Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
14. únor 2008

ninco, to by asi nebylo úplně rozumné, je dobré po hormonální stimulaci injekcema nechat 2-3 měsíce pauzu a v Pronatalu to rozhodně dodržují. Tělo si musí odpočinout, není to nic jednoduchého cpát do sebe takovou dávku hormonů, natož pak při stimulaci na IVF.

ninca
14. únor 2008

Škoda, nepředpokládám, že by se zadařilo hned 1.IUI. A pak dlouhé čekání na další stimulaci.... 😢

chiwule
14. únor 2008

IUI si můžeš nechat dělat v každém cyklu, i v tom odpočívacím. Jen v tom se stimulací máš vyšší šanci 😉

ninca
14. únor 2008

Mám totálně anovulační cykly, takže to bude bez stimulace zbytečné. Poslední cyklus jsem měla 105 dní ukončený injekcí Agolutinu. No nic, musím věřit, že vyjde IUI 🙂 Díky moc za radu.

chiwule
14. únor 2008

hmmm. tak ti možná dají v těch "odpočinkových" cyklech jen Clostyl nebo Clomhexal... že to nebudeš mít injekční formou... a nebo se ti to tak díky injekcím srovná, že ty další dva cykly budou dobíhat pod vlivem hormonů ovulačně 😉 nezoufej, oni si tě ohlídají 😉 🙂

ninca
14. únor 2008

Díky moc za podporu, hlavní je věřit. Držím ti palce. 🙂

chiwule
14. únor 2008

díky, já tobě taky 😉 🙂

oskarka
15. únor 2008

Ahoj holky, konečně jsem u PC. Testik je POZITIVNÍÍÍÍÍÍ🙂.
Máme ohromnou radost a doufáme, že ultrazvuk příští pátek potvrdí správné těhotenství. Jsme velmi zvědavi, kolik miminek je uvnitř. Všem přeji kráááásnýýýý den.

jmisa
15. únor 2008

Oskar, co takhle dvojičky? 😀

ceeruti
15. únor 2008

mikulko-stráááááááááááááááááášně graulujííííííííí-opatruj se 😀 A všem držím pesti at je tento rok pro vsechny uspesný. 😀

ceeruti
15. únor 2008

oskarko-no Tobě takýýýýýýýýýý obrovská gratulace!!!!!!!!!!!Hlavne,at je vse v poradku-holky,opatrujte se!!!!!!!!

oskarka
15. únor 2008

Ahoj ceeruti, děkuji, je to teprve úúúplný začátek, ale jsem šťastná.

campi
16. únor 2008

To je dalsi krasna zprava! Uspesnost nam tu pekne roste. Ted je na rade s carkama chiwule

ceeruti
16. únor 2008

oskarko-ja vím,ale ono to uteče 🙂 Vysetření,kontroly,poradny,jestli pujdes na screening do Pronatalu...Je toho hodně,hlavně at je vse v poraku a prcek poradne roste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chiwule moooooooooooooooc Ti přeji poradne // porad Vás šmíruji,ono to neda 🙂))
Tenhle rok se bude PLODIT A RODIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bez vyjimky!!!! 😀

campi
18. únor 2008

Ceeruti: diky za prani a predpoved na tento rok🙂

V nedeli jsme byli na IUI, byl tam dr. Kult, pripada mi moc vtipnej a sympatickej. Vubec se mi nezda, ze by byl nemluva... Za 3 tydny uvidim, moc tomu neverim po tom, co si clovek o uspesnosti IUI cte, ale samozrejme doufam.
No, pokud to nevyjde, tak bych IUI uz nezkousela a IVF by bylo tak v kvetnu-cervnu.

gucci
19. únor 2008

bré ránko holky, přišla jsem se s Vámi podělit o zážitek ze včerejšího jednání s mou dr....předložila jsem jí ten nic moc výsledek spermio manžílka, navíc jsem nahlásila, že MS opět dorazila, chtěla jsem se s ní poradit ohledně návštěvy nějakého toho centra, ale dr. mě zpražila, že jako co blázním, že nemá žádný důvod nás poslat do centra - ani náš spermio pod hranicí, neprůchodný pravý vejcovod, ložiško endometriozy, problémy se štítnou žlázou, rok a půl snažení - jí nepřipadá jako důvod nás někam poslat. Prej mám přijít v červenci a uvidíme. Tohle mi říká už rok, přijde za tři měsíce a budeme to řešit, když pak příjdu tak zase, přijdte za tri měsíce a budeme to řešit. Takže jsem to už začla řešit já, dnes ráno tam zavolala at mi nachystají kartu, že odcházím.
Takže uvidíme co nám řeknou 2/4 v Pronatalu, jestli se budu muset registrovat u jiného gynekologa, nebo bude stačit prozatím docházet tam a až po případném těhu se přihlásit k jinému dr.

jmisa
19. únor 2008

Gucci,m do Pronatalu nepotřebuješ doporučení.
A Tvoje doktorka je kráva.

Ale pokud si rozhodnutá měnit gyndaře, tak se někde zaregistruj, z vlastní zkušenosti vím, že je to dost problém.

oskarka
19. únor 2008

ahoj holky,
gucci, v Pronatalu Tě přijmou v pohodě - a ta Tvoje doktorka je pěkně debilní.
jmiso, jak se Ti vede?

gucci
19. únor 2008

jmisa: díky...my se budeme za rok stěhovat víš, do jiného města, tak jsem myslela, že to počká až tam, když ted budeme chodit do toho Pronatalu

jmisa
19. únor 2008

Oskar, jj, fajn, díky za optání 🙂 A jak ty?

jmisa
19. únor 2008

Gucci, ono ale v Pronatalu nejsou jako obvodní gynekolog. Takže bys měla nějakýho mít.

oskarka
19. únor 2008

Dobrý, jen jsem nervózní z toho ultrazvuku, na který jdeme v pátek - aby bylo vše OK.

gucci
19. únor 2008

jj to já vím, že tam nejsou jako klasika gynekolog.....jen jsem myslela, že po dobu léčby v Pronatalu nebudu muset navštěvovat svojeho gynekologa

jmisa
19. únor 2008

Oskar, neboj, určitě bude 🙂 To už by mohlo bejt vidět i srdíčko 🙂

jmisa
19. únor 2008

Gucci, no kdyby Tě postihl třeba zánět nebo zpožděná mrcha, tak bys měla jít ke svýmu, aspoń tak mi to řekla dr. v Pronatalu.

oskarka
19. únor 2008

gucci, jmisa má pravdu, poohlédni se po nějakém obvodním gynekologovi.

oskarka
19. únor 2008

jmiso, no, mohlo by tam být srdíčko (srdíčka) - jsem tak napnutá...

jmisa
19. únor 2008

Oskar, to věřím 🙂 🙂

gucci
19. únor 2008

aha, no tak jestli máte na někoho doporučení, tak bych byla ráda, jinak jdu hledat sama, díky 😉

jmisa
19. únor 2008

Gucci, a odkud si?