Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
21. dub 2008

Gucci, není co léčit, nenašli příčinu.

oskarka
21. dub 2008

ahoj murasku, ráda Tě vidím.
Jmis, neboj, uvidíš, že spermijky při ICSI budou stačit!!!

venku je nádherně, dala jsem si oběd, nakoupila potřebné věci v drogerii a tak za dvě hoďky posvištím domů.

jmisa
21. dub 2008

Oskar, Mardešič se tvářil dost tragicky, vůbec jsem z něj necítila optimismus. Pronesl sice, že embryolog se tvářil, že to jako půjde, ale vzhledem jen k 5 vajíčkům musí mít fakt šťastnou ruku.

gucci
21. dub 2008

hm, no to já dycky od Mardešiče odcházím v optimistickém oparu

jmisa
21. dub 2008

Hmm, to já mám se Zelenkovou.

gucci
21. dub 2008

no fakt jsme si skvěle sedli, v sobotu jsme se vítali jak staří známí 🙂 , já prostě s těma chlapama vycházím líp

klaruska1
21. dub 2008

Oni tam jsou v poho všichni,ale je parvda, že s chlapama jsem se tam víc nasmála 😉 a to tam se mnou byl vždycky manža 😀

jmisa
22. dub 2008

Ahoj, v 11 si jedem pro miminko nebo miminka, nevím, tak jestli máte konexe tam nahoře, tak se za nás přimluvte.

gucci
22. dub 2008

ješišinkote, no tak stráááášně mooooc držim palce
takže to nakonec dopadlo dobře? 😵

jmisa
22. dub 2008

Gucci, no doufala jsem, že budeme mít něco do mrazáčku, což určitě nemáme.
Tak uvidíme, jestli bude jeden nebo dva bojovníci, oni to do telefonu neříkaj.

gucci
22. dub 2008

no určitě to zvládnou 😵 neboj, budu na tebe fakt moc myslet a pak hned podej zprávu jak budeš moct 😉

oskarka
22. dub 2008

jmiso, držím palce!!!!

julmel
22. dub 2008

Ahoj pronatalky,
chodím sem jen občas, ale sleduji, jak se vám všem daří.Moc držím všem palce, teď hlavně jmise,ať se to podaří, doufám, že další zprávy budou jenom pozitivní!!!! My jdeme s manžou do pronatalu zítra se všemi výsledky a dozvíme se co dál, ale každopádně nás čeká také ICSI

Držte se všechny ať jsou tu jen damé dobré zprávy. 😉

gucci
22. dub 2008

julmel: díky a taky držím palce

jmisa
22. dub 2008

Julmel, to zvládnete.

gucci
22. dub 2008

jmisa: tak blíží se 11 hodina, moc na tebe budu myslet 😵

klaruska1
22. dub 2008

jmiso držím pěsti, už jsem volala tam nahoru a přimluvila jsem se za tebe, tak doufám, že ti to pomůžu.Hodně štěstí 😉

julmel, buď v pohodě, uvidiíš, že to bude OK.My měli taky metodu ICSI a podívej se na výsledek-jsme ve 23.týdnu, tak hlavu vzhůru a na zítra držím taky pěsti-teda holky Vy mi dáváte, to mě teda budou bolet pěsti,ale co bych pro Vás neudělala- a ráda 😉

murasek
22. dub 2008

julmel - tak na zitra tfuj, tfuj, drzim palcaky i na nohou!!

dckami
22. dub 2008

Jmisa, držím palečky, ať se to povede 🙂

Já včera dobrala antibiotika na chlamydie, v úterý za týden jdu na stěr, zda to svinstvo zmizelo 😕 , doufám, že jo. Také jsem si hned volala do Pronatalu a jedu tam pro změnu ve středu 30.4. odpoledne a domluvíme se na stimulaci na červen. Tak uvidím, jak bude naše snažení pokračovat. 😉

jmisa
22. dub 2008

Tak holky, v bříšku dva formeláčci, snad se jim bude u mě líbit. Jdu se natáhnout, v noci jsem nespala.

dckami
22. dub 2008

Tak to je fajn, běž si odpočinout 😵 a budeš podávat zprávy, jak ti je.

gucci
22. dub 2008

jmisa: no vidííííš, dva to je super, akorát 😉 , držím palečky, určo to vyjde

klaruska1
22. dub 2008

jmisa, teď koukej hezky odpočívat, šetřit se ať se u tebe mimískům líbí 😉

murasek
23. dub 2008

ahoj holky, klarus - jmisko - jak je?

klaruska1
23. dub 2008

mur nazdárek,tak jak se máme, co nevolnosti?A kdy, že razíš na ten ultrazvuk?J8 teď měla jít na ty testy na cukrovku,ale v LIberci mají úplně plno a mají volno až za 14 dní, takže tam půjdu místo na 24.týdnu až na 26.tak jsem hned volala na gyndu jestli to neva, tak prýv v tom 26.týdnu to ještě jde, takže zase budu mít nervíky o 14 déle, já se z toho picnu.
Ty se opatruj a hlídej, jasný 😉

murasek
23. dub 2008

klarus, patek to rozhodne... no s tou cukrovkou - to je tak nabity? copak Liberec ted rodi ostosest?
uz jsem se ptala - co cviceni nebo priprav k porodu - budete chodit? nebo chodis?

jmisa
23. dub 2008

Ahoj,
mur je normálně, tak jako žádný problém ve stimulaci, po OPU, tak ani teď. Kdybych nezaváděla utroše, tak ani nevím, že něco bylo.
Jdu se projít na sluníčko.

klaruska1
23. dub 2008

mur, tak to na tebe budu myslet,ale uvidíš, že to bude dobrý a ty se budeš moct radost ještě víc a pak až budeš mít fotečku z ultrazvuku, tak to paráda-my je máme všechny vystavené na ledničce a chodíme se tam kochat 😉 No oni to nikde jinde než v nemocnici v Liberci nedělají, takže tam jezdí holky i z okolí ☹ na to cvíčo a kurzy se zeptám příští týden-jdu do poradny, tak pak ti dám vědět 😉

jmiso tak se hlavně opatruj a moc venku necourej, jen na chvilku, mně dokonce odporučili abych pár dní ležela

murasek
23. dub 2008

klarus diky, dam potom zpravu co a jak... poptej se na kurzy. kam chodis do poradny - do nemocnice? jaky to tam je?

klaruska1
23. dub 2008

Mur, já chodím do Rochlic a vzhledem k tomu, že chceme rodit ve Frýdlantě, takže asi i ty kurzy budeme absolvovat tam,ale ještě uvidíme.Já jdu za příští středu, tak se zeptátm a pak dám vědět neboj.Ty mi dej hlavně vědět jak jsi dopadla na ultrazvuku, jsem strašně zvědavá a budu na tebe myslet 😉