Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
26. srp 2009

no mě by pindík teda nevadil, ale manža chtěl moc holčičku, takže spokojení jsme oba 😉
jinak všichni tipují spíš kluka 😀

svetruska
26. srp 2009

tak to vidis to je dobre, to je jasny ze by klucina nevadil ono je to celekm fuk ale ja si zase rikam, ze kdyz bude prvni holkcicka, tak pak muze byt kluk nebo holcicka takhle kdyz bude kluk tak pak bych chtela holcicku 😀 a to je pak 50 na 50/ nevim, jestli to vyznelo ochopitelne 😀

gucci
26. srp 2009

jj chápu 😀

svetruska
26. srp 2009

devcatko je pro mazleni vid 🙂 ja koukam na ulici a tam je takova mala holcicka Emicka se jmenuje a uplne bych ji pomackala - jako pomazlila 😀 je hrozne roztomila / ted nevim, jestli nebudu znit jak nejakej starej uchyl 😀 ale taky bych chtela takovou holcicku 😵

gucci
26. srp 2009

já bych se mazlila i s klukem 🙂

svetruska
26. srp 2009

jj to ja taky hlavne ze bude muj 😵

svetruska
26. srp 2009

gucci ten Pregnyl je jakoby na uvolneni teh vajicek to se dava po stimulce a do tech 24 h se musi dojit do pronatalu k odberu? / nasla jsem to ted u tebe v albicku
😅

gucci
26. srp 2009

Pregnyl je na prasknutí folikulů
já ho píchala ve čtvrtek večer a na OPU jsme šli v sobotu ráno 😉
je to do 36 hodin

svetruska
26. srp 2009

aha a to ti reknou kdy mas jit? co kdyz ho pichnu a nestihnu to treba mi odejsou v 10 a ja dojdu v 11H 😅 ?
to jsou starosti vid 😀

gucci
26. srp 2009

jj to ti přesně řeknou, v kolik to máš píchnout a kdy máš přijít, neboj 😉

svetruska
26. srp 2009

😉 ja jsem se bala, ze kdy to pichnu ze to "odejde" ze me driv, nez tam stihnu dojit 😀

gucci
26. srp 2009

neeeee 😀

svetruska
26. srp 2009

😀 aha 😉

svetruska
26. srp 2009

a jeste koukam, ze jsi uz zapsana v podoli 😉 podle cehos vybirala? ja jsem se tak namatkove bavila s manzelem a asi bych chtela k apolinari nebo do podoli

gucci
26. srp 2009

no do Podolí jsem se zaregistrovala jen pro lepší pocit, páč my se v říjnu stěhujem do Pardubic a tam se v porodnici registrovat nemusí, tak jsem si říkala, kdybysme to stěhování náhodou do porodu nestihli, tak at mám jistotu, že tady někde porodím 😀
a chodila jsem tam na tu imunologii a jsou tam fajn lidi

svetruska
26. srp 2009

aha tak to jo, kamaradka rodila v Kadani a taky se nikde registrovat nemusela, proste prisla prohledla si to rekla ze tady se mi to libi a pak prisla jen porodit 😀
taky se musis uz zaregistrovat snad v 2 mesici nebo kdy jinak te nikde nevemou...
ja jsem si myslela ze pujdu do motola, je tam ten muj Dr porodnik ci co ale neeeee...

gucci
26. srp 2009

jj v Praze se musíš registrovat přesně v 14tt+0

svetruska
26. srp 2009

vidis to je husty... 😖

janik8774
26. srp 2009

Ahojky,
manžel s malým vyrazili krmit kapry na přehradu a tak můžu na pc.
Ještě k tomu mazlení.Já mám kluka a jak je rád že si může ráno vlízt mámě pod peřinu.Vždycky řekne "já se chci mazlit".

gucci - taky tě po transferu asi dva dny pobolívalo bříško jako když to máš dostat?

svetruska
26. srp 2009

janik ahojky
takze klucina mazlicek jo to je fain 😵

janik8774
26. srp 2009

Jak si vychováš takový bude.
já jsem se sním mazlila od narození a ted je to náš mazel.

svetruska
26. srp 2009

😀

gucci
26. srp 2009

janik: jj pobolívalo

svetruska
26. srp 2009

aha tak vim, na co se pripravit, takze kdyz trochu poboliva tak je to ok 😉

gucci
26. srp 2009

ono je to hodně individuální
po OPU a ET mě trochu břicho pobolívalo, ale spíš jsem si myslela, že je to tím zásahem, pak už mi nebylo vůbec nic, až asi dva dny po // to začlo 😀

janik8774
26. srp 2009

Gucci -
tak to jsem chtěla slyšet. 🙂 🙂
Taky věřím že to dopadne dobře.S tím lenošením pod dekou bych se divila,že by to bylo jinak než dobře.
Hlavně že doktor řikal,že se nemusí ležet a to bylo první co jsem udělala když jsem přijela domů. 😀 😀

svetruska
26. srp 2009

ja jsem si pujcila knihy tak budu cist v pelechu romanky 😉
ale vydrzte to porad lezet co?

janik8774
26. srp 2009

Taky jsem si myslela,že je to tím zásahem.Ale ted je to trochu jiná bolest než těsně po KET,ale rozumím ti.
Už to trochu přestává.
Uvidíme za týden.Asi mi to nedá si to netestnout.

janik8774
26. srp 2009

svetrusko -
nemusíš ležet.
Ale lenošení v posteli přes den je pro mě vzácností a tak toho ráda využívám.

svetruska
26. srp 2009

jani a kdy mas testovat?