Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

julmel
20. čer 2008

jmisa: neboj, určitě se dočkáme, nevím jestli jsem neměla větší dávky pregnylu, že to ta pěkně vyšlo.

jmisa
20. čer 2008

Julmel, pregnylu? Ten sem bodala jen jednou, to je na uzrání vajuch.

jmisa
20. čer 2008

Julmel a si doma nebo v práci?

julmel
20. čer 2008

jmisa: pracuju

julmel
20. čer 2008

no, lépe řečeno jsem v práci a dělám, že pracuju, nějak nemám ty správné myšlenky 🙂

jmisa
20. čer 2008

Tak to si dobrá, já se válela doma 😀 Měla jsem to místo dovolený, navíc neomezený vycházky 😀

campi
20. čer 2008

julmel: to je teda super urodicka. Ja bych ted skoro kazdymu doporucila zavest jedno - HAHA, najednou jsem nejaka chytra.

Jojo, na redukci pujdeme prvni tyden v cervenci. Jeste musim na konci cervna ke gyn., aby mi vypsala krve a jiny vysetreni a pak na dalsi UTZ do Pronatalu a pak jdu na to.

jmisa
20. čer 2008

Campi, no jo, ale i to jedno se může rozdělit ☹

A kam půjdeš na redukci? Do Pronatalu?

campi
20. čer 2008

Jina moznost mi ani nebyla nabidnuta, takze Pronatal - bud Mardesic nebo Lazarovska. Myslis, ze bude blby, kdyz reknu, ze Lazarovskou nechci? Teda formulovala bych to tak, ze chci Mardesice.

jmisa
20. čer 2008

Campi, tak vyber si koho chceš, to je přeci Tvoje volba a netrap se tím, co si budou myslet.
Jinak Lazarovská mi přijde na ženskou dost šetrná, ani jednou jsem její vyšetření necítila, i při ET to bylo naprosto OK. To Slámová byla větší brutus 🙂
Ale Vyber si podle svého pocitu, kdyby nechtěli, tak Ti na výběr nedají.

campi
20. čer 2008

Nikdy me nevysetrovala, ale ja jsem dost xenofobni vuci jednomu konkretnimu narodu 😖

campi
20. čer 2008

A to jak mi nechtela odpovedet na otazky ohledne IUI, me utvrdilo v tom, ze jsou dost arogantni.

gucci
20. čer 2008

julmel: tak to máte fakt úrodu velikou, držím palečky, at jsou na testu //

campi: tak nakonec redukce 😒 ...taky bych si vybrala Mardešiče, je to bůh 😀

dckami
20. čer 2008

ahoj, hlásím, že jsem doma, ale Clostibegyt nezabral - mám vpravo spoustu malých a vlevo 1 dominantní folík 19mm. Zítra večer píchám pregnyl a v pondělí jedeme na IUI. Doufala jsem, že folíků bude víc 😒 Ale co se dá dělat.

campi
20. čer 2008

Dckami: nevymýšlej, víš, že stačí jeden pořádnej. Držím palce! Jak to máte naplánovaný s IVF? A jak se ma Eliska? Co pro ni chystate na leto?

gucci
20. čer 2008

dckami: já měla u clostilu taky "jen" dva folikuly

dckami
20. čer 2008

Campi, teď půjdeme na 4IUI, potom bych zkusila ještě další 2 a počítám tak od října budeme řešit IVF. Stále oufám,že to nebude nutné, mám dost strach z dvojčat.... Přece jenom jedno dítko už máme a neumím si to představit. Na léto se chystáme na Slovensko na Liptovskou Maru, je tam velký aquapark Tatralandia, potom budeme ještě na týden na Moravě, nádrž Vodní Mlýny. Bereme sebou kola, tak že to bude aktivní dovolená. 😉 Už se moc těším.

Jinak s Elí je pomalu školačka, včera měli ve školce zahradní slavnost - rozloučení s předšklákama, dostali šerpu, čepice absolvent MŠ, prostě nádhera. Ještě měla každá třída krátké vystoupení, brečela jsem dojetím. 😢

jmisa
20. čer 2008

Dckami, a kolik jih máš bez clostíku?

jmisa
20. čer 2008

jich 😀

dckami
20. čer 2008

první 3 IUI jsem měla bez stimulace a vždy jsem měla 1 folík, minule jsem brala Clomhexal a byly 3 - ale na IUI bylo pozdě, folíky byly veliké, teď po Clostilu pouze 1 velký.

luzza
20. čer 2008

ahoooj kami 🙂

luzza
20. čer 2008

jsem ráda,že sme se viděli osobně 😉

luzza
20. čer 2008

a pak znovu u Kauflíku 😅 😅 😅

julmel
20. čer 2008

jmisa: promiň, že jsem se tak najednou odmlčela, zlobil mě koník a nešlo mi přidat příspěvek ☹

gucici, campi: díky za gratulace a držím palce. Marderčiče jsem zatím viděla jen jednou mezi dveřmi a je to fešák 😀

dckami: moc držím palce na IUI

jmisa
21. čer 2008

Dckami, aha.
Já většinou mám dva folíky bez stimulace, asi se jeden bojí sám 😀 😀

luzza
21. čer 2008

IUI jsme ještě večer a ráno utvrdili sexíkem 😉
tak... 😠
a teď se uvidí!!!! 😀

dckami
22. čer 2008

ahojky,
Lucko, také jsem tě ráda poznala.
Byli jsme na chatě, tak jsem nebyla na pc 😒 . Zítra vyrážíme na IUI tak nám držte palečky 😵 😀

luzza
23. čer 2008

Ahoj Kami
MYSLÍM DNES NA TEBE!!!! 😉
kéž by to klaplo 🙂

jmisa
23. čer 2008

Dckami, držím palce.

gucci
23. čer 2008

dckami: taky držím palečky