Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

elliem
22. srp 2012

Elliem - 1IVF březen 2012 CUBE Praha (ICSI+PK, Decapetyl+Gonal), 20 vajíček, 9 embryí, zavedeny dvě blastocysty, žádný sněhuláček. TN.
2IVF srpen 2012 Pronatal Praha (ICSI+PICSI+PK, Decapeptyl+Gonal+Luveris), 15.8.UTZ, 17.8 OPU- 8 z 8 oplodněno, 22.8 ET- zavedena jedna blastocysta, 3 mrazáčci. TT 7.9.2012

Briuska - CAR Pronatal Praha, 2x IUI jaro 2012 neúspěšné, 1. IVF srpen 2012 (ICSI+PK, stimulace Menopur, Cetrotide), 8 vajíček, 4 embrya, zavedena jedna blastocysta po 5 PK, 3 mrazáčci Zitra prejem vysoke vysledky krve!

Petris82 - Pronatal Pha, kveten IUI neuspesne, cerven 1. IVF( kratky protokol gonal+ cetrotide, ICSI+PK) 4 vajicka,2embrya, zavedena 1morulka,zadny snehulacek Ceka na mrchu a zari zacne dlouhy protokol. Přejeme, aby mrcha dorazila co nejdříve!

Lucido - CAR Pronatala Pha, 1.IVF duben 2012 (stimulace Gonal, Cetrotide, ICSI + PK), 22 vajíček - z toho 1 blastocysta zavedena, 9 mrazáčků. 5/2012 z toho mimoděložní. Nyní čekačka na KET. Přejeme, aby čekání uteklo jako voda

briuska
22. srp 2012

@elliem mě dělal transfer Vobořil 😉 ...bojovníček snad v pořádku...včera jsem měla trochu obavy, není mi totiž vůbec nic!!!Absolutně žádné změny. Jen po ránu když vstanu, tak mě bolí trochu prsa, jako bych je měla namožená, ale to mě přejde jak se rozpohybuji...přes den už nic. 8 a 9 den po ET mě bolelo břicho, a od té doby žádné příznaky...ale už jen dva dny do UTZ...nemůžu se dočkat. 😕 😅 Manžel mě dnes přepadl v autě, často se totiž míjíme, takže se i 2 dny nevidíme, a dnes mě zastihl akorát při parkování. Otevřel mi dveře od auta, začal mě líbat, pak se sehnul a políbil mě břicho... pak mě objímal...zatarasil tím silinici,sousedka co věčně kouká z okna v přízemí vypadala vyděšeně 😀 ...ale já si tyhle chvilky neskutečně užívám, šla jsem domů a nadnášela se. 😅 ...

Markét a jak se cítíš? Doufám, že řádně odpočíváš! 😎 ...pohlaď bříško, pěkně relaxuj...máš volno, nebo chodíš do práce? Transfer od Mardešiče je bezva volba. Vyžádala jsi si ho, nebo to náhodou vyšlo? Je to kapacita... 😎

elliem
22. srp 2012

@briuska náhodou to vyšlo, to rada slyším, že je to kapacita🙂 cítím se moc dobře, jsem šťastná🙂 manžel tě moc miluje, to je krásný🙂 mimisek je určitě v pohode, neboj🙂!!! Já jsem doma, mám dovolenou... V pondělí uz ale půjdu do práce🙂 a ty?

luccy82
22. srp 2012

@bruni @petula22 @segra_bruni Naše dcera Natálka 🙂 Narodila se 17.8. ve 22.14 a měla 2830g. Od včerejška jsme doma. Je to náš poklad. Opravdu nepopsatelný pocit.

lagusak
22. srp 2012

@petris82 ahoj tak jsem vyfasovala žluté desky🙂nabrali mi krev na genetiku,zítra jde na krev partner.za 3týdny jdu pro léky a když vše půjde plánu,tak by mi měli tak 3-6.10brát vajíčka a oplodnit mi je 🙂 bohužel máme komplikaci,nemůžeme nic mrazit,kvůli partnerově nemoci z mládí 😢 mám prodlouženou kultivaci na 5dní.no,uvidíme,jak to dopadne.všem přeji štěstí a hoodně miminek 😉

lagusak
22. srp 2012

@luccy82 nádherná,moooc gratuluji 🙂

kaja23
22. srp 2012

dobrý večer, prosím vás, nevíte jaká je komplet cena IVF v pražském Pronatalu (včetně ICSI, léků, případného mražení..).?Je to už několik let, co jsme tuto metodu podstupovali a ceny se určitě změnily. Na svých stránkách mají IVF 26 tisíc plus icsi, plus mražení...takže cca 40?Moc děkuji, K.

petris82
22. srp 2012

@elliem @briuska ja chci taky vsechno stejne jako vy 😉 @lucido jasan udelame sraz ve Starbucksu 😉 @lagusak no hura, tak uz se to hybe,vi? a proc se nemuze mrazit? Nemuzete zamrazit embryjka? To je divne a proc? a ty ' cerstve' teda jsou v poradku? Nejak tomu nerozumim.... ☹

@kaja23 myslim ze to vyjde na cca tech 25000 i s tim icsi a mrazenim. Ja mela icsi a nemeli jsme mrazeni a platila jsem 15 000 se vsim vsudy!

kaja23
22. srp 2012

@petris82 - děkuji, tos mě příjemně překvapila

briuska
22. srp 2012

@elliem aj, teď mi došlo, že jsi myslela, že to máme stejně... jako transfer ve středu...a ne doktora...teda jestli jsi to takhle myslela... 😕 . Já měla taky dovču 2 dny a do práce šla v pondělí. Teď už jsem docela v klidu a užívám si, věřím, že je vše OK.
@luccy82 moc krásná, přeji hodně zdravíčka! 😎
@lagusak hodně štěstí 😵
@petris82 už brzy na tom budeš stejně jako my 😵 ...už se to blížíííííí 🙂

briuska
22. srp 2012

@kaja23 já platila 19 tis., měla jsem ICSI, PK, mražení, atd.,léky Menopur-ty byly bez doplatku. Na Gonal se doplácí cca 6 tis., kdyby jsi ho chtěla, tak s tím počítej. Hodně štěstí 😲 😵

elliem
22. srp 2012

@briuska myslela jsem excelentní blastocysty 1+3🙂

briuska
22. srp 2012

@elliem aha 🙂...a co manzel? byli jste u embryolozky spolu? je to zvlastni pocit vid,kdyz vis ze ji mas v brisku.

elliem
23. srp 2012

@briuska je to moc krásnej pocit🙂 dnes se mi zavrtává🙂 byli jsme tam s manželem, všechno nám vysvětlila, ukázala.. Pochválila vysledek... Celkove jsou tam všichni moc příjemní. Mám z toho tentokrat o moc lepší pocit🙂

lagusak
23. srp 2012

@petris82 partner v mládí řádil,nechráněný sex a chytil sifilis,je sice přeléčený a negativní,ale v krvi mu to zůstane do smrti,z toho důvodu nemůžeme mrazit ani spermie,ani embryjka ☹ spermogram má naštěstí dobrý,nadprůměr spermií.dnes mě bolí bříško,dostala jsem mrchu,jak tomu tady říkáte 😉 takže za 21dnů si jdu pro léky.partner byl dnes na krvi,tak snad bude vše v pořádku.vychází nám to dobře i na odběr vajíček,že bude v čechách,on pracuje na lodi a má turnusy3týdny doma a 3týdny tam ☹

lagusak
23. srp 2012

@kaja23 ahoj včera jsem dostala ceník v pronatalu v Teplicích,tak pokud chceš něco přesně vědět napiš.jen netuším,jestli jsou i v Praze stejné ceny,ale snad ano.

petris82
23. srp 2012

@lagusak ja ale porad nechapu proc ' cerstve' jdou a s mrazenyma by byl problem? To je mi lito, ale hlavne, ze s tim nemate problem a muzete vsechno normalne podstoupit- krome mrazeni tedy. Teda tak to je super ze vam to vyjde zrovna na to volno. Kdy tedy zacnes stimulku?

elliem
24. srp 2012

@briuska dnes držím palce, at je vse v pořádku a prosím foto bublinky🙂!!

lagusak
24. srp 2012

@petris82 10.9.jdeme podepsat papíry a pro léky,tak počítám,že ty léky začnu brát za měsíc v dalším MC.s tím mražením,asi je to spíš z hygienických důvodů,prý není prokázaný,že ta minusová teplota by ten vir zničila a asi se bojí,že by to mohl někdo dostat,nebo nevim,taky to nechápeme a partner se dost zlobil,že když je přeléčen a není nakažlivý,tak proč to nejde.prý je to zákon☹musíme doufat,že to klapne i bez mražení.snad bude stačit,že mě půjdou vajíčka zamrazit a on bude muset dávat čerstvé🙂teda jestli zamrazují i neoplodněná vajíčka?já se v tom nevyznám 😉 teď beru půl prednisonu deně.odjíždíme dnes na chatu,tak přeji všem krásný víkend 😎

segra_bruni
24. srp 2012

@kamino @petula22 @zuzanka26 @luccy82 @lola22 @papuchalk @briuska @elliem @petris82 @lucido @lagusak @kaja23 @sambuca @stanka_o @renlu @musilka @gucci @maximka33 @sweet81 @antymania666 @motley @jmisa @ankava @janinav @anna2802 @skifarka @marmina @ivussska @werny @luciannac @beruska1982 @luxy @salopa … vypsala jsem několik z Vás co jste tu v Pron. poslední dobou kromě mne a bruni psaly … a pak pár dalších mojich náhodných pocestných z jiných diskuzí … @mochenkaa @dociska @ivis @sina @pe3cka @petule22 @palulax @neeve @klaire22 @bodlynka @kaphajin @janulev @kammka @mina_ @vormoni @aideen @zlatelevizeedna @shebka @andik.cz @anusacek @fiallinka @saminomimino @berenika39 @clara.7 @hehena @sarkachmelova @lunalovegood @amadeuska @hest @lilinka07 @adelina89 @kuliocka17 @kcvrcekz @kjurecka @zuzka84 @kajovaevicka @fafetka @jennyska @ikarkulka

♥ Moje milé virtuální neznámé
… jsem tak trochu (no dost 😀 ) štěstím mimo
… chtěla bych se tu s Vámi podělit o výsledek
•Čekání na zázrak•
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bruni/clanek...

V ►pondělí ►20.8.2012 ►10.den po TP ►se ►totiž ► @bruni ►stala ►MAMINKOU !!!!!!! 😵
… v bolestech rodila 20 hodin … nepostupující porod byl nakonec ukončen císařem
… TATÍNEK byl s ní … jsou již RODINA ☼
mám OBROVSKOU radost ♫

Není to však můj první synovec 😉
… do vnoučátkové řady naší babičky chyběl do počtu ale právě chlapeček
1999 ♀♀♂♀♂♂♀ + ♂ 2012
… takže už tu máme vyrovnané síly 4:4 😀
… mám svolení Vám zde tuto novinku napsat … těšte se s námi ♥

aktualizuji:
kamino ........ 10.7.12 .... Bohumír
petula22 ...... 13.7.12 ... Sárinka
zuzanka26 .... 8.8.12 ... Davídek
luccy82 ....... 17.8.12 … Natálka
bruni .......... 20.8.12 … Tobiáš ♥
lola22 .............. 33.tt .... 55 dni do TP
papuchalk ....... 32.tt .... 60 dni do TP

segra_bruni
24. srp 2012

@luccy82 moc gratuluji k Natálce 😵 a @bruni Tě z porodnice pozdravuje 😉

hest
24. srp 2012

@segra_bruni jé moc moc gratuluji!!

segra_bruni
24. srp 2012

kdyby odkaz na článek nešel otevřít tak ještě jeden přidám:

•Čekání na zázrak•
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bruni/?post_...

ale jinak ho má samozřejmě u sebe v profilu 😉

luccy82
24. srp 2012

@segra_bruni Super, že už se také dočkala. Moc jí gratuluji a také jí pozdravuj. Ať malý roste a dělá jim jen samou radost 🙂

segra_bruni
24. srp 2012

@luccy82 vyřídím a děkujeme 😉

zlatelevizeedna
24. srp 2012

@segra_bruni Moc blahopřeju, teto 😀. A sestře taktéž, i když ji neznám. Ať jsou oba zdraví a malý ať je brzo velký 🙂.

sweet81
24. srp 2012

@segra_bruni Moc gratuluji🙂

lucido
24. srp 2012

@segra_bruni Velké gratulace!!! Mám radost, že dětiček Pronatalek přibívá. Doufejme, že bude další následovnice 🙂.
Tokové zprávy nás vždycky nakopnou na lepší myšlenky! Díky.

lucido
24. srp 2012

@luccy82 Gratuluji, je rozkošná.

berenika39
24. srp 2012

@segra_bruni gratulace, teta🙂)))