Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

murasek
31. led 2008

ahoj dasul,
nepovedlo se, pujdeme do KETu - samozrejme s nejakxm casovym odstupem.
uz jsou tady poradny bruchanda, jak koukam
dasa-18tt a hacina15tt - tak at nam krasne prospivate, holky 😵

jmisa
31. led 2008

Holky, řeknou nám výsledky spermia při IVF? By mě zajímalo, jestli je tam po těch půlročních vitamínech nějaká aspoň malá změna. 😖

m.aa.b
31. led 2008

Achoj!
Tak to s tím spermio by mě to také zajímalo, protože miláček poctivě papá vitamínky, tak jestli tam neco pozitivního proběhlo.. 😉

Mějte se zatím krásně a držím palce již maminkám a samozřejmě i nám ostatní..... 🙂

definitiv
2. únor 2008

Dobrý den slečny, mladé paní, paní a dámy,
už Vás tady chvilku okukuju a dneska se stala věc, která mě donutila vám napsat. Bydlíme v podnájmu a do naší schránky byl doručen dopis na jméno DANA PEKOVÁ, což o to, cizí dopisy chodí stále, ale zarazilo mě, že tenhle je z PRONATALU, takže kdyby někdo z Vás o Daně věděl, dejte mi pls vědět. Může to být jen nějaká konina, ale taky by to mohlo být důležité.
Děkuji

Jinak už mě na jiném fóru lehce naťukly, jestli si nevymýšlím, ale tak to opravdu není. Jen pro úplnost, bydlíme v Praze, Haškova 11, dopis jsem objevila dnes, tedy 2.1.2008, nechala jsem ho ležet na schránkách a když jsem se o půlnoci vracela z psí procházky, tak jsem ho radši vzala domu. Otvírat ho nechci, raději bych Danu našla.
Martina
A ještě se omlouvám, že to pošlu do více témat, ale fakt bych jí chtěla najít, tak se mi pls neváhejte ozvat, třeba a definitivzavináčcentrum.cz

jmisa
2. únor 2008

No tak Definitiv - vždy můžeš ten dopis dát do obálky a poslat z5 do pronatalu.

dasa24
2. únor 2008

murásku to je mi moc líto, kdy půjdeš na KET? 🙂
A co ty Mikulko jak jsi na tom?
Definitiv souhlasím s jmisou, poslat to zpět do Pronatalu, byla by asi velká náhoda, kdyby se jí podařilo tady najít 🙂

oskarka
2. únor 2008

Ahoj holky, hezke poledne preji!
daso, rada Te vidim a verim, ze se mas pekne maminkovsky🙂.
definitiv, holky maji pravdu, sup s tim zpet do Pronatalu.

lionesska
2. únor 2008

Ahoj spolubojovnice 🙂

Tak dneska na folikulometrii byly 4 folíky 😵 Večer píchám Pregnyl a v pondělí IUI 🙂

definitiv
2. únor 2008

OK, díky za rady, v pondělí volám do Pronatalu a hned jakmile potkám schránku, tak posílám,
Def

murasek
2. únor 2008

ahoj holky, jen se chci zepta, mate nektera zkusenost, ze by sel ukecat CAr, aby KET probehl drive a ne za ony 3 cykly? jen ze zvedavosti.
diky moc. Mikulko, jak se vede?

chiwule
2. únor 2008

ahoj lionessko 😀 tak to máme nastejno - já v sobotu večer taky píchla Pregnyl a v pondělí ráno jdu - sice na OPU, ale taky na zákrok do Pronatalu 😉
jen jsem nakoukla, jdu do pelechu...dobrou noc a zatím páček...

lionesska
4. únor 2008

Ty jo Chiw, já mám dojem, že jsem tě tam viděla! Co jsi měla na sobě?

Dneska to tam teda vypadalo, na spermio byla fronta jak na maso 😀

campi
4. únor 2008

Teda to je sileny s tou frontou na maso...

Nevite, jestli se IUI dela i o vikendu? A cim se stimuluje na IUI, jestli tu nekdo stimuloval...

chiwule
4. únor 2008

lionesko, dneska jsem byla za dámu 😀 nenalíčená, bez šperků, volné černé tepláky, bílou bundu a lehce nazouvací boty na zip 😀

oskarka
4. únor 2008

ahoj chiwulko, gratuluji Ti k úspěšné OPU a držím palečky, aby se hodně embryjek vyvíjelo a ET byl úspěšný.

lionesska
4. únor 2008

Campicampi, to záleží na více faktorech. IUI se dá dělat i v nativu, když je ovulace, když je to sní horší, regulují to Clostilbegytem, Clomhexalem nebo Menopurem apod.

IUI se v Pronatalu dělá myslím jen v sobotu, ale nechci kecat.

chiwule
4. únor 2008

co jsem tak zjišťovala ohledně IUI, tvářili se v Pronatalu, že dělají klidně i v neděli, protože ovulaci je jedno jestli je v týdnu nebo volný den 😉 🙂 ale ta pravděpodobnost, že to vyjde zrovna na víkend je hodně malá...
ahoj oskarko! díky za přání, co u tebe nového? nějaké pocity, dojmy?

oskarka
4. únor 2008

chiw, nic zvláštního, sem tam únava, ospalost a píchání v podbřišku a pak zase vůbec nic, ale je ještě velmi brzy, jsem teprve pátý den od KETu.

lionesska
4. únor 2008

No mě bohužel třeba minule IUI v neděli nedělali, v sobotu mi píchli Pregnyl a ovu byla už druhý den :( Objednaná jsem byla na pondělí :(

chiwule
4. únor 2008

lionesko, to je škoda! většinou přichází ovulka po Pregnylu za 2 dny, právě aby to měli načasované...

lionesska
4. únor 2008

no někde jsem četla, že 5 tisíc jednotek by mělo zaúčinkovat po 36 hodinách, což bylo dnes v 8 ráno, a taky jsem cítila ovulační bolest, už jsem to tady někde psala... tak dneska jsme to snad vychytali 🙂

chiwule
4. únor 2008

😉

campi
4. únor 2008

Chiwule: koolik vajicek bylo?
Ja uz zase strasim predcasne, pocitam si ovulku od predpokladane m. a vychazi mi na pristi sobotu. Aspon teda vychazim ze zkusenosti s clostylbegytem, pac mi Pregnyl pichali 9. DC. Stejne ten vikend neni manzel v Pze.. A vubec: nebudu malovat certa na zed.

jmisa
4. únor 2008

Já se z nich picnu.
Dneska se pro změnu nemůžu na genetiku dovolat, tipla bych, že si to prostě vyvěsili 😒 Nebudu se rozčilovat a budu doufat, že genetiky výsledky zpracoval a zítra mi Zelenková řekne, že nic nenašli, na tohle fakt nemám náladu.

chiwule
4. únor 2008

campi, zatím bylo 13vajuch, uvidíme jaký bude odpad, až budu ve středu volat na genetiku jak se oplodnily...
a čerty nemaluju 😉
jmiso - to mě neděs, že se tak blbě dovolává i na genetiku, to jsem zvědavá, jak to bude embriologovi! jaké s tím máte zkušenosti, když jste si volali kvůli datumu ET?

mikulka
4. únor 2008

chiwule, do laboratoře se jde dovolat hned, tam je to bez problémů. Ale volat musíš mezi 8 a půl 9. 😉

jmisa
4. únor 2008

Chiw, ona je teď genetika u Břešťáka, mimo budovu Pronatalu, takže to nejni přes ústřednu.

chiwule
4. únor 2008

mikul, díky za info, budu nastartovaná se stopkama v ruce... doufám, že nikdo nebudete volat ve stejný den, abysme si to neblokovaly 😀

chiwule
4. únor 2008

jmiso, Břešťák je kdo ? a kde? 😕

jmisa
4. únor 2008

Chiw, Břešťák dělá screening v těhu, je na to nějakej vyhlášenej.