Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

bruni
8. únor 2011

@anna2802 aha, tak to je jasne, kdyz mas nepruchodne vejcovody, tak to jinak nejde 😒 ale zase je velka nadeje, ze se to povede, protoze vite pričinu 😉

petula22
8. únor 2011

@sedmitecka Ahoj, držím palečky at se drží. 😉

luccy82
8. únor 2011

@sedmitecka Hodně stěstí 🙂 ať je to malý bojovník 😉

lizardka
8. únor 2011

@sedmitecka Tak to je teda mazec,tak teď,aby to vše mělo jen dobrý konec,se vším všudy 😉

sedmitecka
8. únor 2011

děkuju moc holky 🙂 tak snad když už nám málem mudr. podělal termín KET, tak snad se mu aspoň excelelntně povedl transfer, prý je v tom fakt třída 😀 😀 tak uividíme 😉

bruni
9. únor 2011

Tak jsem dnes 1DC a zítra začínám stimulovat 🙂 Tím pádem mi vychází OPU kolem 21.2.
@luccy82 @petula22 Jak se daří?

luccy82
9. únor 2011

@bruni Ahoj, už je to lepší 🙂 V pátek jdeme na konzultaci o dalším postupu. Udělali jsme si s manželem radost a koupili jsme si Osmáka Degu 🙂 Je to taková malá mrška, která nám teď dělá radost 😵

bruni
9. únor 2011

@adabebe Tak jak dopadlo OPU?

bruni
9. únor 2011

@luccy82 jo to chápu, my si jedeme v pátek pro dvě koťátka a radost mi už dělají teď jak se na ně těším 🙂 natož až budou doma lítat po obýváku 😀 myslím, že je to po letech snažení dobrý nápad pořídit si aspoň zvířátko, trochu to zaplní srdíčko, že? 😵 a jak vypadá osmák degu? 😀

petula22
9. únor 2011

@bruni Ahoj, my jedeme do CARu zítra, tak jsem zvědavá, co se začne dít. Jen mi jestě pořád nedorazila MS už jsem 35 DC, což se mi ještě nestalo 😠 . To jsem na ty tvoje čičiny zvědavá, to bude banda. Máte pro ně nějaké škrabadlo? Určitě ti doporučuji pořídit, jak ho hned mají od mala, tak ti pak neškrábou nábytek 😀 . Držím palce at se krásně nastimuluješ 😵 .

bruni
9. únor 2011

@petula22 jo jo, včera jsem dokonce škrabadlo vyráběla ze stromu, budeme mít zatím takové přírodní dokud si nepořídíme nějaké nové, chceme totiž větší a je to dost drahé, takže časem. Koťátka jsou už naučená od chovatelky na škrabadlo i záchůdek, tak to snad bude v pohodě 🙂 Dělala sis test, když ti nedorazila ms? 😉

petula22
9. únor 2011

@bruni Kdyžtak se pak jukni na aukro, my tam sehnali velké za 2000,-, což je super cena. Netestila jsem, těhule bych být ani neměla, to jedině, že bych byla těhotná už při laparce, ale to by snad poznali......

bruni
9. únor 2011

@petula22 no jo, ty máš po tý laparo, tak to máš asi z toho to prodloužení 😒 ikdyž já měla hned pravidelnou ms, spíš dřív než později, ale to má každý individuální. na aukro se podívám, dík za radu 😉

@sedmitecka kolik tě vlastně nakonce stál ten KET? a řešili jste ještě počet zamražených embrií?

petula22
9. únor 2011

@bruni Docela mě to prdí, já to mám jinak jak hodinky po 28 dnech.
Zkus juknout na tohle http://aukro.cz/oblibene-kocici-skrabadlo-se-tr...

adabebe
9. únor 2011

@lizardka ahojky berusko to je mi lito ze vam to nepocitaji a ze musite znovu my jsme byli vcera na vyber vajicek vybrali me celkem 24 vajicek a dnes mi volal embryolog ze mame celkem 11 vajicek vporadku no a prave protoze mam ohhs tak mi je budou vkladat za 2mesice

petula22
9. únor 2011

@adabebe teda ty jsi teda byla kvočna 😀 😀 . Škoda toho čekání...

adabebe
9. únor 2011

@bruni ahoj kocko dopadlo to uzasne bylo to rychly vybrali me vcera 24 vajicek po zakroku me davali i cipek od bolesti nebo jsem myslela ze se mi rozpare bricho no a dnes mi volal embryolog ze mame celkem 11 vajicek vporadku pripravenych na oplodneni ale vkladat mi je budou az za 2 mesice kvuli toho ohhsno a co ty co noveho

adabebe
9. únor 2011

@petula22 ahoj petko to je pravda ke konci jsem byla nafoukla jak kdybych mela uz co nevidet rodit a nejhorsi je ze mi to bricho takove zustalo rikal mi gynekolog ze 2 mesice a bude jako driv ale ze mi to muze byt jedno protoze za 2 mesice mi budou moje vajicka davat zpatky skoda ze to tak dlouho bude trvat ale snad to utece co mas noveho ty

bruni
9. únor 2011

@petula22 ty jsou krásný 🙂 to jsou úplně nové asi od nějakého dealera bych hádala. No musíme tomu dát víc času a pokoukat kde co je a pak vybrat. Zatím nejsou finance, protože kočičky nás přišly na 5tis. a teď jdeme do 2. IVF takže je to teď finančně moc náročný 😒
@adabebe já měla 9 vajíček 🙂 ale pak zbylo jen 1 embrio 😕 nevím čím to je 😕

adabebe
9. únor 2011

@bruni jak je to mozny me vcera rikal doktor ze pokud budu mit aspon 7 tak mame vyhrano mam jich nakonec 11 ale vidis jak to je nikdy nemas nic jistyho to je na tom to nejhorsi ale na druhe strane je prece dulezite i radovat se z malickosti a ja mam velkou radost ze aspon jedna vec je za mnou ted jeste aby se mi uzdravili ty vajecniky vypada to tak ze 1 do tydne budu muset jezdit ke svemu gynekologovi na kontroly a ultrazvuky kvuli tim vajecnikam protoze rikal mi doktor vcera z te kliniky ze ty pco vajecniky rády vytvareji vodu a proto se musi ted casto hlidat nebo by me to mohlo dost ohrozit na zivote tak strasne me vylekal ale rekl mi ze kdyz budu pod stalou kontrolou gynekologa tak tomu vcas predejdeme

luccy82
9. únor 2011

@bruni Určitě je to fajn rozptýlení. Kočky jsou také super,ale mám u našich ještě psa, tak ten by šílel 🙂 můžeš se kouknout na pár fotek jak vypadá http://osmak.box.cz/fotk_.htm

sedmitecka
9. únor 2011

@bruni embryo bylo samozřejmě jedno, jak jsem říkala, doktor byl dost zmatený 😉
a KET mě málem porazil, 6800,- celkem...5 tisic rozmražení, 1700 katetr a 100 luzko 😝 😝 😝

petula22
9. únor 2011

@bruni jsou nové, nám to přišlo v krabici jako skládačka, no manžel se pěkně vyvztekal 😀 . Jinak mi jsme předtím měli taky domácí a až ke stropu. Sehnali jsme od koberce tu trubku, na které je namotany, tu jsme oblepili kobercem a přidělali k tomu poličky a bylo to.

petula22
9. únor 2011

@sedmitecka To je teda mazec ta cena 😖

petula22
9. únor 2011

@bruni A jakou rasu to máte?

petula22
9. únor 2011

@adabebe U mě zatím žádná změna, uvidíme zítra.

adabebe
9. únor 2011

@petula22 tak ti drzim palecky aby vse dopadlo dobre 😉

bruni
9. únor 2011

@adabebe taky jsem byla v šoku, když mi v den ET řekli, že mám jen jedno embrijo na přenos, protože jsem v té době ještě věděla prdlajs o všem 😒 teď už toho vím mnohem víc, a vím že se může dokonce stát že není ani 1 embrio a k ET nedojde, takže aspoň to jedno. ale to je málo kdy, neboj 😉
@sedmitecka takže opravdu katetr u KET není hrazený vůbec pojišťovnou 😒

sedmitecka
9. únor 2011

@bruni ano, není 😝 😝 😝 syčáci!

bruni
9. únor 2011

@petula22 budeme mít britskou modrou. nemám s tím žádnou zkušenost, prý dost záleží na povaze, občas jsou kocourci dost plachý, ale jinak přátelský plemeno a klidnější než kočka domácí 🙂