Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

luzza
6. kvě 2008

gucci
to je dobře 😀
nechci,abys byla smutná 😉
já krámuju od pátku a už ta bolest z neúspěchu taky vyprchává 😉

gucci
6. kvě 2008

tak lhala bych, kdybych psala, že mě to neštve, ale žíly si kvůli tomu trhat nebudu

luzza
6. kvě 2008

no co!!!
my to s manžou berem tak,že si ještě chvilku užijem klidu před bouří...
protože já rodím pouze divoké,uřvané,neustále hladové a rozmazlené potomstvo... 😀 😀 😀

luzza
6. kvě 2008

gucci
netrhej
budeš vypadat jak idiot 😀 😀 😀

gucci
6. kvě 2008

njn, tak ty už víš co tě čeká....my nevědoucí naivky si můžem tak akorát domýšlet 🙂 , ale stojí to za to ne

luzza
6. kvě 2008

stojí!! 😎 😎 stoprocentně! 😎 😎

gucci
6. kvě 2008

no vidíš, hned jsem klidnější

luzza
6. kvě 2008

můžeš být klidná 🙂
i s těmi všemi problémy a starostmi,které ti mimi přinese
je to to NEJKRÁSNĚJŠÍ období 😵 😵 😵
a mě se po tom hrozně stýská...chci už držet v ruce toho drobka...líbat ho a kojit 😵 😵
mám nějak přehormonováno 😀
navíc biologický hodiny tlučou tak,že neslyšim vlastního slova 😀

gucci
6. kvě 2008

luzza: 🙂 a kolik ti je?

luzza
6. kvě 2008

31 😒

gucci
6. kvě 2008

no dobrý a už máš jedno dítě 😉

luzza
6. kvě 2008

joo,já vím,to nám říkají všichni...
ale Domesovi bude 10...je to už takovej chlapík 🙂
miminko už chceme všichni tři...STRAŠNĚ MOC 😉

gucci
6. kvě 2008

se dočkáš, snad my všechny

luzza
6. kvě 2008

URČITĚ 😀 😀

klaruska1
6. kvě 2008

Jasně holky, dočkáme se všechny, na to vemte jed, slibujuuuuuuu 😀 😀 😀 a držím pěsti a budu na Vás pořád prskat těhu bacily, tak hezky chytejte ať se brzy nakazíte-tohle mezi Vás rozšířím ráda 😉 😉

luzza
6. kvě 2008

klarus
aby tě za to nezavřeli 😀 😀 😀

klaruska1
6. kvě 2008

Náhodou tohle šíření je prý dovolené, ba dokonce schválené, takže buď bez obav a i kdyby, tak já do toho jdu stejně, co bych pro Vás neuděla, že jo?

luzza
6. kvě 2008

ty jsi ták hodnáááá 😢 😀

campi
6. kvě 2008

Klarusko: kdybys na nakazila temito bacily, tak te navrhnu na zvlastni vyznamenani.

klaruska1
6. kvě 2008

holky díky, Vy jste tak hodný, nebojte se budu se snažit, jak jen to půjde a když se k tomu přidají ještě hodní doktoři, trošku zapracuje příroda a taky trošku toho štěstíčka, tak si myslím, že máte vyhráno a já pak budu mít dobrý pocit u srdce a radost i za Vás, protože Vám to mooooooc přeju 😉

campi
7. kvě 2008

Dobre ranko, dozvedela jsem se z laboratore, ze si mimisove uzivaji prodlouzene kultivace, i kdyz jsme ji nechteli. Takze ET se posouva na patek🙂. Aspon mi rekli, ze to vypada velmi dobre. A to uz snad na 100 %. Ja jsem od vcerejska cela nazhavena a furt niic.

klaruska1
7. kvě 2008

campi, držím pěsti a hlavně v ten pátek pravou nohou a žádné stresíky,ať se mimískům z tebe líbí a pořádně se tam zavrtají 😀 😀 😀

jmisa
7. kvě 2008

Ahoj holky, dneska jsem 15 den po ET, zkusila jsem test, je negativní, mrcha nikde, tak vysadím utroš, kterej mi ji rozhodně blokuje, v sobotu ještě zkusím test v jejich termínu, ale moc nadějí si nedávám.

julmel
7. kvě 2008

jmiso: držím palce ještě do soboty, neztrácej naději!!!

gucci
7. kvě 2008

campi: super 😵
jmisa: julmel má pravdu, neztrácej naději

jmisa
7. kvě 2008

No holky, díky, tak víte, že pidi naděje někde v hlavě stále je, ale nevidím to moc reálně, touhle dobou už by tam něco mělo být.

gucci
7. kvě 2008

jmisa: a to bylo první IVF?

jmisa
7. kvě 2008

Gucci, jj, první.

gucci
9. kvě 2008

dobré ránko
jmisa: nějaké novinky?

gucci
9. kvě 2008

holky, která jste byla na IUI v Pronatalu...můžete mi nějak popsat co tomu předchází, jak to probíhá a tak? moc díky (pokud se nám ted v květnu nezadaří s clostilbegytem, tak nás IUI v červnu nemine)