Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
29. črc 2008

Campi, tak držím palce, musí to dobře dopadnout, už si taky zasloužíš klid.

gucci
29. črc 2008

campi: ne ne, sem si to myslím nepsala...tjo chudáku, furt něco že 😒 , ale mimi ti to určo vynahradí 😵

jj odložili, začnu stimulovat na konci srpna...ted akorát čekám na MS, meškám dva dny, ale nic z toho nebude, protože folikul byl na pravo a tam jsem neprůchodná, takže jsme ani nedělali IUI...už aby MS přišla, at se to neprodlužuje...na dovču se právě chystáme za dva týdny, tak možná ještě stihneme jedno IUI, uvidíme podle MS

renca82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gucci
29. črc 2008

reni: průchodnost vejcovodů se zjištuje laparoskopicky

renca82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gucci
29. črc 2008

no jsem zvědavá, jestli tě na to v Pronatalu pošlou...já jsem byla na laparce ještě před tím, že jsme šli do Pronatalu...záleží jaké máš předpoklady...já jsem byla v dětství na operaci kýly a slepáku, takže u mě byly srůsty téměř jisté, proto laparka...jinak bych do sebe zbytečně vrtat nenechala

campi
29. črc 2008

renco: pracuji doma jako prekladatelka, uz jsem schopna i neco delat (ve druhym mesici jsem jenom lezela na boku se zavrenyma ocima a nemela silu ani poslouchat radio), vzala jsem si sice 3 tydny jakoby dovolenou, ale zakazky neodmitam, takze porad makam.

Takže Ti vlastně řekla, že Ti zamlklý těhu hrozí kvůli malé děloze i po IUI nebo IVF....

Pruchodnost se zjistuje jeste i jinak nez laparoskopicky (tekutinou nebo plynem), neni u toho nutna narkoza.Kdyz se ukaze u laparoskopie, ze je tam nejaky problem, tak se to hned resi a kdyz pri tom profuku (nebo proplachu), tak Te stejne objednaji na laparoskopii. Pořadí se mi zdá logický toto: průchodnost, IUI. Ja myslim, ze u Tebe proste zkousi, co Ti provedou hormony s cyklem, bych jim duverovala.

renca82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gucci
29. črc 2008

reni: si to piš pokaždé na papírek, já jsem to tak taky dělala

campi: ono záleží na dr., já jsem říkala svojí dr. o tom profuku plynem a ona říkala, že je to zastaralá metoda a že to nefunguje, tak nefím, no ted je to už jedno

renca82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
campi
29. črc 2008

Renco: nemaluj brouka na vrbu, tehotenstvi budes mit jiste bez problemu!
My jsme idiopaticka neplodnost, za 5 let u nas nenasli pricinu a ani ted se neodvazuji rict, co to bylo. Mela jsem pri laparoskopii zjistena drobna loziska endometriozy v male panvi, ale pry by to nemelo vadit a psali nam tu idiopatickou neplodnost potom ve vsech diagnozach. Prace doma je fajn, bohuzel kdyz nepracuju, tak nemam ani korunu (nedostavam nemocenskou), nastesti jsem v cervnu nemela ani zadne vydaje, jak jsem jenom lezela a zvracela rohliky a piskoty🙂

Gucci: moje gyn. to taky tak rikala o tech profucich, ale vim, ze treb

campi
29. črc 2008

, ze treba u Apolinare to tak delaji bez laparky.

nieka
29. črc 2008

Ahoj může mě některá z vás popsat postup jak si píchat PREGNYL doma vím ,že jsou k tomu 2 lahvičky a 2 jehly díky za odpověd

dckami
4. srp 2008

ahoj kočky,
hlásím se po dovolené. Krásně jsem si odpočinula, počasí nám nevyšlo, ale zase jsem poznaly krásy Slovenska a Pálavy, jezdili jsme na kolech....

K našemu snaženíčku: dneska jsem to dostala, takže IVF je jisté. Pokud budou výsledky vpořádku, tak snad už v září. Nevíte, kolikátý den cyklu se dělají stěry??? Ve zprávě mám napsáno, že se mám objednat po ukončení MS, ale recepční se to nelíbilo, že prý chce znát datum nebo dencyklu určený lékařem. Můj lékař má 14 dní dovču 😖 Tak fakt nevím, na kdy se mám objednat.... Prosím, poraďte 😉 .

luzza
4. srp 2008

ahoj Kami 🙂

luzza
4. srp 2008

také jsem dneska 1.den cyklu 😉
a mám přijít 20.srpna...

dckami
4. srp 2008

Luzz,
a to jdeš také na tyto kontrolní odběry nebo již pro stimulaci? Já mám napsáno, že mám přijet ještě jednou v srpnu a to 20.-22. den cyklu na utz a pro prášky. Jsem z toho magor.... a dr. nikde. Sakra 😖

jmisa
5. srp 2008

Ahoj holky.
Luzzo, ty budeš mít asi dlouhý protokol???

Dckami, v Praze mi žádné kontrolní stěry nedělali, měla jsem krátkej protokol, 1.DC jsem volala a 2.DC jsme šli pro léky a podepsat papíry.

ismail
5. srp 2008

ahoj holky, muzu se k Vam pridat? mela jsem problemy s cyklem a ovulaci, moje Dr. mi nasadila clostilbegyt, ovulka byla, ale zase mi ty prasky snizovaly delozni sliznici, tak jsem se objednala do Pronatalu, kdyz jsem byla na prvnim vysetreni, tak mi zjistili krasnou vec- tehotenstvi...bohuzel to nemelo dlouheho trvani, miminko se nevyvijelo a pred par dny jsem byla na revizi delohy. Mam dodrzet 3 mesicni pauzu, ted nevim, jestli a dy se mam do Prontalau zase objednat? V podstate jsme nepodstoupili skoro zadne vysetreni jen stery,ale rada bych je podstoupila, hlavne me zajima imunologie, treba mam alergii na plodove obaly nebo tak neco, rada bych pred dalsim snazenickem vedela co a jak. Zkusite mi poradit? Diky

renca82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ismail
5. srp 2008

renca82: ahoj, teda to jse rada, ze jsem narazila na nekoho se stejnym problemem 🙂 O tom Menopuru jsem prave slyslea, proto jsem k nim sla. Co ti delali za vysetreni nez ti ho nasadili? A to cyklus s nim budes mit prirozeny nebo uz bude inseminace? Zkusim si tam zavolat, chodila jsem k Dr. Voborilovi, tak uvidim.

renca82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ismail
5. srp 2008

renca82:mam presne problem jako ty, dle hormonalniho profilu byl problem v hypofyze, bez utrogestanu byl cyklus desne dlouhy a bez clostilu nebyla ovulka, jenze zase mi snizovala sliznici, presto jsem zazrakem otehotnela....ale trvalo to kratce. ted po revizi muzu opet ocekavat problemy s cyklem a ovulaci. Dr. Voboril mi dnes rikal, ze s lecbou zacneme v listopadu, na konci zari jdu na konzultaci. Jak se to u tebe vsechno casove stihlo? Planuju, ze v rijnu bych mohla na hormonalni profil a v listopadu zacit s tema injekcema, ale nevim, jestli se to da stihnout.
Muzu se zeptat na vek? 82 je datum narozeni? Pokud ano, tak mi je o 2 roky vice. Budu ti drzet palecky, aby to vyslo 🙂

renca82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jmisa
7. srp 2008

Ahoj.
Zítra začínám stimulku na 2.IVF, jdu si v 10,15 pro léky. Měl by tam být Kult, toho jsem ještě neviděla.

dckami
7. srp 2008

krásné slunečné ráno 😎 ,
volala jsem si dnes do Pronatalu, jsem objednaná na 14.8. na kultivaci a 25.8. jedu na utz a pro stimulaci. Mám napsaný Synarel + Gonal. Tak jen doufám, že bude vše v pořádku a brzo se dočkáme mimíska. 😅

Jmisa, tak hodně štěstíčka, ať se zadaří.

luzza
7. srp 2008

jmis
taky držím palce 😉 🙂

dckami
tak jsem zvědavá,jak to s tebou a se mnou dopadne 😅
já teda jedu 20.srpna,tak ti pak řeknu... 😉
už aby se to pohlo 😠 !

gucci
7. srp 2008

jmiso držím palce, já začínám cca 29/8 😉

gucci
7. srp 2008

dckami: tobě taky samo držím palce 😉 a luzze taky

ismail
7. srp 2008

renca82: tak ti drzim palce, aby ta sobota vysla. U me je jeste jeden problem a to, zemi nasli pozitivni ureoplazmu a moje Dr. to nechce lecit, tak pristi tyden jedu do Pronatalu pro antibiotika, doufam, ze to znicime do toho listopadu a pote zacne lecba. Ja ted jedu na prodlouzeny vikend tak se mej hezky a pisni co a jak.
Jinak vsem ostatnim holkam preju hodne stesti 🙂