Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petris82
30. říj 2012

Ahoj holky!!! Dnes byl utz v Pronatalu! Prdola ma 3.2 mm a zacina byt srdicko 😉
@maximka33 co ty? Jak je? Kdy planujes testovat?

lucido
30. říj 2012

@petris82 Péťo, potichoučku gratuluji a ať hezky roste 🙂.

maximka33
30. říj 2012

@petris82 ahoj, tak to gratuluji! dáš si těhu do profilu? já už teda testuju, zatím negativní, ale nevadí. těhu příznaky celkem mám, břicho jakoby pořád táhne a pobolívá, občas zašpiním. už jsem si po konzultaci s dr. Mrázkem zvýšila utroš na 2x2 denně. zítra zas testnu, ale rozhodující to bude v pátek.

petris82
30. říj 2012

Pardon za silenou hrubku!!! Zacina nam bit srdicko! Nevim kde se mi tam berou tyhle sileny chyby!!!☹

maximka33
30. říj 2012

@petris82 nedělej si z toho hlavu, nějak jsem si ani nevšimla, jdu po významu 😉

petris82
30. říj 2012

@maximka33 no jo ja z radosti psala a psala a ani nezkontrolovala:-0 Predpokladam ze je jeste brzy na // ?? Ale povede se😉 tahle retezova reakce se nesmi pretrhnout😉 Mas tedy testovat v patek?

maximka33
31. říj 2012

@petris82 Dneska zatím test negativní, ale včera už jsem myslela, že přišla ms.. ale zase špinění. no jsou to nervy!!! tak snad v pondělí. moje intuice mi říká, že se to i přes překážky povede, tak doufám!!

petris82
31. říj 2012

@maximka33 ja nekde v hlouby duse tuto intuici mela taky.... Ten pocit mi dal Mardesic a drzel se me, i kdyz samozrejme nekdy pochyby byly...! Zkus si zamestnat hlavu myslenkama na neco jineho at na to porad nemyslis!!

maximka33
31. říj 2012

@petris82 jasně! včera jsem se akorát naštvala, tak jsem si řekla, že prostě udělám maximum pro novou práci. ať mám z práce radost. u jedné nabídky jsem pozvaná do 2. kola na pohovor, tak se zaměřím na němčinu, ať mě nepřekvapí.

luciannac
1. lis 2012

Ahoj Holky, tak jsem dnes byla v Pronatalu, dnes u Dr.Vobořila. Mám jeden folík ale je ještě malý, tak dnes a zitra 2 menopury a v sobotu otriville, v pondělí IUI 😉

petris82
5. lis 2012

@maximka33 tak co???
@luciannac drzim moc pesti at se zadari!!!

maximka33
5. lis 2012

@petris82 jo omlouvám se, že jsem nedala vědět. bohužel to nevyšlo, 12 dpo jsem dostala menzes...

luciannac
5. lis 2012

Ahoj dorazila jsem z Pronatalu, máme to za sebou, tak teď jen čekat, dnes tam byla Dr.Zelenková, moooc milá. Předělávají hotel, ve čtvrtek sundávali střechu a asi přes weekend jim tam zateklo, takže skoro az do přístupové chodby mezi lékárnou a restaurací mokrý strop. Tak snad to co nejrychleji dají dohromady. Paní v restauraci říkala že asi budou to zavírat. Držím jim pěsti ať to zvládnou. jinak cesta do PHA příšerná R10 zacpaná, před PHA děljí nový koberec a cestou zpět šílená zácpa na sjezd na MB. takže cestování nic moc. 😒

petris82
5. lis 2012

@maximka33 tak o je mi moooc lito! A sup preji silu na dalsi pokus!!!
@luciannac tak hodne stesti!!!

luciannac
5. lis 2012

@petris82 děkuji 🙂

segra_bruni
5. lis 2012

@maximka33 ahoj maxi, my uz jsme si to psaly v jine diskuzi ☹ je mi to taky moc lito ☹ ale na to je jedina odpov. ze kazdym dalsim pokusem se zvysuje sance 😉 ted to tu proste holkam vyslo jinym a na tebe to ceka priste nebo prespriste 😉 vim ze tvrdit ti, ze kdyz mi to 2.ditko vyslo na 7.pokus neni moc povzbudive ale ma to presto pozitivni vysledek!!! 😉
ano, moc te to nyni boli ... ver ale, ze tvoji bolest znam ... snad najdes spriznenou dusi s niz to brime bude snazsi nest ...

maximka33
8. lis 2012

tak co, holky, nějaké nové zprávičky? my si teda s Pronatalem dáváme pauzu do nového roku.. ale chybí mi to..

segra_bruni
8. lis 2012

@maximka33 ahoj 😉 no jedna nova zprava by byla 🙂 prisla mi do IP tak zatim ji nemuzu prozradit 😀

segra_bruni
8. lis 2012

@elliem 177 😉 tak co? stastne sedmicky nejake stesti dnes donesly?? 😉

segra_bruni
8. lis 2012

@ivussska 207 😉 jee tady je taky jedna sedmicka 😉

segra_bruni
8. lis 2012

@briuska 162 🙂 tak tady 7 bude jen kdyz 1+6=7 😀

segra_bruni
8. lis 2012

@briuska neeee ty mas taky sedmicku vlastne!!! koukam 😉 mas 17.tt 😉 😀

briuska
8. lis 2012

@segra_bruni 😀 ty jsi vynalézavá

briuska
8. lis 2012

@maximka33 to mě moc mrzí, že ti to nevyšlo, ale příště už to klapne 😉

mikolaska28
12. lis 2012

Ahoj holky chci se zeptat tak přibližně za 14 dní mám začít stimulovat, ale mám chřipku, tak nevím co na ní brát abych se z toho dostala.

maximka33
13. lis 2012

@mikolaska28 teď ještě můžeš cokoliv, v těhu je to dost omezené. zkus zázvorový čaj, mně pomáhají takové ty přírodní recepty, čaj z cibule a tak.

segra_bruni
17. lis 2012

AHOJ VŠEM 🙂
dostala jsem včera od maminky /z posledního řádku/ povolení 😉 zakončit tu statistickou tabulku 😉

@kamino ........... 10.7.12 .... Bohumír
@petula22 ......... 13.7.12 ... Sárinka
@zuzanka26 ........ 8.8.12 ... Davídek
@luccy82 ........... 17.8.12 … Natálka
@bruni ............... 20.8.12 … Tobiáš
@lola22 ... cca 17.10.12 .... holčička
@papuchalk ......3.11.12 .... Ondřej ........ vítej na světě ♥

Ráda jsem Vás poznala 😵 a je čas se tu rozloučit ... a VŠEM ostatním budoucím MAMINKÁM 🙂 přeji podobně vyplněnou TABULKU v roce 2013-14 😉

A abych se přeci jen s Vámi podělila o nějaké foto, tak toto byl - při čekání na 2.čápa - můj "hnací motor" pro to nevzdávat to při prvních neúspěších ... aby byla obě sedátka IKEA Trivas obsazená 😉
Obrázek už nepotřebuji ... posílám ho Tobě @maximka33 ... ať Ti přinese štěstí 🙂

kamino
18. lis 2012

@segra_bruni Super,doufam,ze tahle tabulka naleje snazilkam trochu optimismu do zil,ze urcite se jednou podari 😉😉 loucim se s tebou touto fotkou naseho vytrznika ,nej se krasne a pozdravuj @bruni s Tobiaske.

Vsem maminkam preji hlavne zdravi pro deticky a trochu spanku pro maminky😉

papuchalk
18. lis 2012

@segra_bruni Krásná tabulka - v roce 2012 máme splněno 😀 . A Tobě ségro bruni děkuju za velkou pomoc a podporu a ostatním holkám přeju hodně štěstí a ať čápové moc neotálí s příletem 😀 .

kveta25
20. lis 2012

ahojky, navštěvuji Pronatal přerušovaně 3 roky, pokoušíme se o druhé mimčo, jenže dnes se mi stalo něco neuvěřitelného, jsem uplně nadně ☹ dnes jsem si měla jet pro léky na stimulaci na 2.ivf a v puli cesty mi volali z pronatalu, abych nejezdila, že mi pojištovna neshcválila léky, protože tam zapomněli poslat žádánku, paní sesice omlouvala , ale já jsem ubrečená a naštvaná 😠 .Já za to nemůžu tím pádem nestihnu cyklus ted a poslední je 3. prosince to taky ne protože ms dostanu až kolem vánoc takže až koncem ledna a to nepočítám, cestu protože to máme přes 100 km, manžel byl vytočenej bral jsi dovolenou,prostě tohle se mi ještě nestalo, chtěla jsemaby to nějak vyřešili, a prý to nejde a to se mnou s prominutím řešila paní z recepce jsem naštvaná nehorázně