Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
13. črc 2009

Karamelko, nevím,jak musíš mít pauzu po revizi, ale jinak po IVF stačí dva cykly a můžeš na KET, před KET udělají sono a pokud je vše OK, tak pak rozmrazují.

A KET není hrazen z pojištění, takže si ho platíš sama, tudíž se nezapočítává do tří pokusů.

svetruska
14. črc 2009

Ahojky holky jakpak se máte? 🙂

karamelka.nova
14. črc 2009

jmiso, KET už jsme tady snad jednou řešily - 5000,- + 1700,- katetr, ne? Jestli ano, tak to není taková pálka. A docela mě uklidnilo, že se do toho KET nepočítá. Máme ještě 7 zmrzlin, tak z toho už by mohlo něco být

svetrusko, zdravím, u nás nic moc, ale musí to jít

svetruska
14. črc 2009

Ahojky Karamelko,

a za jak dlouho ti rekli ze by mohl byt ten KET? ty dva mesice? urcite to uz ted vyjde 🙂

papuchalk
14. črc 2009

Karamelka:
My to měli s OPU a KET trochu komplikovanější, já jsem po OPU dostala ten OHSS (hyperstimulační s.) a navíc mi ani nenarostla děložní sliznice, takže by nebylo kam hnízdit. Po OHSS se nesmí na KET 2 - 3 cykly, nejdřív tvrdili 3, ale pak by mě bývali vzali i za 2, jenže já měla stále nízkou děložní sliznici, takže až v květnu, kdy mi poprvé vyrostla na 9 mm, mě mohli vzít na KET. Jinak ale po revizi se má dodržet "šestinedělí", kamarádka měla zamlklé těhotenství a tak jí to aspoň řekli. Takže to budou 2 cykly a za chvíli můžete rozmrazovat 🙂, uteče to jako voda!

Holky:
A Gest je v Praze? My jsme se s přítelem dostali do Pronatalu na tip od jednoho kamaráda (což je zvláštní, protože on sám dělá v Gennetu), ale my jsme na začátku řešili problém na straně přítele, takže jsme chtěli dobrého urologa (musel na MESA/TESE k dr. Sobotkovi) a teprve potom při stimulaci na OPU se ukázalo, že i já mám ty polycystické vaječníky a následně i nízkou děložní sliznici.

gin
14. črc 2009

Ahojky holky já chodím do Pronatalu do Teplic jsem tam velice spokojená nyní píchám denně Menopur už 7 den a opu se blíží mám hrozný strach aby se vše povedlo

svetruska
14. črc 2009

Ahojky Gin, urcite to vyjde neboj se a tes se 🙂
nas to taky teprve ceka taze znam tve pocity ale urcite to vyjde 🙂 kdy jdete ted nekdy pristi tyden kdyz uz si pichas ? a jsede na IVf a nebo IVf - ICSI?

karamelka.nova
14. črc 2009

svetrus, zítra jedu na kontrolu, tak uvidím, co mi řeknou. A jdu ke Kultovi. U něj jsem ještě nikdy nebyla, akorát mě "oplodňoval". Vobořil mi taky říkal o "šestinedělí" a pak nejdříve za 3 měsíce. Ale nelíbila se mu děloha a tu musí vyšetřit až po mrše, která zatím nepřišla. Takže bůhví, jak to vůbec půjde. S tou mrchou - vůbec netuším, kdy ji mám očekávat

svetruska
14. črc 2009

karamelko urcite se mrcha rozjede a pak to pujde jako po masle 🙂

gucci
14. črc 2009

standi: nám taky poprvé 😉
karamelka: držím ti palce, aby mohl být KET co nejdřív

svetruska
14. črc 2009

gucci ahojky jak se vede? 😉

marmina
14. črc 2009

ahoj kocky!

karamelko, me rekli ze by MS mela dorazit asi do mesice po sestinedeli, nekomu dorazi uz na konci sestinedeli. Me pro zmenu nedorazila vubec, musela jsem na vyvolavacku. Ale ja s tim mam problem normalne...Jinak ja musela dodrzet pauzu na dalsi snazeni pul roku (ale u me se jednalo o potrat v 18.tt) Drz se toho, co ti rekl Voboril. Nebud smutna, urcite vsechno dobre dopadne.

svetruska
14. črc 2009

marmina ahoj koukam zes pridala fotecky 🙂

marmina
14. črc 2009

svetrus, no jo 🙂 trochu jsem se s tim poprala, zatim to je takove strohe, ale budu to postupně doplňovat
ty jsi v praci?

svetruska
14. črc 2009

jj 🙂 dru jak diva 😉

marmina
14. črc 2009

tak to mas asi jako ja 🙂

svetruska
14. črc 2009

😉 a ty nejsi doma na neschopence?
a jak mate pocasi v Ceske Lipe? 🙂

marmina
14. črc 2009

Ne, nejsem na neschopence. Po IUI se normalne nedava, jen kdybych mela zajem. Ja zatim chci pracovat, nechci predcasne odchazet, navic fyzicky tezkou praci nedelam. Ted je to nejhorsi, musim zvladat unavu a nevolnosti, ale az to prejde bude to zase pohodicka.

Mame tady krasne, obcas mracek, teplo tak akorat. Docela me to laka ven. A co v Praze? tam je urcite vedro. jeste nedavno jsem tam chodila do skoly 🙂 rada vzpominam

svetruska
14. črc 2009

🙂 do skoly jo? je a jak ses dostala do Lipy?
taky je 30C dusno a ja jsem zas v dzinech 😖 .. 😀
aha tak jestli to zvladas tak proc ne 🙂 ja bych chtela taky chodit co nejdele 😉

haassinka
14. črc 2009

Ahoooooj! Jak se máte? Krásný den co? 😀

haassinka
14. črc 2009

Musím se pochlubit..byla jsem dnes na utz u lékaře...strašně jsem se toho bála, ale teď je mi nádherně🙂

Máme srdíčko...tedy vlastně srdíčka!!!🙂 🙂 🙂 jupíííí čekáme dvojčátka!!!!!

haassinka
14. črc 2009

marmi: krásný obrázky🙂 já už dneska taky dostala, tak to sem snad později dohodím🙂

janik8774
14. črc 2009

haassinka -
tak to gratuluji k dvojčátkům.
Tak to je paráda.
Ted mi ale prozrad co si po transferu dělala,že jseš tak uspěšná. 🙂

marmina
14. črc 2009

svetrus, jsem z Lipy odjakziva 🙂

Haassi, to je krasna zprava! tak to mas dvojnasobnou radost, tesim se na fotky. Moc moc se opatruj!

dckami
14. črc 2009

Haasinka,
blahopřeji k dvojčátkům, tak se opatruj. 😵

Mě čeká v pátek utz a pokud tam bude nějaký folikl, zkusíme IUI. Poslední pokus ivf až na podzim.

gucci
14. črc 2009

hass: tjo dvojčátka, tak moc gratuluju 😵 😵

gin
14. črc 2009

také gratuluji přála bych si moc aby tam byli také dvě čárky Svetruško ve čtvrtek jdu na utz a podle mého pondělí opu a jdu na ivf-icsi 😒

haassinka
14. črc 2009

Všem díkymoc za gratulace🙂 Doufám, že nám ta pozitivní nálada vydrží, jsem z toho úúúplně nadšená🙂 A kdybyste viděli manžela, on si ty dvojčátka asi hodně přál..🙂

dckami: a u tebe je IUI možné udělat?

janik: no je pravda, že jsem byla docela opatrná...pomalý procházky, klídeček, pracovní neschopnost...no a taky nebyl sex..tedy jen jednou, ale necítila jsem se příjemně... jo a hooodně moc jsem pila🙂)) tak nevím, jestli něco z toho může pomoct

karamelka.nova
14. črc 2009

haassinko, velká gratulace (ale i závist ☹ )

janik8774
14. črc 2009

haassinka - myslíš si že hodně pít má na to vliv? To je asi blbost?