Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

campi
26. kvě 2008

Klarus: ta pohodicka mi moc nejde, rozbrecim se, i kdyz se na me manzel "divne" podiva. Dneska jsem se objednavala na ten UTZ, sestricka mi rekla, ze gratuluje a ja se normalne rozbrecela (teda ne primo ji do tlf, ale mela jsem co delat, abych dokoncila telefonat).

klaruska1
26. kvě 2008

campi, to je normál, já to měla taky, byla jsem hrozná, už jsem to tady psala, jak dávali na Vánoce pohádku S čerty nejsou žerty a jak tam utancovala toho mlynáře, tak jsem brečela jako želva a přišel manžel, co se děje, že jde startovat auto a jedeme na pohotovst, že je mi zle 😉 to jsou prostě hormonky-občas to mám i teď,ale teď si zase připadám jako hroch a všechny kolem jsou tak hezké a štíhlé-ale mám kolem sebe naštětsí lidi, kteří mi tvrdí, že mi to sluší a tak jsem trošku v poho.Takže se nestresuj,ať máš klidné a pohodové mimi 😀

jmisa
26. kvě 2008

Campi, pomáhá, ale jen na chvilku, do rána to zase vyprchá 😒

frenkina
26. kvě 2008

Holky chodí někdo do Pronatalu do TP?

klaruska1
26. kvě 2008

frenkina, mrkni se na první stránku a pavlinka myslím, že je to hned na začátku stránky, ta chodila přímo do Teplic, tak jí zkus napsat do IP a ona ti řeken co a jak.Jak jsi vůbec dopadla?

frenkina
26. kvě 2008

Klaruska1:ani se neptej sice jsem si dělala test ale jsem teprve prý 9 den po ET takže negativní ale tolik moc krvácim a mám šílený bolesti že sotva chodim volala jsem doktoru ten mi to samo nebere tak jako v sobotu a tak jsem volala doktorce a ta mi řekla že je to normální ty jo já co 20minutmusím měnit vložku bolesti a ona mi řekla že mám vysadit utrogestan a vzít si algifenový kapky ale že nemá cenu jezdit nikam k doktoru že stejně nic ještě nepoznaj tak přemýšlím na změně centra protže takovej přístup se mi vůbec nelíbí ☹

jmisa
27. kvě 2008

Frenkino, ale oni fakt nic nepoznaj ☹ Ale pokud by takhle silné krvácení přetrvávalo, tak jeď na pohotovost do nemocnice, protože to není normální.

dckami
27. kvě 2008

Frenki,
já chodím do Teplic od 11/2007. 😉

frenkina
27. kvě 2008

jimsa:tak krvácení přez noc ustalo takže už to zase nemám začala jsem v neděli to jsem měla málo včera to bylo teda šílený a dnes už nic 😉

frenkina
27. kvě 2008

dckami:tak já už tam chodím dva roky a stále nic ale musíme mít trpělivost 😉

campi
27. kvě 2008

Frenkino: ted to musi vybojovat Tvoje telo, Ty to bohuzel neovlivnis☹. Drzim palce, aby to byla jenom nejaka "blbost". V Pronatalu Ti fakt s nicim nepomuzou a asi tam ani nic neuvidi. Kdy mas termin ocekavane menstruace?

dckami
27. kvě 2008

tak já jedu do Pronatal zítra na utz, tak uvidíme, kolik bude po stimulaci folíků. Doufám,že Clomhexal pomůže a příští týden půjdeme na IUI. 😉

frenkina
27. kvě 2008

campi já to měla dostat správně včera ale po pátečním strašným leknutí jsem začala špinit a v neděli jsem krvácela až do včera dnes už jen špinim ale už stím nepočítám ☹

klaruska1
27. kvě 2008

frenkina, promiň, že jsem se ti už neozvala,ale nějak jsem vytuhla u telky.Tak to mě mrzí,ale třeba není ještě nic ztraceno.Zkoušela jsi psát té pavlince do IP jak je tam spokojená nebo už jsi našla někoho kdo ti poradil.Mně dali na to krvácení ascorutina píchli mi injekce, tak to ještě nevzdávej 😉

dckami, na zítra držím pěsti,ať ti všechno dopadne dobře a vyjde Vám to 😀

frenkina
27. kvě 2008

dckami:já jedu v pátek pro lístek na peníze a na krev a pak se objednám k doktorovi co jak bude dál byla jsem už na 2 iui a 2 ivf a nic tak chci genetiku a imuno což jsme měli udělat hned při prvním neúsoěchu

frenkina
27. kvě 2008

klaruska1:po takovym krvácení a bolestech tomu už moc nevěřím ale uvidíme v pátek dojdu na krev doktorka mi sice včera řekla že mám vysadit utroš ale jsem ji neposlechla 😀

jmisa
27. kvě 2008

Frenkino a jakou máte příčinu neplodnosti?

campi
27. kvě 2008

Hele, dokud neubehne termin, ktery Ti pro testovani stanovili v Pronatalu, tak nepanikar. Na jednu diskuzi chodi konka, ktera normalne odmenstruovala a ty // se tam objevily (bohuzel teda nevim presne, kolikatej den po ET to bylo). Oni vedi, proc davaji testovaci termin za dlouho... Nechci tim rict, ze by sis mela delat nejaky nadeje, ale vzdycky to nejak dopadne.

To se mi to radi, vid? Ja nastesti nemela ani spineni, jenom sileny bolesti jako by menstruacni...

frenkina
27. kvě 2008

campi:jj já vím prsa pořád bolí ale už mín tak to bude tím utrogestanem tak malá naděje tu je dávali mi tři embrijka

klaruska1
27. kvě 2008

frenkina, naděje umírá poslední a jak jsem ti psala třeba to budeš mít jako ta moje kámoška, která čekala čtyřčátka a začala taky krvácet a jedno mimčo se neudrželo a proto měla ty bolesti a to krvácení, takže to ještě nevzdávej a ty jsi měla 3 ,, kousky,, viď?

frenkina
27. kvě 2008

jimsa:tak manžel nato že už má dvě holčiny z prvního manželství tak má pomalejší spermíky ale ne nějakmpoškozený zdravou ženskou by oplodnily a já mám PCO ale po puregonu mám vždy pěknou úrodičku 1ivf 29foliklů z toho 20 oocytů z toho bylo 7 embrijek než jsme li na ET zbylo jich 5 dvě mi dali a 3 zmrazily,1ivf nevyšlo a i mrazáčci nepřežily rozmražení....2ivf 20 foliklů z toho 19 oocytů oplodnilo se jich 6 tři mi dali a 3 zmrazily

jmisa
27. kvě 2008

Frenkino a dělali ICSI?

frenkina
27. kvě 2008

klaruska1:jj tři kousky 😉 víš akorád mě štve že v pronatalu všechno moc brzy vzdávají ☹

frenkina
27. kvě 2008

jimisa:jj děláme ICSI a PK

frenkina
27. kvě 2008

klaruska1,já testovala 9 den a test byl negativní ☹

jmisa
27. kvě 2008

Frenkino, no tak zkus jít do pražského. Znám holčinu, co po první stimulaci v Teplicích vše dokončila v Praze. Mělo to výhodu, že znova nemusela na testy apod. Ale záleží, jak jste na tom časově, ono to zabere hodně času to dojíždění.

klaruska1
27. kvě 2008

frenkina a není 9. den brzy?No uvidíš sama, každopádně na tebe myslím a držím pěsti ,, i s malým Matýskem,,

frenkina
27. kvě 2008

jimisa:já přemýšlela o Apolináři

frenkina
27. kvě 2008

klaruska1:jj asi jo zkusím testnout ještě v pátek než pojedu na krev a díky moc za držení pěstiček 🙂

frenkina
27. kvě 2008

klaruska1:jj asi jo zkusím testnout ještě v pátek než pojedu na krev a díky moc za držení pěstiček 🙂 no uvidíme jak to dopadne ale už jsem si pobrečela tak kdyby to fakt nevyšlo tak už to snad neobrečim