Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
18. čer 2008

Jinak pokud se už projeví, tak bys mohla dostat prcky do břicha už zítra a jinak spíš až sobota. Ono říkaj, že nejlíp 3 nebo 5 den. Ale uvidíš. 😉

julmel
18. čer 2008

jmisa: Doufám, že se to podaří jak píšeš, to by bylo naprosto úžasné. Ty jdeš te´d někdy na to imuno, viď, no držím moc pěsti!

jmisa
18. čer 2008

Julmel, jdem 3.7.

julmel
18. čer 2008

gucci: díky, tobě držím také palce, ať to vyjde!!!!

jmisa: až 3.7.? tak to je ještě času dost,tak hodně trpělivosti 🙂

jmisa
18. čer 2008

Julmel, to je už, na imuno se čeká měsíce a měsíce 🙂

julmel
19. čer 2008

jmisa: aha, tak to je fakt už. Vlastně ono se pořád na něco čeká.....to tak uteklo, že už mi to ani nepřijde- od první návštěvy uteklo už půl roku.
Dnes si jedeme pro "dětičky" , máme tam být ve 13 hod a doplatek 11 500,- Kč. Skóre zatím nevím,ale jsme zvědaví. 🙂

gucci
19. čer 2008

jéééééé julmel, tak to je super 😵
a na kolik vás to vyšlo celkově?

julmel
19. čer 2008

zatím jsme platili 7000,- Kč za ICSI a teď těchto 11 500,- , ale zatím vlastně nevím za kolik embrýsků je ten doplatek.

gucci
19. čer 2008

moc ti držím palečky 😵
necháváš si zavést dva?

julmel
19. čer 2008

díky, to ještě nevím, záleží co řekne embryolog, jaké jsou šance atp. dost se těch dvojčat bojím, jsme tu sami, bez babiček, dědečků, vůbec si to nedovedu představit.

gucci
19. čer 2008

julmel: to zvládnete 😉 , my jsme v Práglu taky sami

julmel
19. čer 2008

To říká manža taky 🙂 , nejse příbuzný ? 🙂 Pokud nám řeknou, že je to vzhleedm ke špatnému spg malý zázrak, jdu do dvou.

gucci
19. čer 2008

můj manža byl kdysi dáávno taky proti dvojčatům a já je chtěla a ted se nám to krapánek otočilo 🙂

julmel
19. čer 2008

To se nenudíte 🙂 , z praktického hlediska si to nedovedu přestavit, s kočárem bychom se nevešli ani do hlavního vchodu od domu . bydlíme v novostavbě a s tím se asi jaksi nepočítälo, že obyč dveře nestačí 🙂

gucci
19. čer 2008

jul: si koupíš kočár se sedačkama za sebou

julmel
19. čer 2008

už jsem si to hledala ne netu, že to taky vyrábějí, no, ale zatím je to předčasné.

gucci
19. čer 2008

jj jasně 😉 , ale člověk má být připravený na všechno 🙂

julmel
19. čer 2008

🙂 ¨, už hledáme s mažou i dvě jména.....takže si nechám zavést asi dvě. Pak napíšu, jak jsme dopadli.

gucci
19. čer 2008

jj napiš, držim palce moc moc

jmisa
19. čer 2008

Julmel, hurá, tak jim hezky natřepej peřinku 🙂
500 je za katetr, 5000 mražení, 2500 prodloužená kultivace a těch 3500 je za ICSI na 7 vajíček, takže jich ICSovali 17 🙂 což jsou myslím všechna, co vycucli 🙂 Krásný výsledky.

julmel
19. čer 2008

díky moc, už se to blíží....

julmel
19. čer 2008

jmisa: dík za součet, obdivuju tě, jak to máš takhle v hlavě. 🙂

julmel
19. čer 2008

loučím se a vyrážím před tím ještě na krátký obídek

dckami
19. čer 2008

Julmel, tak hodně štěstíčka, ať se mimískové chytnou. Napiš, kolik sis jich nechala zavést a zda zbylo do mrazáčku. 😀

jmisa
19. čer 2008

dckami, podle peněz do mrazáku určitě je.

dckami
19. čer 2008

Tak to jsou dobré zprávy. 😉

Já jedu do Teplic zítra na kontolní utz, tak uvidím, jak narostou folíky po Clostilbegytu a zda půjdeme znovu na IUI. 😕

campi
19. čer 2008

Julmel: tfuj, tfuj, posilam tehotenske bacily, vypada to u tebe uplne vyborne!!!!

julmel
20. čer 2008

Dobré ranko, pronatalky, naše skóre je: 17 oplodněných, z toho se 12 vyvíjelo, vzhledem k příznivému hodnocení embyoložky jsme se rozhodli s manžou pro 1 a tím pádem máme zamraženou klapzubovu jedenáctku. 🙂 . Pokud by to nevyšlo, příště jdeme do 2. Test mám dělat 7.7.08, tak jsem zvědavá 🙂

dckami: dtžím palce na utz, ať je to co nejlepší

campi: jak to vadá u tebe, půjdete na tu redukci?

julmel
20. čer 2008

jmisa: ten výpočet byl fakt bezchybný 😎

jmisa
20. čer 2008

Julmel, kdyby mi šlo všechno jako počty 😀 😀

Tak držím palce, na test máš krásný datum 🙂