008

tak to je krasne, oni urcite dobre roztajou, neboj

oskarka
25. led 2008

o vikendu bychom chteli nekam vyrazit - podivat se do nejakeho ne moc vzdaleneho mesta a v nedeli jdeme k babicce - mela 87 narozeniny a taky poklidime byt, abych pak po transferu mohla odpocivat

jmisa
25. led 2008

Oskar, to bude dobrý, uvidíš 😉

murasek
25. led 2008

tak to ti opravdu utece, kdyz mate tak nabity program

kalka
25. led 2008

jmisa

mám za sebou snad všechna vyšetření.. od krevní profily, imunologické vyšetření, laparoskopii, partner nekolikrárát spermiogram.. kromě toho, že mi zjistili alergii na sperma.. ale to už jsme vyléčili.. pak sem byla na jednom IUI.. to nevyšlo.. ale ještě v Pronatalu jsem nebyla.. jen jsem domluvená s doktorem, že v dubnu mě tam pošle.. tak nevím jak co pak bude trvat dlouho