Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
17. dub 2008

Campi, to je tedy laborka. Já chodím do Hebilabu a tady u nás maj tedy luxusní zacházení.

Jinak výsledky - 11 folíků (7+4), sliznice 10mm, OPU neděle a sám velkej šéf M.

campi
17. dub 2008

Jako M. bude delat OPU?
To jsem zvedava, jestli na nej taky nekdy narazim.

Vcera jsem byla u psycholozky, byla moc sympaticka, jako muj nejvetsi problem oznacila, ze ze sebe hodne davam a neumim prijimat, coz vede k nerovnovaze v psychice. Ohledne IVF se musim rozhodnout sama, je mozne, ze ten muj zachvat uspisilo, ze se mi to blizi a ja ma z IVF nerviky a pokud na nej opravdu chci jit, tak nema smysl ho odkladat, protoze je pravdepodobny, ze bych za mesic nebo za dva mesice prozila neco podobnyho a zase dumala nad tim, jestli je na IVF ten spravny cas...

No, tak uvidime.

jmisa
17. dub 2008

Campi, no představ si to, proutník jeden po sezoně 😀 Ale já to jako nějakou výhodu necítím, stejně víc záleží na embryologovi.
Jinak M. má službu i v sobotu.

gucci
18. dub 2008

M má službu i v sobotu? tak to se s ním zítra zase potkám 🙂

jmisa
18. dub 2008

Gucci, ale na sále.

gucci
18. dub 2008

campi: moc ti držím palečky, aby jste se rozhodli správně...já mám ted po tom clostilu taky příšerné nálady, manža kolem mě chodí po špičkách chudák...doufám, že mě zítra v pronatalu nějak pozitivně naladí jako minule

jmisa: gratuluju k hodně folikům 😉 a taky držím palce

gucci
18. dub 2008

jmisa: aha, no to nefa, jdu jen na utz 😉

campi
18. dub 2008

Gucci: bud rada, ze nedostanes pregnyl - ten je z moci tehotnych zen. 2x jsem ho zvladla bez jakychkoliv priznaku, ale potreti jsem bulela cely den jako zelva a vubec mi nebylo dobre.

jmisa
18. dub 2008

Campi, co to? Pregnyl bodám dneska večír, tak to si možná se mnou muž v sobotu užije 😀

gucci
18. dub 2008

campi: no já nevím, možná mi ho zítra fiknou...uvidíme, samo vám hned v pondělí podám zprávu 😉 , ale nálady se mi měni fkat z minuty na minutu

campi
18. dub 2008

Jmiso: 2x to bylo ok (jsem si rikala neco o prehaneni, kdyz jsem si cetla priznaky nekterych spolubojovnic) a potreti to se mnou pekne zacvicilo, ja brecela i nad clankem o narozeni medvidat! Pamatuju si to jako dneska, bylo pondeli, ja mela dost prace, tak jsem pres slzy koukala do pocitace a prekladala.

gucci
18. dub 2008

campi: tak takové pořady o zvířátkách mě dostávají i normálně...já ted brečela nad poštou pro tebe a to jsem viděla asi 10 sc 😀

murasek
18. dub 2008

ahoj holky 😅
campi 😀 😀

campi
18. dub 2008

Gucci: ja myslim, ze Ti Pregnyl daji. Kdyz uz jsi do sebe cpala ty hormony, tak budou chtit asi pojistit, ze k prasknuti foliku urcite dojde, a to v konkretni dobe. I kdyz mas jinak vsechno v poradku a pravidelny. Tak pak napis, jaka byla casovana souloz (my jsme tomu rikali po clostylbegytu VYROBA). 😀

gucci
18. dub 2008

campi: 😀 dobrý...no musím říct, že i přes to všechno se pořád snažíme si sex uživat...ale musím pochválit hrozně manžu, je fkat skvělý..včera přiběhl do ložnice a říká: tak jdeme tam zase trochu rozhodit folikulíky 😀 ..tak mu říkám: dneksa si dáme pohov a šetři se na víkend 😀

dckami
20. dub 2008

ahojky,
kdepak jste, o víkendu žádná návštěvnost????

My máme vymalováno a uklizeno 😝 . Je to krááááááásné, barevné.

Horší zpráva je , že jsem ráno začala špinit, takže z toho opět NIC nebude. 😠 V květnu si chci dát pauzu a vyčistit se po antibiotikách (dobírám je zítra), takže další pokus asi v červnu. Ale chci jet do Pronatalu na konzultaci a zeptat se, zda bychom nezkusili IUI se stimulací. Mám vždy 1 vajíčko, tak nevím, zda by nebyla větší šance, kdyby jeich bylo více 😕 . Ale uvidím, co mi na to řekne lékař
😕

murasek
20. dub 2008

ahoj dckami, o vikendu docela mrtvo ☹ to je skoda, ze nic....ale doma ty barvicky urcite stoji za to. ja se tak tesim az se letos pustime do malovani my, bude to takovy cistoucky a vonavoucky....

luzza
20. dub 2008

holky
jak moc ovlivní Pregnyl těhutest???
děkuju

oskarka
20. dub 2008

Luzza, mně doktor říkal, že Pregnyl je zaznamenán na těhotenském testu ještě tak 10 dní od jeho aplikace (záleží také na dávce, kterou sis aplikovala).

luzza
20. dub 2008

díky osky 😉 🙂

jmisa
20. dub 2008

U nás je malování vždy děs, jak máme malej byt, tak i to minimum nábytku nemáme jak rozstrkat 🙄

gucci
21. dub 2008

bré ránko holky
sobotní UTZ dopadl výborně, byl tam Mardešič, máme dva krásné velké folikuláky na levé straně...pravý vaječník ani nebyl vidět díky těm srůstům, se mě ptal, jestli ho vůbec mám...píchli mi do bříška pregnyl a dostala jsem recept na dašlí tři balení Clostilbegytu (kdyby to prej náhodou ted nevyšlo). Tělo reaguje na hormony skvěle. Výsledky z minula super, žádné problémy.

jmisa
21. dub 2008

Gucci, no vidíš 🙂
Včera měl taky službu na ordinaci, jsem myslela, že slouží vždy dva, jeden na sále a druhý ordinace, ale ne, do ordinace šel po odběrech, podepisoval mi neschopenku.

gucci
21. dub 2008

jmisa: no a jak si dopadla ty?

já mám ted takové "divné" pocity...jako ten vpich pregnylu do břicha jsem skoro necítila..ještě jsem si říkala, jaká je to pohodička do toho břicha, pak asi za hodinu to začlo bolet, včera mě celý den píchalo v břiše, dneksa jsem ani nemohla sedět v buse-při každém najetí na hrbol jsem myslela, že mi vyskočí děloha 😀

jmisa
21. dub 2008

Gucci, no jo to Ti dozrávaj vajíčka 😀
No jak jsem dopadla? Nic moc ale zas ne úplně pšatně, ve 12 folíkách bylo 6 vajíček a 5 jich je zralých a ty se oplodňují, zítra volám, jak jsou naše děťátka na tom.

gucci
21. dub 2008

jmisa: tak to je super výsledek ne? 😉
dozrávají? tzn, že ovu ještě nebyla? docentík říkal, že prej v neděli v noci

jmisa
21. dub 2008

Gucci, mělo by to být 36 hodin po vbodnutí.

gucci
21. dub 2008

jj tak to by fakt vyšlo na tu nedělní noc
a to jsme byli včera ještě na kole 😀 , mě to nějak nedošlo, jsem celou dobu skoro neseděla na sedátku

jmisa
21. dub 2008

Gucci, no super by bylo, kdyby se to oplodnilo, ale nevím, jak to půjde, manžel má hodně blbé spermie. Kdyby měl normální, tak je tu dobrý, ale takhle fakt nevím.
Volám zítra ráno do tý doby musím doufat.

gucci
21. dub 2008

jmisa: určo to dobře dopadne, džím moc palce