Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petula22
30. lis 2011

@bruni Nedostaneš 🙂. Pořád píchá a včera jsem měla křeče jako když to mám dostat, ale jen chvilku, ale dost mě to vyděsilo ☹.

lola22
30. lis 2011

@jitap25 Dobrý den, já jsem to nezpochyňovala, že opravdu budete malovat. Já oceňuji, že fungujete 7 dní v týdnu, protože jak jsem vypozorovala, rozhodně to není standart ve všech CARech a pacientky jinde třeba přicházejí o možnost IUI, když jim vyjde na víkend. Takže Vám za to naopak děkuju.

bruni
30. lis 2011

@petula22 jo jo, ani to krásné období si my, co máme za sebou ty roky snažení moc neužijeme, protože se budeme neustále strachovat 😝 nedá se nic dělat, hlavně že se povedlo 😉 přeju ať vše probíhá ok.

sedmitecka
30. lis 2011

@petula22 to bude dobre ,uvidis!!!! ja taky stale cekam na takovyto zazrak 🙂
lazne byly fajn, uzily jsme si to, ale uz to bylo dloihe, tesila jsem se domu 🙂
momentalne nepokracujeme nijak jsem porad v neschopnosti a v lednu me ceka ta kontrolni laparka, pak asi hned jak to pujde, tak treti IVF ☹

petula22
30. lis 2011

@sedmitecka Třeba se do ledna taky zázrak stane 😵 . Je to fakt záhada.

bruni
30. lis 2011

@petula22 prostě příroda, té neporučíš 😎

petula22
30. lis 2011

@bruni Tak tak, ale už jsem jí teda vůbec nevěřila 😝

petula22
30. lis 2011

😀

bruni
30. lis 2011

@petula22 to jsou teda dálnice, gratuluju 😵 A kolikátý jsi den od ovulace, asi?

petula22
30. lis 2011

@bruni Byla podle mě 12.11., takže 18DPO

bruni
30. lis 2011

@petula22 a cítíš nějaké nevolnosti? Mě je dnes špatně jako když jsem jela na kolotoči na pouti. Ale připisuju to sezení v práci ve vytopené místnosti bez kyslíku. Už třetí večer mě bolí hlava, ale to mám asi od krční páteře. No začíná mi to lézt na mozek, bojim se ortelu ☹

petula22
30. lis 2011

@bruni Jsem zvyklá ráno snídat jogurt a ten mi ted vadí, jen ho vidím, tak se mi zvedá žaludek. Jinak hlava mě bolí taky, ale to je myslím z toho, že hrozně špatně spím, což je prý z toho těhu, z toho jsem fakt odvařená, připadám si ráno, jak po flámu. Neboj, dobře to dopadne, jdeš na krev?

bruni
1. pro 2011

@petula22 já zase už půl roku snídám čerstvou makovku z pekárny a teď už několik dní na ni vůbec nemám chuť a snídám naložené utopence 😀 fakt, teď je zrovna jím 😀 ale já mám chuťe i před ms takže k tomu nepřikládám žádnou pozornost. Na krev se mám objednat v pondělí, kdy si mám udělat test. Vůbec nevím jak to udělám, podle mě na to vůbec nenajdu odvahu. Jsem úplně posr... 😒 že zas bude sněhobílo.

petula22
1. pro 2011

@bruni Dobré ráno, tak utopencem bych taky nepohrdla 😀 . Já po umělku nemusela testit, páč přišla MS přesně, jak měla. Moc na tebe myslím 😅

bruni
1. pro 2011

@petula22 já mělat teď dlouhý protokol tak ani nevím, kdy má ms přijít 😨

petula22
1. pro 2011

@bruni Uvidíš, že to zabralo a žádná MS nedojde 😉

sedmitecka
1. pro 2011

@bruni kočko na tebe spoleham, to proste bude dobre!!!!!! ja po dvou pokusech s kratkym protokolem budu mit ted taky dlouhy a dost na nej spoleham 😉

bruni
1. pro 2011

@sedmitecka Taky jsem v dlouhý protokol a PICSI spoléhala. Ale minimálně už oplodňování ukázalo, že to vliv mělo. Minule s ICSI z 11 vajíček oplodněna 3 a z toho zbylo jedno embrio. Bez ICSI nic a teď ze 7 vajíček se oplodnilo 7 a zbyly 2 pěkná jedničková embria 🙂 . Přesto ale zase nic na zamražení. Holt vajíčka mám horší kvality kvůli té endošce asi 😒

sedmitecka
1. pro 2011

@bruni doufam, ze budem uspesni s dlouhym protokolem jako vy, ja mam taky endosku, takze vejce mozna taky nic moc, mam jich vzdy hodne, ale embrya se behem PK rozpadaji.....drzim palce MOOOOC!!!!!!

janik8774
1. pro 2011

ahojky,
čeká mě v lednu KET a chtěla bych prodlouženou kultivaci,nemáte někdo s ní nějaké zkušenosti.Kolik stojí PK?

bruni
2. pro 2011

@janik8774 PK stojí 2500Kč, ale nechápu jak můžeš mít u KET PK 😨

janinav
2. pro 2011

@petula22 Tak to je super, gratuluju 🙂

@bruni a @sedmitecka Holky, držím Vám pěsti, ať to vyjde

Občas sem juknu, co je nového, abych byla v obraze, co se v Pronatalu děje.

bruni
2. pro 2011

Holky stal se zázrak, kterému stále nemůžu uvěřit. Našla jsem //. 😵 😵 😵 Už jsem to nevydržela a testla, protože jsem ráno měla takovou depku, že se to nepovedlo, že už to nešlo vydržet.
@sedmitecka tak to vypadá, že dlouhý protokol a PICSI má smysl. Ikdyby se to nakonec nepovedlo tak už tohle je u mě velký úspěch.

petula22
2. pro 2011

@bruni Supeeeeeeeer, já mám takovou radost, konečně se rozjjíždíme 😀 .

petula22
2. pro 2011

@janinav Dík moc.

petula22
2. pro 2011

@bruni Hod sem testík 🙂

anna2802
2. pro 2011

@bruni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 gratuluju moc ti to přeju 😵

helousek1
2. pro 2011

@bruni jééé, jéééé, jéééé!!! Další!!! Gratulace!!! To bude super!!!!!!! Fakt mám radost!!! Už se těším na fotečku z UTZ.

Já byla ve středu a je tam, jedno 🙂. Tak se mi ulevilo.

helousek1
2. pro 2011

@petula22 no tak to je paráda, přidávám se ke gratulantům, fakt super!!! Asi to fakt bude o psychice...nám to vyšlo hned první měsíc, kdy jsem si řekla, že na to už vážně kašlu a nechám si stimulaci na listopad. A to ani nebylo žádný cílený snažení a jen 3x sex a ani nevím přesně v které dny...Takže u mě to asi byla ta psychika. Už jsem byla i na vyšetření před laparkou a šup //.

bruni
3. pro 2011

Holky děkuju moc. Od pěti ráno nespím, mám toho plnou hlavu 😕 ale jsem moc šťastná 😵 Doufám, že mi to potvrdí z krve a pak na utz. Ale mě zatím stačí, že jsem mohla vidět své dvě první čárky 🙂