Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

campi
2. črc 2008

gucci:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Myslim, ze uz jsi tam jednou byla, nebo ne? Ale klidně se tam zastav, všechny jsou po uspěšném IUI, jenom já jsem IVFka.

gucci
2. črc 2008

no jo campi, ty holčiny znám, ty jsou od nás z "Komu se podařila inseminace", ale tam já nemůžu, páč nejsem těhule 😉

luzza
2. črc 2008

no a co... 😝 😀
já taky ne 😉

gucci
2. črc 2008

jéé jmisa jde zítra na to imuno, tak jí držím palce a jsem zvědavá s čím příjde

jmisa
3. črc 2008

Ahoj holky 🙂

Imuno pohovor za náma, divili se, že jdem z Pronatalu, že na to maj svého, ale řekla jsem, že jsem nechtěla měsíce čekat, což dr. chápala. Důkladně nás probrala, dostali jsme lejstra na krev a manža kalíšek na spermio a ve středu jdem na odběry, 24.7. mám volat na výsledky.

gucci
3. črc 2008

jmisa: tak super, já se na to příště taky zeptám
což nebude za dlouho, páč jsem to právě dostala, takže jsem už psala Tonkovi co dál s náma...

jmisa
3. črc 2008

No a při rozhovoru s imunoložkou jsme asi přišli na důvod manžovo neplodnosti, nebo na hlavní příčinu - on jako malej neměl sestouplé varle, bohužel to řešili až ve 12 letech 😕

gucci
3. črc 2008

jmisa: a to se dá ted nějak řešit?

jmisa
3. črc 2008

gucci, no to už ne. řešili to pozdě a tak mu tkáň zedegenerovala, otázka jak moc by pomohlo, kdyby to řešili včas.

gucci
3. črc 2008

aha...no to je takové kdyby...jsem zvědavá jak vám to imuno dopadne 😉

jmisa
3. črc 2008

gucci, no při našem štěstí si bude ještě manža vytvářet protilátky proti spermiím 😀 😀

gucci
3. črc 2008

tjo to už by byl trochu exot ne 🙂

jmisa
3. črc 2008

Gucci, no a to on je 😀

gucci
3. črc 2008

😀 doufám, že mu tak neříkáš doma

jmisa
3. črc 2008

gucci, no teď i jo, bo si nechal píchnout uši 😀 klika, že na rozdíl od tetování dírky zarostou.

gucci
3. črc 2008

nekecej? já teda chlapy s ušnicema nemusím, jooo to tetování to bych si dala líbit

luzza
3. črc 2008

nezarostou 😝 😀

jmisa
3. črc 2008

Luzza, fakt ne? no tak aspoň ty naušnice může vyndat.

Gucci, já taky ne, ale co se budu rozčilovat, řekla jsem mu, že bude vypadat jako exot, ale dál to neřeším, stejně si udělá co chce 😀

gucci
3. črc 2008

no ted jsem si uvědomila, že jsem měla na pravém uchu kdysi 5 ušnic, ted mám jednu a 4 nezarostlé dírky 😀

luzza
3. črc 2008

jmis
to víš že ne 😀
dirka nikdy nezaroste...jen se udělá malej špuntík,snadno odstranitelnej... 😉
jéé,mě jich z puberty zbylo 😅

luzza
3. črc 2008

gucci potvrzuje 😀 😀 😀 😀

campi
3. črc 2008

Jee, ja miluju chlapiky s nausnici a dlouhyma vlasama. Kdyz si vzpomenu na jednoho fesaka se zelenyma ocima..

Byla jsem na redukci, ptala se sestricky na tu rekonstrukci a pry fakt bude od podzimu do konce leta. Ja doufam, ze uz do Pronatalu nikw nepujdu, vite o tom neco?

jmisa
3. črc 2008

Campi, vím, že to někdo říkal.
Já doufám, že už tam taky na podzim nebudu chodit :D

gucci
4. črc 2008

tjo o té rekonstrukci jsem něco zaslechla tady, ale v Pronatalu mi nikdo nic neříkal

campi: a jak se cítíš? všechno OK?

luzza
4. črc 2008

holky
dneska jsem 14.den po IUI
test NEGATIVNÍ...
kur..

jmisa
4. črc 2008

Ahoj všem.

Luzza, to je mi líto ☹ kolikátá je to IUI?

luzza
4. črc 2008

první 😖

campi
4. črc 2008

luzza: to je mi taky lito, u tech IUI je dobre doufat tak primerene k tem 15 %☹. Dalsi mesic znovu?

gucci: jo, citim se prekvapive dobre. Ulevilo se mi, kdyz nasli u dvojcat ztlusteni sije (zni to blbe, ale aspon se necitim jako plodovrah). Jestli nenastanou komplikace, tak uz do Pronatalu nemusim. Pochvalila jsem doc. Mardesicovi, ze jsem tam byla se vsemi moc spokojena, vypadal, ze ho to potesilo.

gucci
4. črc 2008

campi: tjo to je dojáááááák, takže všechno je ok a čekáte jedno mimi 😵 super

luzza
4. črc 2008

campi
červenec má moje dr v caru dovolenou,takže další IUI v srpnu...