Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

rakosnicek75
2. čer 2009

Ahoj prda, dr. Mayer pravděpodobně ještě neordinuje. Mohu Ti dát číslo na sestřičku, která u něj pracuje v Českých Budějovicích a určitě bude vědět zda už pan doktor ordinuje v K.V. Jsem jeho pacientkou a čekám, až začne ordinovat v Č.B. Zatím je vše na mrtvém bodě. 😢
Měli začít ordinovat v Č.B. již cca před měsícem a stále nic se neděje. Tak snad se dočkám. Zatím ahoj

atlaselka
3. čer 2009

děkuju moc všem.Zítra stejně budu volat doktorce,ale ráda si nechám poradit když to jde 😉 Přeju všem hodně štěstíčka.pa

karamelka.nova
8. čer 2009

Ahoj holky, tak mi dnes v Pronatalu na UTZ potvrdili mnohočetnou graviditu 🙂 6+4tt. Máme velkou radost a je vidět, že i na poprvé se může zadařit.

janysek70
8. čer 2009

Karamelko, mám radost i za tebe, blahopřeji 😵 , doufám, že tou "mnohočetnou" měli na mysli 2 a ne více 🙂

karamelka.nova
8. čer 2009

janysku, moc děkuji. Jj, mnohočetná - 2. Ale prý se to může ještě zredukovat. Byla jsem u Slámový a byla skvělá. Spíš to ale vypadalo, že si myslí, že zůstanou oba. Bohouš a Karel 🙂

karamelka.nova
8. čer 2009

... pracovní jména, pochopitelně ... 😉

janysek70
8. čer 2009

🙂 Tak ať se tě Bohoušek s Kájou pořádně drží 🙂

gucci
8. čer 2009

jééé karamelka, tak moooc držím palce 😵 a ještě jednou velká gratulace

karamelka.nova
8. čer 2009

gucci, děkuji moooc 😀

jmisa
8. čer 2009

Karamelko, gratuluju.
Kdy jdeš znovu na sono?
Nám se tedy Bedřich a Božena zredukovali na jednoho 🙂

karamelka.nova
8. čer 2009

jmiso, znovu jdeme 22.6.
Bych si docela přála, aby se nám neredukovali ... Slámová se ptala, jestli už máme nějaký přírůstek a my, že je to první. Tak se tak potutelně smála, že když první, tak rovnou dvě 😅

jmisa
8. čer 2009

Nám dvě konstatovala Zelenková a pak jedno mizející po dvou týdnech Slámová.

karamelka.nova
8. čer 2009

tak uvidíme. I kdyby jedno. Hlavně když vydrží a bude vše OK. Tobě se to už pomalu blíží, viď?

jmisa
8. čer 2009

Karamelko, no zítra začínám devátý měsíc 🙂

gucci
8. čer 2009

Míšo: prej ti došel už kočár, tak super, tak tak co 😀
my byli v sobotu ve Špuntovi, jen tak ze srandy na chvilku se čučnout a už je prej dodací lhůta na teutonie 14 týdnů, tak to abychom to začli pomalu řešit

jmisa
8. čer 2009

Gucci, my čekali 12 týdnů. Ale myslím, že to stojí za to.
A máme ho ze Špuntíka. 😀

gucci
8. čer 2009

no já jsem zjistila, že máme Špunta nedaleko domova a jezdíme často kolem, ale nějak jsme to netušili, tak člověk když to nepotřebuje, že...a vraceli jsme se v sobotu z OC Chodov a ejhle, Špuntík 😀 , tak jsme tam skákli, manža se zamiloval do Spiritu a asi je vymalováno...já teda ještě řeším Jané, no uvidíme, ještě máme hafo času

jmisa
8. čer 2009

No Jané je hezký, ale kvalitou je Teutonie jinde.

gucci
8. čer 2009

jj to určo, ale zase je Jané lehčí, což mi všechny matky říkaj, že je nejdůležitější

ismail
8. čer 2009

ahoj holly, prosim vas o radu. Dochazime do prazskeho pronatalu a meli jsme jit na prvni IUI, ovsem jelikoz jsem byla prestimulovana, tak se nekonala a snazili jsme se doma. Voboril mi rekl, ze mam pockat do terminu ms a kdyz nedorazi, mam prijit. Ms mela dorazit ve stredu a nic, volal jsem do pronatalu, ovsem Voboril byla na salech, tak mi potom volala Slamova a rikala, ze mam pockat do dneska a testovat a kdyztak se ozvat. Testik je bohuzel negativni, tak jsem znovu volala do pronatalu a chtela mluvit s lekare, na recepci mi rekli, ze me nesmi prepojit(minimalne jednou me prepojovalii) a ze me muzou objednat na 10.7. Nechala jsem vzkaz, ale velice neochotna recepcni mi rekla, ze se mi nikdo nemusi ozvat. Netusite nahodou jakym jinym zpusobem se mam k lekari dostat drive? Cekala jsem, ze mi alespon udelaji ultrazvuk, aby s jistotou vyloucili tehotenstvi a kdyztak pichnou vyvolavacku.

jmisa
8. čer 2009

Gucci, no nevím. Stabilnější mi přišel Spirit než Jané, což mi přijde taky podstatný, ten rozdíl ve váze zase není tak velkej. navíc Jané nejde posadit směrem k matce, má poruchovou brzdu a šisuje se.
Jané jsem chtěla totiž původně 😀 takže jsem ho dost zkoumala.

No a pak nafukovací kola mi přijdou jako menší výhoda než ta odpružená u Teutonky.

jmisa
8. čer 2009

Ismail, vyvolávačku ti píchne Tvůj obvodní gynekolog.
Vyloučit těhotenství může zase on nebo si dojdi do laborky a za 200 si nech udělat krevní test.

Můžeš do Pronatalu zkusit napsat emajl, do předmětu napiš jméno doktora.

dusice
8. čer 2009

Karamelko, moc gratuluji. Užívejte si ten krásný pocit!! Doufám, že se nic redukovat nebude!! 🙂
Ismail, recepce je jedna velká slabina Pronatalu. Paní jsou velmi protivné a jednoduše řečeno- pěkný krávy. Dost mě překvapuje o čem jsou schopný mluvit na recepci, když jsou v čekárně pacienti. Být tebou, tak udělám co psala Jmiska, dojdi si na krev a kdyby byl výsledek negativní, tak si dojdi na vyvolávačku ke svému lékaři. Jinak to psaní meilů celkem funguje- je to jediná komunikace s lékaři.
Holky, minulé úterý jsem byla na ET. Měla jsem postel č.5 a Lazarovskou- třeba mi to taky přinese štěstí 😉 Ted netrpělivě čekám na to, až budu moct testovat 😠 😠

jmisa
8. čer 2009

Dusice, tak to si měla moji silnou kombinaci. Držím palce. 😉

ismail
8. čer 2009

holky, diky, udelam to tak. Presne, recepce je naprosto udesna 😠

gucci
8. čer 2009

jmiso: jj určo máš recht, já myslím, že manža je tak přesvědčenej, že s ním stejně nehnu 😉
dusice: mooooc držím palce, Lazarovskou jsem měla na ET taky 😉

gucci
8. čer 2009

ismail: určo napiš mailíka, já komunikovala jedině takhle 😉

dusice
8. čer 2009

Po tom, co jsem si tam vytrpěla, bych si to zasloužila. Opět mi nešel zavést katetr. Byla jsem tam přes dvacet minut a myslela jsem, že vypustím duši. Jestli to teď nedopadne, tak poznám i jejich zázemí v Krči. Protože Lazarovská mi doporučila v případě neúspěchu to řešit operačně(dříve než bych šla ne KET).

jmisa
8. čer 2009

Dusice, katetr se zárodkama?
Tak to já ani jednou nic necítila, šlo to jako po másle. Ale u druhého transferu tam s náma byla němka a ta měla taky problém, byla tam na sálku snad půl hodiny.

gucci
8. čer 2009

téééda, mám stejnou dobrou zkušenost, jako Jmisa