Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

oskarka
29. dub 2008

mkika: to bude ten největší a nejsilnější bojovníček🙂.

mkika
29. dub 2008

Kdyz jsem byla v Praze,tak jsem delala test take za tri tydny,tady v Teplicich se chodi po 2 tydnech na krev 😉

jmisa
29. dub 2008

Mkika, ze 16 folíků jen jedno embryjko? Kolik si měla vajuch?

Nic si z toho nedělej, my máme jen dva formeláky, už v nájmu v mém pupíku.

klaruska1
29. dub 2008

Holky nezáleží na počtu,ale na kvalitě,my měli taky dvě embryjka a jednu mrazáčka a nakonec se to taky povedlo, takže hlavu vzhůru a držím pěsti,ať je tady co nejvíc těhulí a můžeme si porovnávat pupky 😉

mkika
30. dub 2008

Ahoj holky, 😉

jmisa
30. dub 2008

Ahoj 🙂
Holky, dneska bacha na košťata 😀

gucci
30. dub 2008

😀

deninka07
30. dub 2008

ahojky holky - mohla bych se zeptat - mne dr. dělal stěr na chlamydie a byl negativní...Vy píšete,že je mají i manžílkové - nevíte,jestli když je mám já negativní,že by on mohl mít pozitivní?Nebo bych to od něj hned chytla,proto nejdříve vyšetřují ženu?A popř. z čeho dělají vyšetření chlapům?ze spermiogramu nebo také stěry...Vůbec se v tom nevyznám,proto se ptám...
dík

dckami
1. kvě 2008

ahojky, přežily jste včerejší čarodějnický rej???? 😀 😀 😀

Deni, mě po laparce zjistili chlamydie a manža je má také. Pokud chceš mít jistotu, ať si manžel zajde na urologii, kde mu udělají vyšetření z moči nebo z krve.

Tak já byla včera v Pronatalu na konzulataci a budu brát Clomhexal od 3 dne cyklu 2tbl. denně, mělo by mi narůst víc folíků a potom půjdu 9-11 den na utz a když to bude dobrý, tak v červnu na 4 IUI . 😉 Předchozí IUI byly bez stimulace, tak snad se to teď povede. 😉

jmisa
1. kvě 2008

Ahoj 🙂
Já přežila 🙂

kul2008
1. kvě 2008

Ahoj holky,
s dovolením se přidám k vaší diskuzi, protože nás s manželkou brzo čeká pražský Pronatal a mám asi tak milion otázek 😉
První IVF jsme podstoupili v hradeckém Sanusu, ale po neúspěchu jsme přešli do Arlety v Kostelci nad Orlicí. Pan doktor si nás připraví a na pukce a ET pošle na konci května do Pronatalu.
Naše situace je naprosto rozdílná, než při prvním IVF (manželka byla dlouhodobě nemocná doma), takže nevíme, jak to chodí s neschopenkou: Docela se bojíme toho, aby nemusela být celou dobu doma (kvůli psychice). Sice už si plánuju, jak se po ET "hodím marod", ale to jen ten první týden... Manželka by týden po transferu chtěla jít taky do práce, jenže nevíme, jestli nám to povolí...
Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jak je to s neschopenkou mezi punkcí a ET a pak po ET?
Díky a přeju všem 😵 .

jmisa
1. kvě 2008

Kul, do nechopenky manželku nikdo nutit nebude, doporučují ji týden po ET a pak už záleží na každé z nás, jak se cítí. V Pronatalu říkají, že máme nárok na neschopenku od OPU do těhotenského testu a v případě jeho pozitivity až do nástupu na mateřskou, ale jde pouze o doporučení, takže toho se fakt manželka obávat nemusí.

ceeruti
2. kvě 2008

Ahoj holky 😀
Stale jsme 2v1,sice to vypada,že mi předevčírem odšla hlenova zatka,el to nic neznamena,páč pry muže odejit i 14 dni pred porodem,no parada 😠 Mě už bolí celej clovek 😖 A dle všeho-utz i dle pohmatu-pokažde jiny Dr bude mala opravdu buřtík 😀 Takže jsme zvedava,jak se vyplní prognozy 😅
Kul-do neschopenky Vás nikdo nutit nebude,záleží čistě na Vás.A Ty si budeš hazet také marod??Proč?? 😀

klaruska1
2. kvě 2008

ahojky ceeruti, to už vydržíš, máš to za pár 😉 a pak už se budeš jen radovat z malé Alenky 😀 držím pěsti,t ti všechno dobře dopadne a obě dvě jste v poho 🙂

murasek
2. kvě 2008

ahoj ceeruti - jeste jsi porad koukam kindervajicko 😀 tak at si mala vybere nejake hezke datum 😉 mej se krasne. pa

klaruska1
2. kvě 2008

mur neboj nás to taky čeká 😉 a když vidím kolik máme ještě před sebou ☹ ale ono to určo rychle uteče a pak hůrá užívání si s dětičkama 😀

murasek
2. kvě 2008

ahoj klarusko,
ja ted nemam moc naladicku, koukala jsem na jinou diskuzi a tam holcina cca o 2tt napred ode me byla na revizi... no proste hnusne zpravy, tak jsem zase trosku spadla na zem a uz se nemuzu dockat UTZ, aby mi doki rekl smae dobre zpravy!!!
Musime se drzet!! krasny vikend, budu v pondeli, tak zatim papa.

klaruska1
2. kvě 2008

mur na to ani nekoukej 😠 já to ze začátku taky dělala,pořád jsem studovala co se může stát a ještě když jsem pak začala krvácet a mít ty problémy, tak jsem byla úplněj nervák,ale pak to akorát odnese to mimčo a bude podrážěný, takže zákaz všech těhle hůrz, jestli se něco má stát, tak se to stane,ale nemusíme na to myslet.Takže hurá za pozitivníma zprávičkama a dobře naladěnýma lidičkama, jasný 😉

ceeruti
2. kvě 2008

murasek-tak to znam,ja ani nevím proc,ja jsme dokonce tyhle članky vyhledavala a pak jsem se strasne trapila a obtěžovala tím i manžela 🙄 😅
klarusko-to víš,že to vydržím,ale jsme zvedava,sice jsme po*rana z porodu až za usima-i když mě možna čeka cisař(tak na ten nechci už vubec) proste na Áju se těším,ale ja tak nesnasim bolest,ja jsme hrozna hysterka-fakt 😎
Hlavne teda jsme zvedava na ty jeji minimalne pry 4,5kila-to u nas v rodine nikdo nemel-i když deda a jeho sestry meli kolem 6ti kilo 😅 Hrozny predstava.

ceeruti
2. kvě 2008

Murasek-UTZ dopadne odbře,určite!!!!!!!!I když je to doba vid,to cekani je nejhorsi..už,aby jsi mela zasebou ten 14 tyden.

luzza
2. kvě 2008

dckami
tak nám injekce Pregnylu v Pronatalu taky nepřinesla úspěch.... 😒
teď v květnu to prý zkusí znovu... ale moc naděje tomu nedávám...

klaruska1
2. kvě 2008

cerruti, ani se ti nedivím, já už mám teď sny o porodu a to mám ještě dost času na to nemyslet 😉 je to asi normální, když rodíme poprvé a nevíme do čeho jdeme,ale když už se nám to povedlo, tak tohle zvládneme taky, zvládly to miliony před námi, tak proč né my 😉 jsem s tebou 😀 😀 😀

dckami
2. kvě 2008

ahojky,
Luzz, to mě mrzí ,ale asi čekáš s mimískem na mě, ne??? My v květnu nic nepodnikáme, ale jak jsem psla, čekáme na červne na 4.IUI s pomocí Clomhexalu to snad vyjde. 😀
Já jsem se teď vrátila od kamarádky, má 2 měsíce do porodu, tam jsem si hladila bříško a malý mě několikrát kopnul. byl to krásný pocit 🙂 🙂

klaruska1
2. kvě 2008

dckami, tak to si koukej dojít do prodonice, až se to tvojí kámošce narodí pochovat 😉 je to pověra, že to pak do roka a do dne vyjde i tobě, tak přeju hodně štěstí 😀

luzza
2. kvě 2008

klarus
já jich v porodnici chovala!!! 😀 ..... a nikde nic ☹ 😉

lesnenka
2. kvě 2008

Luzz, s tím souhlasím, tak snad už budu chovat taky moje... 🙂

luzza
2. kvě 2008

dckami
asi vážně počkám na tebe 😀 😀
mě slíbila Rešlová 1.IUI na červen...
teď chce zkusit ještě ten Pregnyl 😒

moje kolegyňka z práce(je také z Děčína) otěhotněla hned první IUI a je 8.týden 😵 😵 😵
strašně na ní pořád myslím 😵 😵

luzza
2. kvě 2008

jééééééé les
teď o tobě mluvím 😀 😀 😀
to je telepatie 😀 😀 😀

klaruska1
2. kvě 2008

luzza, vydrž, vydrž-taky se dočkáš 😉 já si taky musela počkat a teď už jsme ve 24.týdnu.Držím pěsti,ať jsi brzy těhule 😀

lesnenka, jak kde nic tu nic, vždyť jsi v 8tt,takže se to povedlo,hodně štěstí 😉