Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

kotjatko
14. dub 2009

dusice:Ahojky!Tak dnes jsem byla v Pronatalu na kontrole. To plodove vejce se sice ukazalo v deloze,ale je strasne malinkate,jen 5 mm,podle terminu uz melo byt tak 15 mm.Voboril mi rekl ze dava 99% ze je to spatne,a ani nevyloucil mimodelozni teh.Ja se citim porad stejne,nic me neboli,ani mesicky nejsou.nejhorsi na tom je ze nevim,co mam cekat.V patek mam zase kontrolu,tak uvidim,ale jsem s nervama na dne...

dusice
14. dub 2009

Kotjatko, drž se! Doufám, že ti to dopadne dobře. Už jsem tady v diskusích narazila na podobný problém- holčině taky řekli, že je to maličké a že to nejspíše nedopadne- měla ležet a být v klidu- nakonec se prcek rozhodl, že poroste a všechno dohonil. Dej v pátek určitě vědět, jak jsi dopadla!!

kotjatko
14. dub 2009

dusice:dekuji ti za povzbuzeni.Tobe,a i vsem ostatnim preji,at jste brzy krasne tehulky!

snaha
14. dub 2009

Ahoj kotjatko také moc držím palce a doufám , že máš v sobě nějakého bojovníka 😀
Jsem také snažilka v Pronatalu a ráda si pročítám tyhle stránky , protože jsem pochopila , že svěřená starost je poloviční starost a ty vaše zkušenosti mi pomáhají vyrovnat se s mým problémem .
Já zatím čekám na laparo v KRČI termín 15 . 5 . a pak uvidíme . Doufám , že jsou tam hodní . Jestli s nimi máte někdo zkušenost budu ráda , když písnete . 🙂

kotjatko
15. dub 2009

snaha - Ahojky!Ja jsem taky mela laparo v Krci,a nemusis mit zadny strach,jsou tam moc prijemni.Ja mela nastopit jeden termin,ale pak se mi udelal opar,a tak zakrok zrusili,potom jsem tam sla asi za tri tydny,a zaplatila jsem si nadstandart,bylo to 630 korun,a super.Stravis tam dve noci,a pak te propusti.Hodne uspechu!

barce
15. dub 2009

ahojky,
snaha - ja byl ted v Krci pred 14dny po komplikacich po OPU. Byla jsem poprve v nemocnici, tak jsem byla krapet vypleskla, ale vsechny ty sestricky byly uplne uzasny! Zaplatila sem si nadstandart za 450,- a vubec sem nemela pocit ze jsem v nemocnici. Jo a co bylo docela vtipny je vek doktoru. Nevim jestli sem mela zrovna stesti, ale oba 2 doktori co me vysetrovali byli desne mlady 😉 . Jednomu bylo stezi pres 30 a ten druhej vypadal tak na 25 😎 .

gucci
15. dub 2009

holky držím vám moc palce 😉

barce
15. dub 2009

gucci, mne uz bohuzel neni k cemu 😢 , ale dekuju. ani 2.IVF nedopadlo, ach jo. ted si chci akorat vydupat v pronatalu imunologii, to je jedina nadeje, ze by snad neco konecne objevili tam. oba sme uplne zdravy, takze logicky uz toho zacinam mit po tech 2letech stravenych v pronatalu akorat pomalu dost 😒 . zkusim ted asi max nejakou babu bylinarku 😉 a mojzisovou. ale tobe drzim moc palce 😉 !!!

gucci
15. dub 2009

barce: ani druhé nevyšlo? to je mi líto ☹ ...na to imuno určo běžte...my byli na Podolí 😉

snaha
15. dub 2009

Barce nevzdavej to ja už měla 3 IVF v Budějovicích a musím říct , že s Pronatalem se to nedá srovnat . Mám ještě jeden hrazený pokus , protože mi jeden stopli , je důležité si od toho trochu odpočinout , protože je to hrozný nápor na nervy . Víme o čem mluvím . Já jsem si dala pauzu 2 roky . A ta imunologie je podle mě také důležitá . Já byla u Dr Ulčové - Gallové v Plzni , což je světově uznávaná odbornice a především strašně příjemný člověk má svoje stránky na int . tak tam jukni . Strašně mi pomohla i psychicky . Opravdu jí věřím a píšu jí všechny novinky ohledně mého léčení .
Ještě k té Krči myslíte , že je dobré připlatit si ten nadstandart ? Už jsem o tom také přemýšlela .

barce
15. dub 2009

ja asi zkusim pronatal, nejaka holcina tady to chvalila, i ji tam neco odhalili a odlecili, uvidim jaka bude objednaci lhuta. jo jo, je to holt tak, smutna, drsna realita 😒 .

gucci
15. dub 2009

snaha: já byla na laparce v Hloubětíně, taky mi nabízeli nadstandard, ale šla jsem na normální pokoj a byla jsem tam skoro celou dobu sama 😉

barce: však ono je to jedno, kde vám to udělaj 😉

dusice
15. dub 2009

Ahojky!
Barce, je mi moc líto, že ti to nedopadlo ☹ Co se týče té imunologie, tak já ji mám dělanou v Pronatalu. S přístupem pana doktora jsem velmi spokojená, ale jinak mě ta imunologie v Pronatalu štve. Celou imunologii dělají pouze na základě krevních odběrů- takže alergii na sperma nezjistíš(když se chceš o mimčo ještě pokoušet sama) a taky ta objednávací lhůta je hrozná(teda pokud nemáš zrovna štěstí na to, že se někdo odhlásí). Mně teď zjistili herpes virus v krvi- beru léky na přeléčení-no a 20.4. jdu na kontrolní odběr krve. Výsledku budou cca do 3. týdnů, ale v Pronatalu mě k lékaři objednali až na 18.6.. Takže já se dozvím až po dvou měsících, zda mám pokračovat v léčbě(což se mi zdá celkem pozdě). Zvaž, jak hodně rychle chceš vědět svoje výsledky a zda je ta imunologie proti spermiím pro tebe důležitá.

barce
15. dub 2009

ahojky dusice,
diky diky za zpravy. no to teda zvlastni jen z krve 😨 to uz jsem se nekde docetla, ze se musi samozrejme odebrat krev, sperma a nekde psali, ze i delozni hlen. takze to jsem teda dost prekvapena jestli v pronatalu delaji imunologii jen z krve....
holky kdo jste absolvovali imuno vysetreni co vy na to? taky vam brali jen krev?
dik

janysek70
15. dub 2009

Ahojky kočky...
Snaho, já měla od známé telefonní kontakt na dr. Ulčovou-Gallovou, ale tel. již nefunguje..., našla jsem na netu kontakty na fakultu v Plzni, ale tam už jsem jiný kontakt na dr. nenašla..., napsala jsem ji na uvedenou mailovou adresu na FN v Plzni, ale žádná odezva..... Byla bych moc ráda za kontakt na ni, třeba do IP.... moc děkuji

dckami
15. dub 2009

Barce, to je mi líto. 😒
My také zvažujeme, zda nepožádat o imunolog. vyšetření, ale prý to nedělají dříve než po 2.neúspěšných ivf. Já byla zatím jednou, mrazáčky nemáme. Březnová IUI nedopadla a tak jedu 23.4. do Teplick na konzulataci k ivf, domluvit si druh léků atd. a v květnu to zkusíme znovu, snad se to konečně podaří 😉 . Už by bylo na čase...

gucci
15. dub 2009

barce: mě brali na Podolí krev a manžovi sperma

barce
15. dub 2009

ahoj dckami, ja se prave docetla na imuno strankach, ze se ma jit po 1.IVF a po 2.IVF je to temer povinnost. mne se taky po tom 1. nechtelo, porad nekde litat po doktorech..... ale proste ted si myslim, ze nekde nejaka pricina proc nam to nejde musi existovat a jedine uz snad ta imunol. to muze odhalit. a 3.IVF si asi moooooooc rozmyslim! budu te ted nasledovat s mojzisovou 😉 .

dckami
15. dub 2009

Jojo, trochu jste mě v tím imunol. vyšetřením nahlodaly - zeptám se na to příští týden a uvidím, co mi na to dr. řekne. 😕 Ani nevím, zda to v Teplicíh dělají, nebo bychom museli zajet jinam.
MOjžíšku doporučuji, teď teda necvičím denně, ale spíš obden, ale mám takový ten dobrý pocit, že nco dělám i sama.

snaha
17. dub 2009

Ahoj děvčata já jsem mojžíšovou cvičila 5 let poctivě s přestávkami po operaci nebo IVF a stejně nic jediné co bylo pozitivní , že jsem měla pěknej zadek ale nelituji toho . Jak jsem už psala tak jsem byla na té imunologii u Dr Ulčové -Gallové a dělali nám vše ( krev , hlen i sperma ) myslím že na to jsou největší odborníci a naordinovala nám přesný podávání léků před IVF jako prednison atd . podle mých konkrétních výsledků .
Mám na ní tenhle telefon 377 105 241 . Stěhovali se před rokem na Lochotín . Bývala tam pondělí , úterý , středa ale také hodně jezdí po různých stážích . Jinak pokud by ten telefon nefungoval najděte si telefon na nemocnici Plzeň - Lochotín a měli by vás někam přepojit nebo poradit .

barce
17. dub 2009

ahojky,
snaha - muzu se jeste zeptat kolikrat jste tam jeli kvuli vysetrenim? diky tomu ze jsem z prahy, tak to krapet resim, ale uz jsem se na ne nakontaktovala, je tam po a st. jo a jak dlouho jsi cekala na objednani?
dekujuuuuuuu

gucci
17. dub 2009

holkýýýýý

tak kukejte do alba

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janysek70
17. dub 2009

Gucci 🙂 , gratuluji Ti mocinky, tě tu naháním po tématech 😀

dusice
17. dub 2009

Gucci, moc gratuluji!!! 🙂 🙂 Já už chci taky§§§ ☹

olca5
17. dub 2009

gucci 😵
Velká gratulace. A kdy jdeš na ultrazvuk?

gucci
17. dub 2009

holky díky moc

na UTZ jdu 4.5., to už by mělo být i srdíčko doufám 😉

jmisa
17. dub 2009

Gucci, gratuluju 🙂

jmisa
17. dub 2009

Já byla na sonu 21-22 dní po transferu a byla tam počínající srdeční akce.

gucci
17. dub 2009

Míšo: no tak to já to budu mít 4 týdny po ET...proč tak pozdě kua
jinak díky moc, jak jsi mi napsala, že Lazarovská je jistota, tak to mi teda fkat hodně pomohlo myslet pozitivně 😉

jmisa
17. dub 2009

Gucci, no já dostala v lejstru při transferu rovnou psán datum, na který se mám objednat při pozitivním testu, ale možná jsem se o nějaký den sekla 😔