Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
21. led 2009

jéé tak CAMPI se včera narodila Lada 😵 gratulace 😵

dckami
21. led 2009

ahoj holky,
mám po utz kontrole - mám tam pouze 5 foliklů (2+3) na každé straně, opu v pondělí. Folíky jsou moc veliké 16-19mm, tak mám snížnou dávku Puregonu, začínala jsem dávkami 250-225-175-175 - dnes pouze 25 jednotek a zítra také. V sobotu pícháme Ovitrelle a potom uvidíme... 😉
Mám napsanou neschopenku od pátku, holky, ale dle nového zákona o nemocenském mohou být vycházky pouze 4 hodiny denně!!! , tak že pokud nám to vyjde a budeme mít //, tak celé těhu máme být doma??? Hrůza, jsem pěkně nas***á.
😠

gucci
21. led 2009

dckami: doufám, že ti to už konečně vyjde 😉

jmisa
21. led 2009

Dckami, a proč není OPU dřív?

jmisa
21. led 2009

Jinak držím palce.
A s tou nemocenskou je to tedy zvláštní, co je to za zákon? O nemocenském pojištění? Nebo jak se to jmenuje?

dckami
21. led 2009

Jmiso,
dr. říkal, že opu neudělají dříve než 12.DC, že byla vajíčka byla nezralá. Tak mi snížil stimulaci na minimum, aby nedošlo k ovulaci. Snad se to podaří. 5 sice není moc, ale záleží přece na kvalitě a ne na kvantitě, ne? 😉

Ten zákon je nový od 1.1.2009 - zákon o nemocenské m pojištění.

jmisa
21. led 2009

Dckami, v zákoně jsem to nenašla, tam je, že to stanoví lékař.

A z počtu si nic nedělej, já měla vždy jen 4 vejce.

dusice
21. led 2009

Dckami, já měla taky jen pět. Embryoložka mi taky řikala, že je to lepší- jsou kvalitnější a taky hlavně nehrozí hyperstimulační syndrom. Doufám, že s tou neschopenkou nemáš pravdu- to bych se v našem bytě potom zbláznila 😝
Gucci, prosím tě, dělali ti imunologii v Pronatalu?

dckami
21. led 2009

holky, díky za podporu. 😵 Jste zlatíčka. Alespoň se nám komu "vykecat".... Už aby bylo pondělí. Docela se těším, máme domluvenou PK, tak uvidíme, jak to dopadne. Chceme zavést jenom 1 mimi, ostatní dáme k ledu (pokud něco zbyde).

jmisa
21. led 2009

Dusice, Gucci byla podle mého v Podolí.

anlenka
21. led 2009

ahojky, jmiso děkuji 🙂

gucci
22. led 2009

dusice: jj byla jsem na Podolí a zašla jsem si tam sama z vlastní iniciativy

gucci
22. led 2009

tak v neděli 1/2 jdu na UTZ 😉

dusice
22. led 2009

Tak doufám, že nebudu litovat toho, že jsem se rozhodla pro Pronatal. Gucci, hodně štěstí v dalším pokusu 🙂 .

dusice
22. led 2009

Holky, teď mě ještě napadlo, platily jste něco za to imunologické vyšetření?

gucci
22. led 2009

já v Podolí ne 😉

katne
22. led 2009

Teda Gucci jak ty to děláš, že seš vždycky objednaná bez čekání. To já čekám vždy min. 1 měsíc než mě objednají.
Teď teda ne, docházím tam 1x za 4 týdny na Zoladex. Dřív, když jsem chodila na IUI tak vždy měsíc objednací lhůta, takže za 2 měs. 1x IUI

jmisa
22. led 2009

My v Imumedu taky ne.

katma
22. led 2009

Ahoj. Zapomněla jsem se v Pronatalu zeptat... jak staré může být předoperační vyšetření? Už mám žádanku k dr., ale se stimulací teprve začnu, tak jestli to nebude brzy, když si ho vyřídím už teď? Díky.
dckami: držím palce, taky chodím do TP

jmisa
22. led 2009

Katmo, půl roku.

katne
22. led 2009

Před laparkou jsem měla na žádankách z Pronatalu napsané, že vyšetření nesmí být starší 3 týdny, ale to je asi jiná situce (delší narkoza atd.)
Myslíte, že když jsem předoperační vyšetření měla na začátku listopadu 08´, tak ho po mě nebudou vyžadovat teď v březnu před OPU??

jmisa
22. led 2009

Katne, to se domluv tam.
Já měla z února a další ze srpna a to ze sprna ani nechtěli, že jim stačí z února, ale když už jsem ho měla, tak jsem jim ho dala.

gucci
22. led 2009

katne: jak to myslíš, že nemusím čekat?
já komunikuju s Mardešičem přes email, chodím k němu už od dubna...jinak jsem k němu na první návštěvu čekala skoro dva měsíce

katne
22. led 2009

Aha, Gucci nemyslela jsem to nijak špatně. Ja jsem s Mardešičem ještě tu čest neměla, jinak jsem už narazila asi na všechny doktory. A on si tě objednává sám - já myslela, že to dělají jenom na recepci.

gucci
22. led 2009

já vím, žes to nemyslela špatně 😉
já s ním komunikuju přes mail, hlásím mu MS a on mě pak podle DC objedná na UTZ, já si pak akorát zavolám na recepci v kolik hodin mám přijít...přes email většinou i řešíme další postup apod

akvy
23. led 2009

Ahojky děvčátka, chodím do Pronatalu normálně k MUDr. Vobořilovi, ale dneska byl na sále, tak mě přehodili k MUDr. Kultovi. Taky byl příjemný, nechodíte j němu někdo? 😉 Dík Stimuluji ode dneška na IUI Menopurem, psal mi rozpis.

dckami
24. led 2009

holky,
už se mi to krátí, dnes stříkám poslední dávku synarelu, večer ve 21.30 hod. injekci Ovitrelle a v pondělí ráno nástup na OPU. 😉

akvy
24. led 2009

dckami, držím pěsti, ať je úrodička jak se patří 😉

l26
24. led 2009

jééééé akvy,ty jsi tu 😀

janysek70
24. led 2009

akvy, to jsme se tam včera musely potkat, já tam na dr.Vobořila čekala v čekárně od 8:30 do 12:30