Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
6. dub 2009

janys: já taky byla objednaná na Podolí a volala jsem tam každý týden a vzali nás dřív, páč to někdo zrušil 😉

dusice
7. dub 2009

Ahoj holky!
Janysku, neváhej s tou imunologií. Já jsem si jí taky vyžádala v Pronatalu- napsala jsem přímo mail Mardešicovi a ten mi hned odepsal, že to není problém. No a na to jsem se objednala u nich v Pronatalu- nemusela jsem mít od něho ani žádanku. Objednali mě rychle, protože jim někdo vypadl.
Gucci, tak jak to teď s tebou vypadá?
Já jsem už začala s dlouhým protokolem. Měla jsem ho i minule, ale teď nějak reaguji víc na ty hormony- jsem teď nějak moc přecitlivělá- no hrůza ☹

gucci
7. dub 2009

ahoooooooooooj holkýýýýýýýýýýýýýý

tak jsem si dnes volala, ve 12 jdu na ET a víte co? mám si vzít sebou 8.000,-Kč, víte co to znamená?

že máme mrazáka 😵 😵 😵 😵 😵

jmisa
7. dub 2009

Gucci, jj, to znamená, že máte mrazáka 🙂

gucci
7. dub 2009

booože já se pořád klepu jak ratlík
celou noc jsem nespala a myslela na embrýse a pomohlo to
fakt zázrak

jmisa
7. dub 2009

Gucci, klíd. Hezky načechrej peřinku, dej si dobrý oběd a až uvidíš na ultrazvuku dvě světýlka v děloze, tak nezapomeň zamávat, aby děcka věděla, že jdou do slušné rodiny. 😉

gucci
7. dub 2009

Míšo 😀 😀 😀
oběd nepřichází v úvahu, ted do sebe rvu snídošku a vůbec mi to nejde
a mávat určitě budu, jen aby mi pak nenavlíkli rovnou kazajku a neodvezli do Bohnic 😀

jmisa
7. dub 2009

Gucci, myslím, že to znaj. Já říkala - ahoj děti, tak zase za devět měsíců 😀

gucci
7. dub 2009

fákt? no tak jo, určo jim předám nějaký povzbuzující vzkaz

jmisa
7. dub 2009

Gucci, no fakt. Docela jsem tím Lazarovskou pobavila 😀 😀

gucci
7. dub 2009

no jo, jsem se ani nezaptala, který dr. tam dneska je
OPU mi dělal Vobořil

jmisa
7. dub 2009

Gucci, no tak budeš mít překvápko. Jinak Lazarovská je moc šikovná. Na to, že je to ženská, tak mě u ní nikdy vyšetření nebolelo. To Slámová je větší ras.

gucci
7. dub 2009

jo? tak mě obě IUI dělala Slámová a v poho

gucci
7. dub 2009

jééé, kukám, že už máte vymyšlené jména? bezva, Alex je hrozně krásný, nám bohužel nejde k příjmení

jmisa
7. dub 2009

Gucci, no já jsem zvyklá na jemné ručičky mého gyndaře 😀

dusice
7. dub 2009

Mysko, prosím tě, jak jsi byla spokojená s přístupem pana doktora na imunologii?

andrea.ivf
7. dub 2009

Ahoj holky, byla jste některá v Pronatalu v Praze i na hysteroskopii?

andrea.ivf
7. dub 2009

Jé, Jimiso, to já to mám přesně naopak 🙂 . Obě jsou šikovné, ale jemnější zkušenost mám se Slámovou.

karamelka.nova
7. dub 2009

Ahoj holky, jsem nová čekatelka o IVF v Pronatalu. Jdeme v květnu 🙂
Nějaká doporučení byste měly?

dusice
8. dub 2009

Ahoj Karamelko!
Tak to budeme bojovat spolu(teda pokud se nic nezmění zítra po výsledkách z imunologie) 😉 Doporučit se snad nic nedá- jedině tak být v klidu a nestresovat se z toho- to se ale většinou těžko dodržuje 😠

barce
8. dub 2009

ahooooj,
byla jsem par dni bez netu, tak jsem nemohla taky neco pridat do fora 😉 . gucci ja mela pri 2.IVF 12folikulu a 2vajicka.... ☹ , nastesti aspon 1 bylo super 😉 . takze ted uz jen cekat jak dopadne nebo nedopadne 😎 .
holky ja uz chodim do pronatalu 2roky! uz si tam zacinam pripadat jak soucast inventare 🙂 . ale musim rict, ze jedinej doktor, ktery mne tam moc nesedi je voboril. ale zase spousta holek ho moc chvali. je to asi otazka fakt sympatii.
tak drzim vsem mooooc palce!

akvy
8. dub 2009

Ahojky karamelko, tak já zase na pana doktora Vobořila můžu říct jenom to nej... 😵

gucci
8. dub 2009

ahooooooooj holky
tak hlásím, že od včera už mám dva embrýse v břichu 😵
jinak ze tří folikulů jsme měli tři vejce a včera nám embryoložka říkala, že maj všechny známku 1, tak doufám, že tak budou pokračovat i ve škole 😎 😀

jmiso: ET mi dělala Lazarovská 😉

olca5
8. dub 2009

ahoj gucci,
tak super zprávy 😉 Tak hlavně ať se drží a vydrží. A ty se taky drž a opatruj...
Budu držet pěsti na test ať tam jsou pěkný // tlustice 🙂

dusice
8. dub 2009

Gucci, hodně štěstí!! 😉

gucci
8. dub 2009

díky holky, jdu si hajnout, papa

jmisa
8. dub 2009

Gucci, tak Lazarovská je záruka 😀 😉

myska77
8. dub 2009

Dusice: zkusenost s imunologii a doktorem Skopovym mam jen dobrou, on toho ma chudak strasne moc, protoze ma svoji praxi jinde a do Pronatalu chodi jen ctvrtky a travi tam i noci pomalu, takze jedine co mi vzdy vadilo, bylo to silene cekani. Ale on uz pomohl k detem spouste lidi a ty imunologie fakt plno veci objasni a rozkryje, takze drzim palce.

myska77
8. dub 2009

Gucci: moc gratuluju k embryskum, je to super pocit, vid🙂)) Beres Prednison a Utros? Nam se povedlo IVF az tehdy, kdyz jsem si sama naordinovala Prednison jeste 4 dny pred TR, to mi taky poradila kamoska tady nekde na chatu, deloha se tim sklidni a embrousci se pak lip uhnizduji. Jo a misto Utrose jsem si rekla o Duphaston, ten se polika, desne me ten Utros svedil a rozcilovalo me, ze ze me porad tece. Predstava, ze ho beru do 3.mesice me taky desila a s Duphastonem to zabralo. Tak drzim palce a hlavne pozitivni mysleni 😀

myska77
8. dub 2009

Jeee Karamelko, drzim palce, ja taky zacinala v kvetnu (loni) a v listopad se zadarilo. Tak hodne sil 😵